18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Wpierdol
s................a • 2012-04-12, 16:37
Araby do odstrzału
Zgłoś
Avatar
hizoo 2012-04-13, 19:48 3
up Qrcio
kto sobie pozwala ten pozwala. Ludzie nie mają świadomości czym jest islam...;/ gdzie tylko mogę i na wszelkie sposoby staram się im to wbijać do pustych głów, że ta pseudotolerancja propagowana w mediach, dla muslimów, pedałów i innych odmieńców sprawi, że niedługo będziemy się czuć obcy i zagrożeni we własnym kraju, tak jak teraz czują się francuzi a niedługo i niemcy. Mam nadzieję też, że przykład naszych sąsiadów z zachodu da Polakom powód do przemyśleń i nie dopuszczą do takiej sytuacji u nas.
Zgłoś
Avatar
Icepick 2012-04-13, 20:06 6
McMenel napisał/a:


Co kurwa masz do anify ?? Taki element to bym sam po mordzie lał mimo iż nie jestem pojebanym narodowcem. Gówno jest gównem niezależnie od koloru skóry. A co jeżeli to by byli piękni blondyni bijący parę arabskiego pochodzenia to byłbyś happy ?? Pierdolone bezmózgowie.



Ty wnuczku pozwól, że posłużę się tą samą retoryką co Ty. Zatem popierdolony to był Twój stary, że polazł na taką maciorę jak Twoja matka!

A teraz do rzeczy. To, że ktoś ma nieco inny system wartości niż Twój, którego nie potrafisz zmienić swoją płytką argumentacją to nie znaczy, że jest "popierdolony". Osobiście nie widzę niczego złego w odczuwaniu silnej więzi z własnym krajem. Czy to jest Polak, czy Rosjanin, czy też Węgier. Ba, uważam wręcz, że ludzie o takich poglądach są bardziej wartościowi niż ci którzy podzielają zdanie Palikota. Mianowicie: "Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości".
Wobec tego skończ rugać narodowców i ubliżać im tylko dlatego, że pałasz względem nich antypatią. A jeśli tak bardzo musisz to zrobić to apeluję do Ciebie, zadbaj o kulturę słowa i odpowiedni standard wypowiedzi.
Dziękuję. Do wiedzenia.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-04-13, 20:10 2
McMenel napisał/a:


Co kurwa masz do anify ?? Taki element to bym sam po mordzie lał mimo iż nie jestem pojebanym narodowcem. Gówno jest gównem niezależnie od koloru skóry. A co jeżeli to by byli piękni blondyni bijący parę arabskiego pochodzenia to byłbyś happy ?? Pierdolone bezmózgowie.



Antifa? HAHAHA


@down a mnie brzydzą tacy ludzie jak ty myślący że multikulti jest dobre, że mieszanie ras, pedalstwo, sprowadzanie i tolerowanie innych kultur jest ok bo to teraz takie cool i poprawnie politycznie. Zarzucacie nacjonalistą że są upośledzeni w swoich poglądach, a to niestety odwrotnie my myślimy samodzielnie i nie poddajemy się praniu mózgów i poprawnie politycznej papce.
PS o przemocy : "W świecie baranów wolimy być wilkami"
Zgłoś
Avatar
curt1 2012-04-13, 20:10 2
szczerze pisząc, to zdumiewają mnie osoby, które uważają się za intelektualistów, jednakże reprezentujące żenujące wartości jak nacjonaliści, a przede wszystkim przemoc, niski intelekt, skrają głupotę a przede wszystkim uprzedzenia rasowe. jak dla mnie film pokazuje, o ile to w Polsce, kwintesencje naszej młodzieży lub osób z którymi muszę mieszkać a osobiście jestem za kastracją i izolacją osób głupich bo nie można dopuszczać alby omen XXI wieku się rozprzestrzeniał. tak nam dopomóż bóg lub po prostu niech się tak stanie.
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-04-13, 20:17 1
up@
To jest we Francji, ale w Polsce niestety też się zdarzają takie incydenty.
Zgłoś
Avatar
haqer 2012-04-13, 21:07
" Nigdy nie ustawaj , będzie jeszcze Polska !"

Horytnica - Głos Patriotów - 02. Honor Legionisty
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-13, 21:12
Żeby gościu w różowej koszulce był sprytniejszym Polakiem to nie dość, że wszyscy kolorowi dostaliby wpierdol to jeszcze herszt brudnego gówna kupiłby kwiaty przeprosinowe dla kobiety i butelkę Jacka Danielsa dla chłopaka. Ale to niestety Francuzi. Było pewne, że 70% filmu to ucieczka a szkoda.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-04-13, 21:27
Zagotowałem się co prawda mam ADHD ciekawe czy dał bym im rady lub jednego złapał i najebał ?
Zgłoś
Avatar
k................o 2012-04-13, 21:33
co za pizda
Zgłoś
Avatar
Wicius 2012-04-13, 21:50
Idlatego zacząłem trenować mt, bo nie wybaczyłbym sobie gdyby to moja laska dostała przy mnie a ja nie mógłbym nic na to poradzić, bo sam bym jeszcze oberwał ;//
Zgłoś
Avatar
Razjel88 2012-04-13, 21:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.