18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
teken 2014-05-13, 17:18 1
Możliwe, że jej się należało, ale facet to dla mnie zwykła cipa.
Co jak co, ale spuszczać wpierdol dziewczynie to dno.
Na końcu powinien ktoś z samej góry skoczyć i przypierdolić mu taką tubę, żeby spadł na sam dół i nie wstał.
Zgłoś
Avatar
xxborowaxx 2014-05-13, 17:39
"das ist meine Tochter"? dobrze słyszę?
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-05-13, 17:56
Kurde jak ja bym chciał, żeby taka parka na mnie trafiła. Żeby chcieli spuścić mi wpierdol, a filmik wstawić na facebooka... Tylko teraz, nie za 30 lat, kiedy już będę stary i niedołężny (i brakować mi będzie 10 lat do emerytury...).
Zgłoś
Avatar
khrystall 2014-05-13, 19:02
xxborowaxx

Das ist für meine Tochter i za kogoś tam jeszcze mówiła (zapewne jakieś wyzwiska w szkole albo coś). Nikt nie reagował bo nikogo tam nie było, na pierwszym ujęciu widać tylko kobietę z młodym dzieckiem. Na drugim nikogo, a pod koniec filmiku jeden z nich powiedział, że idą ludzie i wtedy zaczęli się zbierać. Więc darujcie sobie te komentarze.

Ogólnie to przyszła jakaś patologiczna matka i biję tą dziewczynę za inne dzieci.
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-05-13, 19:08
za córke?? hehe
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-05-13, 19:54
A może to był taki "prank" tylko że sie wkręcili im sie spodobało
Zgłoś
Avatar
wsn g 2014-05-13, 20:35
jebane niemieckie świnie
Zgłoś
Avatar
Woodorek 2014-05-13, 21:25
Ale i tak mnie zastanawia, czemu ona nadzwyczajnie w świecie nie spierdoliła.? Ale fakt, kopać leżącego to dno, a kobietę to już w ogóle.
Zgłoś
Avatar
BabylonEmpire 2014-05-13, 22:32
Tę pare wymieszac z ciapatymi i cyganami w jednej betoniarce, pozniej zrobic z tego czegos betonowy kloc i wyjebac w kosmos.
Zgłoś
Avatar
Proximat3 2014-05-13, 22:49
Niemka, a taka śliczna?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-05-13, 23:10 1
Obczajcie ostatnie sekundy filmiku. Ta pobita aż promieniuje strachem, jakby czuła, że za chwilę ją zabiją. Jeżeli to, co tam wyżej napisaliście to prawda, to znaczy, że agresorzy nie byli ani sadystyczni, ani nawet źli. Byli niewyobrażalnie głupi i pozostaje mieć nadzieję, że ktoś ich prędzej czy później dojebie.
Zgłoś
Avatar
Ksonek 2014-05-14, 0:07 2
Z samego początku krzyczą "czekaj proszę" od tego mężczyzny nie potrafię zbytnio jednego wyrazu zrozumieć ale domyślam się że mówi "czy chcą jej spuścić łomot" reszty nie potrafię zrozumieć kwiczą jak świnie xD Od 40 ziom się pyta czy z nią wszystko dobrze od 50 mówi że to za Jane a babka mówi że to za jej córkę od 1 05 "wezwij pogotówke" później że jest najmilszym dotychczas i jeśli powie jego imię albo ich wszystkich to oberwie od niego później ten 2 niemiec mówi że z tym gównem nie ma nic wspólnego później ten pierwszy znowu mówi że jest miły później żeby uśmiechła się do kamery a później że idą ludzie
Idioci jak można dziewczynę bić? Ciekawe czy też takie kozaki z nich by były przy typowym dresem, ciekawe.
Zgłoś
Avatar
suchy1987 2014-05-14, 0:49
Pierdolona niemieckokebabowa rasa....
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-05-14, 1:07
polslav napisał/a:

niemcy to już nie europejczycy, za dużo krwi ciapackiej



Bycie chujem jest spowodowane "krwią ciapacką".

Sadistic...
Zgłoś
Avatar
Bejker 2014-05-14, 19:17
ładna dziewczynka z niej po co ją biją mogli w ubraniu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie