18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
r061071 2021-04-29, 22:31 7
no ,ale wylądował elegancko
Zgłoś
Avatar
Kali111 2021-04-29, 22:33
Szybciutko do łóżeczka i lulu
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-04-29, 22:40
za motocip[kę u mnie piwo gwarantowane...
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-04-29, 22:44 8
Trzeba było nie zapierdalać. Przy prędkości odpowiedniej dla terenu zabudowanego miał by szanse ominąć przeszkodę.... Niby wina samochodu, ale to motopizda jest bez osłony w razie kolizji i powinien uważać 2x bardziej. Jebac go.
Zgłoś
Avatar
V................l 2021-04-29, 23:52
@ cocojambo daje piwo bo nie dość że napisałeś z sensem to jeszcze pierwszy raz widzę twoje wypociny dłuższe niż jedno zdanie
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-04-30, 0:09 1
Vinyl napisał/a:

@ cocojambo daje piwo bo nie dość że napisałeś z sensem to jeszcze pierwszy raz widzę twoje wypociny dłuższe niż jedno zdanie



Zazwyczaj jest tylko "Trzeba było nie zapierdalać"

C0C0JUMBO napisał/a:

Przy prędkości odpowiedniej dla terenu zabudowanego miał by szanse ominąć przeszkodę.... .



Nie nie miał by szans, mam na myśli ten konkretny przypadek. Przy prędkości 50km/h opóźnienie w hamowaniu 1s jest równe 16 metrom drogi. Wyhamowanie motocykla z 50km/h do 0 dobremu kierowcy zajmie 40m, zwykłej piździe jakieś 80m. Próba uniknięcia zderzenia poprzez ominięcie zazwyczaj kończy się na poboczu, płocie, czy innym pojeździe. Nie trzeba dodawać, że ogromne znaczenie w motorze ma stan przedniego zawieszenia, opona i same hamulce, ale o takich szczegółach pizdy nie myślą, ważne że pyrkota i jedzie do przodu.
Zgłoś
Avatar
tatko 2021-04-30, 1:52 3
Co za gość - anioł stróż? Jak tylko przestał pilnować, to zaraz wypadek...
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-04-30, 8:12
C0C0JUMBO napisał/a:

Trzeba było nie zapierdalać. Przy prędkości odpowiedniej dla terenu zabudowanego miał by szanse ominąć przeszkodę.... Niby wina samochodu, ale to motopizda jest bez osłony w razie kolizji i powinien uważać 2x bardziej. Jebac go.



Niby wina samochodu ale to motopizda..... takiego toku rozumowania to tylko pozazdrościć.
Zgłoś
Avatar
Pies_poligona 2021-04-30, 16:03
Heliar napisał/a:

Zazwyczaj jest tylko "Trzeba było nie zapierdalać"
Nie nie miał by szans, mam na myśli ten konkretny przypadek. Przy prędkości 50km/h opóźnienie w hamowaniu 1s jest równe 16 metrom drogi. Wyhamowanie motocykla z 50km/h do 0 dobremu kierowcy zajmie 40m, zwykłej piździe jakieś 80m. Próba uniknięcia zderzenia poprzez ominięcie zazwyczaj kończy się na poboczu, płocie, czy innym pojeździe. Nie trzeba dodawać, że ogromne znaczenie w motorze ma stan przedniego zawieszenia, opona i same hamulce, ale o takich szczegółach pizdy nie myślą, ważne że pyrkota i jedzie do przodu.



Nie wiem skąd posiadasz taką "wiedzę" na temat dróg hamowania motocykli, ale tutaj coś bardziej rzetelnego:

Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-05-01, 1:32
policjant ruszając głową skierował tok myślenia kierowcy gdzie dokładnie ma jechać... a kierowca zrobił tak, jak zrozumiał policjanta natomiast motopizdeczka to tylko dla odwrócenia uwagi co tu się naprawdę odpierdoliło
Zgłoś
Avatar
MikiDuży 2021-05-01, 10:58
To nie patrz cioto
Zgłoś