18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wpierdol
bialy_jasnie_pan • 2013-12-07, 2:01
Historia z ostatniej chwili. Dziele się bo się wkur***lem mocno. I chciałbym dać małą przestrogę.

Wracam z imprezy delikatnie uchachany, zatrzymuję się na przystanku bo stwierdziłem ze za chuja w takim stanie 7 km z buta nie zrobię bo mi się kurwa nie chce. Książka na uszach, wesoło sobie słucham i jak to życie w naszym pięknym kraju podchodzi do mnie gość z prośbą o fajkę:
-„Masz szluga ziomuś”
No chuj patrzę na gościa młody chłopak, na oko ok 32 lat i sobie myślę ile można utrzymywać takich darmozjadów. Ale chuj z tym, daje kolejną fajkę i sobie przysięgam że następnym razem ni chu** takiego nie poczęstuje. Ale do rzeczy.
Mija może 15 minut, a ja nadal stoję na swój jebany autobus. Na przystanku pojawia się 4 ciemnych z tym bez czego rapować nie potrafią na szyi. Nie minęło może kolejne 5 minut mój biały koleżka darmozjad idzie od nich wyżulić coś, nic by mnie to nie obchodziło, gdyby nie zaczęli człowieka traktować jak szmatę.
Podchodzę do nich i kulturalnie się pytam w czym wam ten człowiek zawinił że go tak traktujecie. A oni z tym swoim akcentem Tupaka coś pomarudzili… Po jakimś czasie zaczęła się przepychanka…
Na koniec dnia mój biały kolega spierdolił, ja dostałem szklanką po łbie i małą przekopkę- na szczęście bez szycia…
Najgorsze jest kurwa to że na przystanku nie byłem sam, wiele osób tą sytuacje widziało ale nikt, kurwa nikt nie kiwną palcem…
Czasami zastanawiam się kto jest większym śmieciem… Czy obcokrajowiec traktujący wrak człowieka jak śmieć… Czy może Polak, który ma w dupie swojego rodaka…
Zgłoś
Avatar
marna 2013-12-07, 3:04 12
i przez taką sytuację założyłeś konto na sadisicu? o staryy..
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-07, 5:14 1
Jak nie umiesz zachować się po pijaku to nie pij.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-12-07, 5:16 103
Przejebane macie tam w tym Sosnowcu.
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-12-07, 8:42
@biały_jesnie_pan

Najlepsze Bajki z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-12-07, 10:19
czego się spodziewałeś po kolesiu, który żuli fajki od obcych ludzi
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-12-07, 12:11 2
Cipy są w naszych czasach nikt nie ruszy się nawet by pomoc , żałosne , kiedyś jak ktoś zadymę robił to zbierała się ekipa ludzi i go załatwili na cacy , a teraz gówno nie ludzie chodzą po tej planecie .
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-12-07, 13:19 2
Ezoteryk napisał/a:

Cipy są w naszych czasach nikt nie ruszy się nawet by pomoc , żałosne , kiedyś jak ktoś zadymę robił to zbierała się ekipa ludzi i go załatwili na cacy , a teraz gówno nie ludzie chodzą po tej planecie .



sa tacy co sie zebrac i zorganizowac potrafia, ale z tym sie walczy bo to niebezpieczne...
Zgłoś
Avatar
dogip 2013-12-07, 13:27 7
"kiwną", kurwa "kiwną". Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Foodman 2013-12-07, 14:04
Wiesz co teraz musisz zrobić ? Złożyć zażalenie do MPK że przez nich wpierdol dostałeś jak by autobus przyjechał wcześniej to by Cię to ominęło
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-12-07, 16:33 4
Kierowca przejeżdżającego autobusu do Katowic pewnie bił brawo.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-12-07, 16:54 4
Przecież to prosta historia.
Sam powiedziałeś, że ten żebrak to darmozjad, tak go oceniłeś. Inni też widać tak go ocenili i tak potraktowali.
A ty wpierdoliłeś się między wódkę a zakąskę i dostałeś klapsa, bo sorry stary ale jak nie jesteś Chuck Norris to do czterech gości czy oni są ciemni czy najjaśniejsi to się nie fika.

Ja wiem, wiem, że naczytałeś się na tym forum jak to przeciętny sadol rozpierdala i załatwia po ośmiu takich a czarnych to w ogóle tuzinami! I chciałeś spróbować a teraz żalisz się jak przedszkolak bo ci nie wyszło.

A twoje zastanawiania się nad sytuacją też są bardzo proste.
Śmieć to śmieć i śmiecia traktuje się jak śmiecia - ot i już.
"Czy Polak, który ma w dupie swojego rodaka" - och, są tysiące Polaków czy może polaków, czy może polaczków, których nie tylko należy mieć w dupie ale także szybko zutylizować. I nie ważne kto przeprowadza tę utylizację.
Zgłoś
Avatar
fyrku 2013-12-07, 16:54
@dogip No kiwną, co tym niepoprawnego? Ty jakiś swój własny język masz?
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-12-07, 16:57
bialy_jasnie_pan napisał/a:

nie kiwną palcem…



jak im nie powiesz, to nie kiwną.
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-07, 17:47
Kolejna wymyślona historyjka, tak ja ta z HARD'a, gdzie gość pisał, że na krakowskiej starówce dostał długopisem w rękę od bambusa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie