18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wpierdol za buziaka
~Angel • 2018-04-23, 14:06
Wg źródła blondi dostała wpierdol za to, że dzień wcześniej w pubie pocałowała chłopaka o imieniu Cameron. Chłopak ten od dłuższego czasu podobał się jednej z bijących dziewczyn (tej w pomarańczowej kurtce)



Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-04-23, 14:12
Bardzo dobrze. Jakaś kara musi być
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-04-23, 14:13 25
Na miejscu tego faceta od obu trzymał bym się z daleka...
Zgłoś
Avatar
ddss 2018-04-23, 14:19 9
Nie wim o co poszło ale ten nagrywający, ten co do niej się zbliża i ta w pomarańczowym to psychopaci.

Jakbym coś takiego widział to ta trójka miała by przejebane
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2018-04-23, 14:25 2
A na facebooka wrzuciła selfie z opisem "ja po wpierdolu"
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2018-04-23, 15:12 1
Ten cały Cameron miał pewnie niezły ubaw, nagrywając ten filmik
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-04-23, 15:13 22
Jebane bydło, widać koleś nie chciał tej w pomarańczowej i wolał blondni. więc dostałą za to że jakiś chłopak miał inny gust... pojebane
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-04-23, 15:54 4
Mnie osobiście najbardziej wkurwił ten pajac co polewa wodą czy chuj wie czym... Przysięgam jak nie gołymi to kurwa płyta chodnikową, a bym zajebał. Oczywiście wpierdol należy się nagrywającej pizdzie tez, a laski sa pojebane... Najzwyczajniej nie lubie takich nieuczciwych egzekucji. Tym bardziej jak już 1xup stwierdził trafnie, że to za gust jakiegos kurwa Camerona
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-04-23, 17:52 4
Debile nagrali na siebie materiał dowodowy i wpuścili go w internet. Inteligencja przeciętnego Amerykanina w pigułce.
Zgłoś
Avatar
k................8 2018-04-23, 18:34
wkurwiłem się nie.. nie wiem czemu, ale zawsze mi szkoda tych lasek co są bite.. jak sie napierdalaja faceci to spoko, można pooglądać, ale jak widze jak laski sie bija to jakos ciezko sie ogląda.. jakbym takie cos zobaczyl to nie ważne by dla mnie było czy bija tą laske dlatego, że popatrzyla sie krzywo na druga czy dlatego ze ruchała sie z czyimś facetem, ale te które bija bym rozpierdolił w drobny mak.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2018-04-23, 23:08 1
jaakee10 napisał/a:

wkurwiłem się nie.. nie wiem czemu, ale zawsze mi szkoda tych lasek co są bite.. jak sie napierdalaja faceci to spoko, można pooglądać, ale jak widze jak laski sie bija to jakos ciezko sie ogląda.. jakbym takie cos zobaczyl to nie ważne by dla mnie było czy bija tą laske dlatego, że popatrzyla sie krzywo na druga czy dlatego ze ruchała sie z czyimś facetem, ale te które bija bym rozpierdolił w drobny mak.



Łooo chhhooo samiec alfa super prawiczek co rozpierdoli każdego smoka i uratuje każdą księżniczkę się ujawnił!!! Piwo dla bohatera!!!
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-04-24, 2:06 1
jaakee10 napisał/a:

ale jak widze jak laski sie bija to jakos ciezko sie ogląda..


Generalnie na tym filmiku nie było bójki. Było frajerskie pobicie 3 vs 1 która non stop przepraszała.

Murzyńskość level expert. Ale jak to mówią ostatnio w niektórych kręgach: orange is a new black.
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-04-24, 2:36
@ePeeL Gdzie Ty tu słyszysz jakiegoś Amerykanina?

A co do kobiet i ich wierności... Kiedyś w to wierzyłem. Mniej więcej w wieku, kiedy czytałem książki fantasy.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2018-04-24, 2:53
Nic dziwnego, że laski się o niego biją jak koleś ma na imię Cameron
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2018-04-24, 7:41
obijając jej mordę ma większe szanse że spojrzy na nią
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie