18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wpierdol
bialy_jasnie_pan • 2013-12-07, 2:01
Historia z ostatniej chwili. Dziele się bo się wkur***lem mocno. I chciałbym dać małą przestrogę.

Wracam z imprezy delikatnie uchachany, zatrzymuję się na przystanku bo stwierdziłem ze za chuja w takim stanie 7 km z buta nie zrobię bo mi się kurwa nie chce. Książka na uszach, wesoło sobie słucham i jak to życie w naszym pięknym kraju podchodzi do mnie gość z prośbą o fajkę:
-„Masz szluga ziomuś”
No chuj patrzę na gościa młody chłopak, na oko ok 32 lat i sobie myślę ile można utrzymywać takich darmozjadów. Ale chuj z tym, daje kolejną fajkę i sobie przysięgam że następnym razem ni chu** takiego nie poczęstuje. Ale do rzeczy.
Mija może 15 minut, a ja nadal stoję na swój jebany autobus. Na przystanku pojawia się 4 ciemnych z tym bez czego rapować nie potrafią na szyi. Nie minęło może kolejne 5 minut mój biały koleżka darmozjad idzie od nich wyżulić coś, nic by mnie to nie obchodziło, gdyby nie zaczęli człowieka traktować jak szmatę.
Podchodzę do nich i kulturalnie się pytam w czym wam ten człowiek zawinił że go tak traktujecie. A oni z tym swoim akcentem Tupaka coś pomarudzili… Po jakimś czasie zaczęła się przepychanka…
Na koniec dnia mój biały kolega spierdolił, ja dostałem szklanką po łbie i małą przekopkę- na szczęście bez szycia…
Najgorsze jest kurwa to że na przystanku nie byłem sam, wiele osób tą sytuacje widziało ale nikt, kurwa nikt nie kiwną palcem…
Czasami zastanawiam się kto jest większym śmieciem… Czy obcokrajowiec traktujący wrak człowieka jak śmieć… Czy może Polak, który ma w dupie swojego rodaka…
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-07, 18:14 2
Jak Ci nie zajebali butów telefonu lub portfela to chuja nie byli czarni tylko pewnie kominiarze wracali z roboty
Zgłoś
Avatar
V................k 2013-12-07, 18:27
Steven napisał/a:

Przejebane macie tam w tym Sosnowcu.


Rozumiem, że chciałeś być śmieszny, i doceniony przez ludzi w internecie, bo normalnie nawet Ci cześć nie odpowiadają?
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-12-07, 20:01 1
Vabanek napisał/a:


Rozumiem, że chciałeś być śmieszny, i doceniony przez ludzi w internecie, bo normalnie nawet Ci cześć nie odpowiadają?



Prawdę napisał - stałem na tym przystanku i widziałem jak go napierdalają
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2013-12-07, 21:10
Nikt w Polsce nie chciał skopać czarnucha? Kurwa jebana tolerancja. Czy tylko ja mam wrażenie jednak, że obcokrajowcy (szczególnie studenci) zachowują się jak banda małp gdy tylko przekroczą granice naszego pięknego kraju?
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-12-07, 23:35
A gówno prawda ! Miałem sytuacje,byłem z 2 kumplami na mieście wypić browarka. Az tu nagle ni stąd ni zowąd wyskoczyło 2 naćpanych kolesi. Bez powodu rzucili sie na jednego z kumpli. Wystartowała nawalanka Że sił już brak było pobiegłem po ludzi przechodzących po drugiej stronie ulicy gdyż kumpel leżał na glebie a te dwa naćpane skurwysyny nie chciały paść. Bez dwóch zdań ekipa (ok 4 os.) podbiegły ze mną na "miejsce zdarzenia". Pomogli nam okiełznać tych baranów.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-12-08, 3:05
Wnioskując po nicku autora, to powinien im zrobić z kopa wpierdol i pozamiatać tak, że nawet kierowca tego autobusu by wstał i brawo bił a dupeczki same się rozbierały dla bohatera. Bez kitu, żul najpierw wyżydził od Ciebie papierosa a Ty poszedłeś i zwróciłeś 4 małpiszonom uwagę będąc sam. Albo masz niesamowitego pecha albo kurwa bujną wyobraźnię, bo brzmi to cokolwiek jak bajka. I jeszcze chwalić się tym że się wpierdol od śniadolicych dostało? Idź pan fchuj.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2013-12-08, 6:54
Nie trzeba było takiego zera bronić.
Jakim nisko trzeba upaść, żeby żebrac o fajkę w kraju, który wręcz rzuca pieniędzmi w nierobów
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-08, 10:44
pan_użytkownik napisał/a:

Prawdę napisał - stałem na tym przystanku i widziałem jak go napierdalają



Potwierdzam, lecz jak zobaczyłem, że miałbym się wstawić za jakiegoś leszcza to podarowałem sobie. Aa, w ogóle dać się przekopać czterem 13-latkom. Przecież to dzieci były bo jeszcze 5 min wcześniej skrobałem od nich fajki.
Zgłoś
Avatar
dogip 2013-12-08, 11:47
@fyrku wstydze sie za ciebie!Jestes z pokolenia osmioklasowego a takim dyslektykiem jestes? No chyba, ze data twoich urodzin to tylko losowanie przy rejestracji...

Zgłoś
Avatar
Endriu 2013-12-08, 16:26
Najgorsze są jebane cwaniaczki w grupach. Zaczepiają, a jak taka kurwa jest sama to siedzi cicho na pizdzie. Warto zainwestować gaz obezwladniajacy na takie kurwy.
Zgłoś