18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
PepsiQ 2013-01-09, 20:37 1
FrasQs napisał/a:

Pojebana Rozrywka Dla Pojebanych hamerykanów.



Polaczki też to oglądaja
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-01-09, 20:44
Kuuurwa czlowieku hahaha nie masz pojecia jak mnie tym rozjebalem siedze i sie smieje pol godziny az sie poplakalem hah piwkoo
Zgłoś
Avatar
Arczi.Milano 2013-01-09, 20:50
Ale mi się ryj wysuszył więc piwko dla mnie

Spoko mam 2
Zgłoś
Avatar
teken 2013-01-09, 20:58
O kurwa, Hulk Hogan, jak ja dawno tego dziada nie widziałem, jak się ten serial na plaży z nim nazywał ?
Zgłoś
Avatar
emilos66 2013-01-09, 21:00
Że też chciało się to komuś składać, żal mi niektórych ludzi...
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2013-01-09, 21:05
Co za debile to oglądają?
Zgłoś
Avatar
timon29 2013-01-09, 21:28
A ja się pytam.
CO TO K**WA JEST?!

Widać że w U.S&A mają kiepskie powietrze...
Zgłoś
Avatar
Lestat665 2013-01-09, 21:34
hył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hył..... Panu już podziękujemy
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-01-09, 21:34
się zapowietrzyli
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-01-09, 22:00 1
Zaawansowany angielski wymagany.
Zgłoś
Avatar
Grabarzysko 2013-01-09, 22:04
Większego gówna nie widziłem
Zgłoś
Avatar
TheMichaThe 2013-01-09, 23:00
kurwa lagi ;/
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-01-09, 23:11
za chuj nie sadystyczne.
za chuj nie smieszne.
chujowe.

Sprobuj sie tak kiedys 'na niby' ponapierdalac poskakac to nie bedziesz jak oni sapal, ale lezal kurwa bez zycia.
Zgłoś
Avatar
OneTime 2013-01-10, 1:26 1
teken napisał/a:

O kurwa, Hulk Hogan, jak ja dawno tego dziada nie widziałem, jak się ten serial na plaży z nim nazywał ?


Słoneczny Patrol

Marian Pudzianowski napisał/a:

Co za debile to oglądają?


Najpierw zadaj sobie pytanie co za debile oglądają KSW albo UFC ?

Ja osobiście mam wyjebane na koszykówkę albo piłkę nożną albo chuj wie co jeszcze, a nie mówię na osoby lubujące się w tych sportach, że są debilami.

Nawiązując do przyszłych spinaczy, napierdalaczy, wojowników, ulicznych fighterów. Tak wiem jest to udawane, nie jest to napierdalanie się do nieprzytomności za marchewkę jak to jest w przypadku UFC Sprawdź sobie zarobki wrestlerów a zawodników UFC. Godne pieniądze zarabiają, TYLKO NAJLEPSI w walkach o pas. I myślisz ile taki zawodnik może stoczyć takich walk w roku 1, max 2. Połowa wrestlerów mogła by bez najmniejszego problemu zostać wygrywającym fighterem w UFC, tylko zadajcie sobie pytanie po co ?

Besztać kogoś za coś co mu się nie podoba.

DEBIL !!!
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2013-01-10, 2:21
Echis napisał/a:

Widzicie, ten filmik podsumowuje tych wszystkich wrestlerów. Nic tylko sapać potrafią.



Tiaa... przypomniała mi się sytuacja, gdy w jakimś mieście w Anglii miała tego samego wieczoru odbyć się gala wrestlingu i kickboxingu. Złożyło się tak, że wrestlerzy i zawodnicy mieszkali w jednym hotelu. Kickboxerzy zaczęli sprzeczki mówiąc, że wrestling jest udawany i obrażali wrestlerów, i ich fanów. W pewnym momencie fani boxerów zaczęli zaczepiać jednego z sędziów i wtedy właśnie wkroczyli wrestlerzy. Nie było większych rękoczynów ale zapaśnicy skutecznie powstrzymywali "wielkich sportowców i boxerów" przed rozpoczęciem bójki aż do przyjazdu policji.

Inna sytuacja. W barze w Detroit pewien słynny zawodnik wrestlingu o pseudonimie Kane miał starcie z przeciwnikiem pudziana, Timem Sylvią. Skończyło się tak, że Sylvia dostał wpierdol od jednego z tych który "tylko sapać potrafi" i opuścił bar ze złamanym nosem.

Ja nie dopierdalam się, że ktoś ogląda 22 pajaców w rajstopkach, 12 facetów oddzielonych siatką jak jakieś małpy czy MMA w którym przez większość walki leżą przytuleni do siebie na środku ringu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie