18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
LoperPL 2013-07-09, 22:16 1
A wy dalej z tymi kompami... nawet ja zatwardziały pececiarz od 94 roku już dawno zaopatrzyłem się w PS3 (Dla Heavy Rain no i teraz The last of us), X360 (Dla GTA IV), WII (Dla... Baby) bo mam już dość tych cholernych portów na PC (A przetrwałem okres PS One, PS2, Xboxa, N64 itd bez konsoli jednak potem trzeba było odpuścić). I co prawda mam teraz PC którego sama karta graficzna jest warta więcej niż te 3 używane konsole razem wzięte ale albo nie ma w co grać albo na konsoli najzwyczajniej w świecie dana gra jest bardziej grywalna.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-07-09, 22:16
KebabRemover napisał/a:

Kto to jest ta 18-letnia Pegi?



Przez nią mama nie pozwoli ci zagrać w nowe dżi ti ej
Zgłoś
Avatar
robert357 2013-07-09, 22:35
Ten narrator to chyba też jest w filmach przyrodniczych.
Zgłoś
Avatar
MrPhilipsss 2013-07-09, 22:39 2
KebabRemover napisał/a:

Kto to jest ta 18-letnia Pegi?



Zgłoś
Avatar
Grubber 2013-07-09, 23:45
Pff i tak wolałbym remake Vice City. Co nie zmienia faktu że pewnie za rok z hakiem zagram gdy w końcu na kompa to dadzą.
Zgłoś
Avatar
Hehehsy92 2013-07-09, 23:46
Jason-X napisał/a:

tylko skąd ja kurwa piniondze na nowy komputer wezmę żeby sobie w to zagrać :/ bo nawet GTA1 na dyskietkach miałem to i GTAV nie pogardzę



nie pograsz, wychodzi tylko na konsole.
Zgłoś
Avatar
werther 2013-07-10, 8:06 2
Philipek napisał/a:

kto ma Xa na sprzedaz?



Bierz
Zgłoś
Avatar
dodii 2013-07-10, 10:22
hehe smieszne ludziki z was. nowe gietea wyjdzie na ps3 xboxa frisiksti I kurwa na peceta nowego iksa i ps.

poza tym nowe GTA bedzie w 1080+ a ten film ma 720 wiec jest to wersja ze starych konsol, przyszykujcie dupy na trailer z ps4 albo peceta
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-07-10, 11:13
Jak kolega wyżej napisał, myślę, że nie spierdolą nam tak PCtowcom okazji do jako takiej kontynuacji czwórki. Moim zdaniem na PC wyjdzie na 100%, ale co do next genowych konsol, to rockstar chyba już zaprzeczał, ale chuj ich wie
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-07-10, 11:20
Wyczuwam grę roku :p
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-10, 14:23
krzeminiak napisał/a:

@DUST DEVIL
"pedalskie xbox360 i ps3"

Widzę że mamy fanboya na forum. Pedalski to jesteś ty.



Widzę, że bardzo ubodło ciebie, że uważam was konsolowców za gorszy gatunek graczy - dla was stworzono przyklejanie się do ściany, regenerację zdrowia, autocelowanie i inne bajery. W starciu 1 na 1 z graczem PCtowym macie szanse tylko w gry sportowe lub wyścigowe, w FPS każdy przeciętniak was rozpierdoli, a w RTSy to wy nawet nie zagracie.

O dwukrotnie gorszej grafice w porównaniu do PC to nie wyspominam.

Ale nazywaj mnie dalej fanbojem PC, bo im dłużej będziesz to robić, tym dłużej będziesz w stanie oszukiwać się, że konsola wcale nie jest gorsza od PC

EDIT: na dodatek konsole są tak zacofane, że dopiero z X:O przyjdzie multi z 64 graczami... w które ja już grałem w 2008 roku w BF:2 na skalowanych mapach, na których mogło docelowo grać aż 128 graczy, co dalej, mimo 7 generacji konsol jest dla nich barierą nie do przeskoczenia
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-10, 15:18
Wy też oglądaliście ten filmik już z kilkanaście razy ?
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-07-10, 15:43
kurwa czekam mam nadzieje ze sie nie opierdalali przez ten czas
Zgłoś
Avatar
bezetigrekka 2013-07-10, 22:53
KMD napisał/a:

Wy też oglądaliście ten filmik już z kilkanaście razy ?



wracaj na YT żebrać o łapki...
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-07-10, 23:11 1
DUST DEVIL napisał/a:



Widzę, że bardzo ubodło ciebie, że uważam was konsolowców za gorszy gatunek graczy - dla was stworzono przyklejanie się do ściany, regenerację zdrowia, autocelowanie i inne bajery. W starciu 1 na 1 z graczem PCtowym macie szanse tylko w gry sportowe lub wyścigowe, w FPS każdy przeciętniak was rozpierdoli, a w RTSy to wy nawet nie zagracie.

O dwukrotnie gorszej grafice w porównaniu do PC to nie wyspominam.

Ale nazywaj mnie dalej fanbojem PC, bo im dłużej będziesz to robić, tym dłużej będziesz w stanie oszukiwać się, że konsola wcale nie jest gorsza od PC

EDIT: na dodatek konsole są tak zacofane, że dopiero z X:O przyjdzie multi z 64 graczami... w które ja już grałem w 2008 roku w BF:2 na skalowanych mapach, na których mogło docelowo grać aż 128 graczy, co dalej, mimo 7 generacji konsol jest dla nich barierą nie do przeskoczenia



Czy to już gównoburza?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie