18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
chipek111 2017-06-13, 19:36
By niejadek zjadł obiadek
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2017-06-13, 19:36
Kolor skóry jest przyczyną
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-06-13, 19:49 4
orisuniek napisał/a:

@UP All Już wziąłem popcorn bo fajnie rozwija się temat. Bakejaja,Velture



Myślisz, że będziemy dalej rozmawiać z takim zjebem jak małejaja czy jak on tam? Jebany się rozpruł ze swoim wypracowaniem
Zgłoś
Avatar
wasyl88 2017-06-13, 19:50
Co za chory pojeb nagrywa i nie reaguje
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-06-13, 19:53
~MaszAyahuaskę
na sadola się nie nadajesz, bulwersuje Cię filmik z bicia niewinnej dziewczynki,
jeszcze gdyby to facet napierdalał, to byłoby niemal , dla kobiety, oczywiste
obejrzę instruktażowo
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2017-06-13, 19:54
40 sekund wytrzymalem i wylaczylem.Nie mam teraz kasy na nowego laptopa.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-06-13, 20:03 1
elfis, mylisz pojęcia bycia Sadolem, a kretynem, tak jak ten tam wyżej...
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-06-13, 20:08
dzikidzik1 napisał/a:


Jak dla mnie kolor skóry jest wystarczającą przyczyną


Jakbyś poznał tylu hindusów co ja, to byś nie patrzył na kolor skóry, tylko napierdalał ...
Zgłoś
Avatar
MinisterR 2017-06-13, 20:27
@Bakejaja
twój ojciec był jebanym skurwysynem i patusem, i teraz taki śmieć z ojca na syna wyrósł
ps. rurki są spoko, innych rodzajów spodni nie noszę
Zgłoś
Avatar
Bakejaja 2017-06-13, 20:42 1
Up_Tafariel...Rozpisałem się żeby dać wam do zrozumienia jedno, że rodzinę się szanuje i się broni rodziców nawet jeśli od nich oberwałeś. Rozprutą to ty masz dupe cwaniaczku. Co do filmiku...((bo nawet się nie odniosłem do niego a już cwaniactwo będzie mi kurwa sugerować jak mam w domu i obrażać rodziców/Ojca od pijaków no do kurwy nędzy. Trza mieć tupet))...Uważam iż nie znamy powodu lub jaka sytuacja zaszła, że ta baba ((matka zapewne)) skarciła dziecko może ta dziewczynka była w jakimś nie dozwolonym miejscu co mogło zagrażać jej życiu lub innych mogła narazić na nie bezpieczeństwo. Nie wiemy tego. Zdrowy wpierdol od rodziców jeszcze nikomu nie zaszkodził((oczywiście nie za damski chuj)), a wręcz czasem nie jednego ogarnął. I nie mam tu na myśli chorych i wynaturzonych skrajnych sytuacji relacji Rodzic-Dziecko które to kończyło się zgonem lub uszkodzeniem stałym ciała. Tafariel Łaski mi nie robisz, że nie będziesz ze mną pisał więc Bakejaja.

Up_MinisterR...Kozak w necie pizda w świecie...Nie masz za grosz godności i honoru, wyzywając czyiś rodziców tylko świadczy o twoim przyjebaniu umysłowym i patologi jakiej zaznałeś w domu rozpieszczona cioto w rurkach. Chcesz śmieciu to przyjedź do mnie to zobaczymy ile masz odwagi mi to w twarz powiedzieć skurwiały patusie.
Zgłoś
Avatar
tycho 2017-06-13, 21:08
Pewnie lekkomyślnie nie przyjęła oświadczyn od sąsiada
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-06-13, 21:36
Up Bakejaja zepnij poślady i zamilknij na wieki.Nie masz pojęcia,że jak zaczniesz rozmowę z sadolami to polegniesz na linii frontu ?
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-06-13, 21:42
ojej ile poruszonych, wrazliwych, wspolczujacych serduszek. ale na widok takiego samego dziecka rozjebanego przez auto wszyscy klaszcza.
Zgłoś
Avatar
SzychaRKS 2017-06-13, 21:55
jebane kurwisko,takie małe zwierzątko napierdalac,jak dorośnie to ją zagryzie
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-06-13, 21:55 5
Bakejaja napisał/a:

Chcesz śmieciu to przyjedź do mnie to zobaczymy ile masz odwagi mi to w twarz powiedzieć skurwiały patusie.



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie