18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Wpierdolizer
suborg • 2023-04-05, 16:21
By niejadek zjadł obiadek

Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-04-06, 3:15
Z cyklu "kochanych rodziców mam". Jest różnica między karaniem a znęcaniem się. Czysta patola a później dzieci się wysłowić nie mogą i chodzą jak wrak cienia swego. A jak bić to tak by najlepiej połamać przy okazji.
Zgłoś
Avatar
Jackbilon 2023-04-06, 4:34
Super materiały, uwielbiam je oglądać! Czekam niecierpliwie na kolejne filmiki!!!
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2023-04-06, 4:48 1
Jak dla mnie super. Lepsze to niż znęcanie się nad jakimiś zwierzakami.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2023-04-06, 7:06
suborg, i znowu nasz ulubiony pedofil sadistica
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-04-06, 8:09 1
mloddy113 napisał/a:

Pls nie trzeba być tatusiem, żeby widzieć u nie których skrzywienie psychiki i to nie uleczalne. A jeżeli komuś sprawia przyjemność patrzenie na bite dzieci lub sam biję dzieci to możemy zawsze się spotkać i niech spróbuję swoich sił na równym sobie. Jestem do dyspozycji



Chyba kręcisz bata na własną dupę tym wyznaniem No chyba, że to ogłoszenie, że bijesz dzieci, wtedy chętnie cię wynajmę do uciszenia skurwiałego bachora od sąsiadów, który drze chałapę przez pół dnia bez powodu.
Zgłoś
Avatar
Niedozdarcia 2023-04-06, 8:30
Kurwa a ja się bałem drewniaka lub paska
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-04-06, 8:51 1
ritu4l napisał/a:

Nawet nie umiesz się wysłowić po polsku, z daleka widać że jesteś niewykształconym degeneratem, właśnie tacy stanowią większość przestępców seksualnych. A ty się sam wystawiasz jak na świeczniku. To już poszło za daleko i sprawa jest na policji, zgłoszenie jest przyjęte co więcej wierz lub nie, jest tobą tam teraz spore zainteresowanie:) Nawet jak nie masz nic za uszami i tylko wyrzucasz to gówno bo cię to podnieca, to trochę cię pomęczą i będziesz musiał się dłuugo tłumaczyć zaczniesz kumać że to nie ściema jak twoje tematy zaczną lecieć z sadola do zabezpieczenia



suborg mieszka w Szwecji, a tam zoofilia z twoją starą jest legalna, więc chuja mu zrobicie!
Zgłoś
Avatar
SebaDB 2023-04-06, 9:53 1
mloddy113 napisał/a:

Pls nie trzeba być tatusiem, żeby widzieć u nie których skrzywienie psychiki i to nie uleczalne. A jeżeli komuś sprawia przyjemność patrzenie na bite dzieci lub sam biję dzieci to możemy zawsze się spotkać i niech spróbuję swoich sił na równym sobie. Jestem do dyspozycji



Daj adres na pw.
Zgłoś
Avatar
kevlarus 2023-04-06, 11:06
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że osoby krzywdzone w dzieciństwie, będą krzywdziły własne dzieci. Podobnie osoby molestowane w dzieciństwie będą molestowały własne dzieci, to właśnie dlatego pedofilskie lobby wprowadza do przedszkoli i szkół zdegenerowanych zboczeńców spod kolorowej flagi w celu ich krzywdzenia i spaczenia ich psychiki - końcowym celem jest legalizacja pedofilii.
Zgłoś
Avatar
Paxon12 2023-04-06, 13:15
Danie klapsa, a napierdalanie - jest różnica.
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2023-04-06, 13:52
Wczoraj media podały informację,że matka i ojczym znęcali się nad 8 letnim dzieckiem. Bity, polewany wrzątkiem, kładziony na rozgrzanym piecu węglowym, z połamanymi kończynami i martwicą tkanek w krytycznym stanie trafił na OIOM., lekarze walczą o życie. Ten skurwesyn który mu to zrobił i ta kurwa nazywana matką narazie dostali 3 miesięczny areszt. Mam nadzieję,że temu chujowi już pierwszej nocy zerżnęli dupe i te 3 miesiące zamienią się w takie piekło jakie zgotował temu dzieciakowi.
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2023-04-06, 14:45
O jakbym kurwę z pierwszego filmu dorwał, to by szmata kwiczała jak świnia, błagając o litość!!!
Zgłoś
Avatar
lilasap284 2023-04-06, 15:00
Wskaźnik dramy w komentarzach: ##########= (99%) i rośnie.
Zgłoś
Avatar
Hades2613 2023-04-06, 16:27
Zajebał bym te kurwy, niech wystartują do mnie cwaniaki jebane
Zgłoś
Avatar
Retsam 2023-04-06, 19:49 2
tylko pedały nie lubią ogladac bitych dzieci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie