18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mjrZenada 2012-10-25, 8:20
Może czyn nie najstraszniejszy w porównaniu z upuszczeniem dziecka.. ale wyobraźcie sobie że taki matoł może później rządzić państwem :/
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-25, 9:19 1
Jak można w takiej sprawie wezwać policję, niszczyć dziecku życiorys.
To jest bardzo denerwujące. Jak są jakieś błahe sprawy, to nauczyciel uważa się za wychowawce, wzywa rodziców chce rozmawiać z nimi o problemie. Ale gdy już sprawa jest poważniejsza to nauczyciel już nie uważa się za wychowawcę tylko i wyłącznie za nauczyciela
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-25, 9:22 1
Mam nadzieję,że pójdzie do poprawczaka bo nie chcę żeby moje dzieci chodziły do szkoły z takim zwyrodnialcem.Dopisywać oceny?Kto by pomyślał!!! Dobrze,że nasza policja czuwa nad tym wszystkim i nie marnuje pieniędzy na bzdetne sprawy i dobrze wykorzystuje nadmiar ludzi do ścigania najcięższych kryminalistów! Brawo dla PG !!!
Zgłoś
Avatar
kamil66 2012-10-25, 9:27 1
Jak można myśleć, że nikt nie zauważy wpisania 52 ocen...
Zgłoś
Avatar
Hidalgo 2012-10-25, 11:54 1
Dziennik jest dokumentem, czyli fałszował dokument.
Jeżeli teraz się nie nauczy że to "be", to kiedy?
Lepiej teraz gnoja postraszyć, może będzie miał nauczkę, potem może być za późno.
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-10-25, 14:12 1
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Jak można w takiej sprawie wezwać policję, niszczyć dziecku życiorys.
To jest bardzo denerwujące. Jak są jakieś błahe sprawy, to nauczyciel uważa się za wychowawce, wzywa rodziców chce rozmawiać z nimi o problemie. Ale gdy już sprawa jest poważniejsza to nauczyciel już nie uważa się za wychowawcę tylko i wyłącznie za nauczyciela



O czym można rozmawiać z rodzicami, którzy wychowali gówniarza na swoje podobieństwo, a na wszelką krytykę ich pociechy reagują pewnie agresją. Nauczyciele mają związane ręce, bo kuratorium uniemożliwia wprowadzenie jakiegokolwiek porządku, a gnojki czują się bezkarne. Moim zdaniem powinny wrócić kary cielesne - chłosta na gołe dupsko. Może by był jakiś pożytek z przyszłego pokolenia, a tak uczą się tylko od małego kombinować i krętactwo uskuteczniać. Swoją drogą żeby wjebać sobie 52 oceny do dziennika i myśleć że to przejdzie, to trzeba być naprawdę kompletnym zjebem bez wyobraźni. Bo dodanie sobie plusa do oceny, lub przerobienie lufy na czwóreczkę, to jeszcze można potraktować jako pojedynczy, nierozsądny wybryk.
Może będzie to przestrogą dla innych. Zresztą wiadomo że i tak na straszeniu się skończy, pewnie zawieszą go w prawach ucznia i tyle będzie (w końcu nie nasmrodzą młodemu w papierach).
Zgłoś
Avatar
koras1897 2012-10-25, 15:22
Ale zwróćcie uwagę jaki debil z tego gimbusa. Dopisał sobie 52 oceny. Kurwa przecież to było z góry wiadome że go złapią.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-25, 15:27
sanctusdiavolos napisał/a:



O czym można rozmawiać z rodzicami, którzy wychowali gówniarza na swoje podobieństwo, a na wszelką krytykę ich pociechy reagują pewnie agresją. Nauczyciele mają związane ręce, bo kuratorium uniemożliwia wprowadzenie jakiegokolwiek porządku, a gnojki czują się bezkarne. Moim zdaniem powinny wrócić kary cielesne - chłosta na gołe dupsko. Może by był jakiś pożytek z przyszłego pokolenia, a tak uczą się tylko od małego kombinować i krętactwo uskuteczniać. Swoją drogą żeby wjebać sobie 52 oceny do dziennika i myśleć że to przejdzie, to trzeba być naprawdę kompletnym zjebem bez wyobraźni. Bo dodanie sobie plusa do oceny, lub przerobienie lufy na czwóreczkę, to jeszcze można potraktować jako pojedynczy, nierozsądny wybryk.
Może będzie to przestrogą dla innych. Zresztą wiadomo że i tak na straszeniu się skończy, pewnie zawieszą go w prawach ucznia i tyle będzie (w końcu nie nasmrodzą młodemu w papierach).



Nie uwierzysz. Chodziłem do szkoły kiedy nie było kar cielesnych i nic takiego nie zrobiłem.
No tak, ale najlepiej z góry założyć że rodzice nic nie zrobią i wezwać policje - to na pewno pomoże...
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-10-25, 15:33
Policjantka tak podjarana tym tematem, jakby co najmniej wyjaśnili przyczyny kryzysu gospodarczego. Kurwa mać...
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-10-25, 17:02
Jakbym był policjantem, choć mi to nigdy nie przeszło przez myśl jak miałem 4 latka chcialem być strażakiem, To bym brał po 8 chłopaków i jechał właśnei do tych najgorszych dzielni, srali bysmy w gacie, byśmy byli jak cywile konta Ten bank co zrobił tą afere nie wiem jak sie nazywa, ale czuł bym że odwalam sprawiedliwosc a nie dawać komuś pół roku bo pracuje i się uczy i nie ma czasu odrabiać 240 godzin prac społecznych za 1 piwo na rowerze, poprostu tak bardzo nienawidze tych przepisów, wymyślanych w tolecie na zatwardzeniu że...
Zgłoś
Avatar
radek225 2012-10-25, 17:14 2
Normalnie aż się prosi, by przybić jajami do drewnianego mostu i położyć obok nóż. Ale nauczycieli, nie chłopaka. W przypadku nauczycielek przejechać cienką kartką papieru po łechtaczce. Policji nie ma się co czepiać - przyjęli zgłoszenie, bo taki był ich zasrany obowiązek. Zastanawia mnie jedno - gdzie po drodze byli rodzice, wychowawczyni pedagog, dyrektor szkoły? W takich przypadkach NAJPIERW uczeń ląduje u wychowawcy, pedagog, wzywa się rodziców. Gdy to nic nie skutkuje, wyższą instancją jest dyrektor. W przypadku, gdy jego autorytet jest gówno wart, wzywa się policję. Lat temu naście, gdy chodziłem do 6 podstawówki, miałem w klasie taką agentkę (nie jakaś patologia), która pewnego słonecznego dnia powpisywała wszystkim w klasie od góry do dołu piątki, nie pamiętam już z czego. Bardzo szybko wychowawczyni doszła do tego, kto to był (dziewczyna opiekowała się na przerwach dziennikiem), i skończyło się na upomnieniu. Ta sama laska w tej samej klasie ukradła na informatyce nauczycielce portfel w którym były dokumenty i 450 zł. Babka od informatyki przyszła do nas na lekcje polskiego na drugi dzień i postraszyła nas, że jeśli portfel się nie znajdzie, ona wezwie policję, by zobaczyli zapis z kamer w sali. Dodam, że żadnych kamer nie było, tylko czujki alarmowe na podczerwień. Laska na 3 dzień w ZĘBACH i z płaczem odniosła portfel. Oddała jednak 400 zl, bo 50 zł wydała w dzień po kradzież. Żadnej policji nie wezwano w obu przypadkach, wystarczyło psychologiczne podejście nauczycieli do ucznia. Dlatego szczerze współczuję chłopakowi. Pewnie jest to zwykły, normalny koleś, dlatego, bo menel i patologia nie dopisywał by sobie ocen, bo one jemu zwisają. Teraz pewnie siedzi zamknięty w pokoju, i trzęsie się ze strachu na łóżku. Rzeczywiście - przestępstwo. Obniżyliby chłopakowi sprawowanie, dostałby zjeby z góry na dół, a tak tylko nauczyciele z tej durnej szkoły zawracają gitarę policji. Nie pochwalam tego, co zrobił ten chłopak. oczywiście jest to czyn karygodny, ale najpierw powinien pogadać z nim wychowawca, a nie gliniarz i prokurator. Do komara też nie strzelasz z armaty, czy AK47, jak Ci lata po pokoju. U mnie w podstawówce chłopak z mojej klasy wtoczył Trabanta na boisko szkoły i go podpalił. Każdy wiedział, kto to był, a nauczyciele nawet o tym nie wspominali, bo bali się o swoje auta. Aż strach pomyśleć, co będzie, gdy będę miał dziecko i rzuci ono na lekcji kredą w innego ucznia. Wpadną mi zamaskowane czarnuchy na chatę?
Zgłoś
Avatar
d2darkness 2012-10-25, 18:38
Policja dojebana. Nie daje sobie rady z groźnymi przestępcami etc. to biorą się za młodzież żeby ona nie "wykształciła" się jak ci których nie tykają.
Zgłoś
Avatar
Elanez 2012-10-25, 20:50 1
Polska szkoła jest na tyle pojebana, że wiedzę definiuję podręcznikami zmienianymi co rok i "inteligencję" dziecka ocenia na podstawie durnej książki, a każda indywidualna umiejętność czy zdanie jest negowane. Później się dziwić, że po ulicy biegają same patałachy z papierkami czego to oni nie pokończyli, a pracę mogą znaleźć co najwyżej na zmywaku w Anglii, których po 10 latach nauki nikt nie chcę bo nie mają żadnego doświadczenia, ani nie wykazują się umiejętnościami, które powinni mieć, ale nie można było ich zdobyć w szkole.
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-10-25, 22:23 2
Bronisław_Komorowski napisał/a:


Chodziłem do szkoły kiedy nie było kar cielesnych i nic takiego nie zrobiłem.



To się bardzo chwali, że Ty nic takiego nie zrobiłeś. Ale bez spiny, chyba nie do końca strybiłeś sens mego postu.
Zgłoś