18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Wpierdol
P................C • 2012-09-06, 15:11
nietypowa i długa walka jak na ulicę, ale sama akcja całkiem przyjemna



gratisy w komentarzu
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-09-06, 15:12 14




Zgłoś
Avatar
darkoo 2012-09-06, 16:29 1
ju wont mor?! bicz
Zgłoś
Avatar
Kwass93 2012-09-06, 16:50
poskakali sobie jak w tekkenie i wkoncu jeden rzucil sie na drugiego i lezal... co to kurwa ma byc streetfight ? Jak bylem w gimnazjum to lepiej sie ogladalo solowki niz to
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-09-06, 17:11 1
Kwass93 napisał/a:

poskakali sobie jak w tekkenie i wkoncu jeden rzucil sie na drugiego i lezal... co to kurwa ma byc streetfight ? Jak bylem w gimnazjum to lepiej sie ogladalo solowki niz to



Pewnie twoje wszystkie bójki wyglądały niczym Seagala... Dobrze pewnie nawet się nie upiłeś w życiu, więc gówno wiesz jak ciężko momentami się odnaleźć w takiej sytuacji... Szczerze powiem irytują mnie takie wypowiedzi bo typ wyłapał dobrą komete na mordę, której ty nigdy nie sprzedaż...Dlatego idź przeglądać ten słownik
Zgłoś
Avatar
Artaanel 2012-09-06, 17:25 15
Cytat:

typ wyłapał dobrą komete na mordę, której ty nigdy nie sprzedaż...Dlatego idź przeglądać ten słownik



przyganiał kocioł garnkowi tornistry popakowane ?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-09-06, 17:46 18
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-09-06, 18:38
międlenie się gówna i ścierwa
nic imponującego
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-09-06, 18:39
Z góry wiadomo, że meksykaniec wygra. To jest tak oczywiste jak to, że tusk to złodziej..
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2012-09-06, 19:12 2
Uwielbiam bójki uliczne Oglądać i oczywiście uczestniczyć w nich i chociaż mam porozpierdalane wszystkie kostki na rękach w tym prawa dłoń kilka razy połamana, to nie potrafię sobie odmówić dobrej bitki i w nie szukam wcale zaczepki, ale jak jest akcja jest reakcja Ostatnio trzech kolesi ściulało ochroniarza w moim ulubionym sklepie pecha mieli, że akurat robiłem zakupy Gdy wezwano policję zaczęli uciekać, odwiozłem swoją kobietę do domu i ruszyłem na łowy Udało mi się dorwać jednego z nich, bez kolegów już nie był taki cwany, dostał taki wpierdol, że przez dwa dni miałem wyrzuty sumienia hehe Oczywiście oddałem go w ręce sprawiedliwości w pełni gotowego do składania zaznań i co się okazało gdy przyjechała suka, że jego pozostali koledzy zostali schwytani przez organy sprawiedliwości, czyli był komplecik hehe Moja ręka dalej jest sina, powoli wracam do treningów, ale warto było!!! Trzech na jednego to banda ruskiego! Mogę tylko jeszcze dodać, że typów nie widziano więcej w mojej okolicy
Zgłoś
Avatar
olxai 2012-09-06, 19:14
Khal Drogo w pierwszym filmiku
Zgłoś
Avatar
Tolus 2012-09-06, 19:33 3
@gremlin1982 a potem sie obudziles <lol2>
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-09-06, 19:39 1
gremlin czyli frajer z ciebie jak oddales ich psom i tyle,samo wpierdol moglo byc ale wezwanie psiarni to juz lekka przesada i w sumie to tylko jeszcze ci dopowiem chuj ci w dupe !i opamietaj sie na przyszlosc
Zgłoś
Avatar
Rodzyn 2012-09-06, 19:40 1
gremlin1982 napisał/a:

Uwielbiam bójki uliczne Oglądać i oczywiście uczestniczyć w nich i chociaż mam porozpierdalane wszystkie kostki na rękach w tym prawa dłoń kilka razy połamana, to nie potrafię sobie odmówić dobrej bitki i w nie szukam wcale zaczepki, ale jak jest akcja jest reakcja Ostatnio trzech kolesi ściulało ochroniarza w moim ulubionym sklepie pecha mieli, że akurat robiłem zakupy Gdy wezwano policję zaczęli uciekać, odwiozłem swoją kobietę do domu i ruszyłem na łowy Udało mi się dorwać jednego z nich, bez kolegów już nie był taki cwany, dostał taki wpierdol, że przez dwa dni miałem wyrzuty sumienia hehe Oczywiście oddałem go w ręce sprawiedliwości w pełni gotowego do składania zaznań i co się okazało gdy przyjechała suka, że jego pozostali koledzy zostali schwytani przez organy sprawiedliwości, czyli był komplecik hehe Moja ręka dalej jest sina, powoli wracam do treningów, ale warto było!!! Trzech na jednego to banda ruskiego! Mogę tylko jeszcze dodać, że typów nie widziano więcej w mojej okolicy



Masz czym się szczycić...
Zgłoś
Avatar
losvitos 2012-09-06, 21:14
Wkurwiają mnie takie komentarze internetowych napinaczy, jakimi to oni fighterami nie są, ile to lat nie trenują i ilu to oni kolesi nie rozjebali. Dla mnie tylko frajerzy zaczepiają. Jak bic się to tylko w obronie siebie i najbliższych. Peace tej!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie