18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
"wróciłem z pracy.."
wójek • 2012-06-01, 14:45
Wróciłem z pracy do domu i od progu moja dziewczyna zaczęła na mnie krzyczeć i uderzać pięściami.
- Jak mogłeś?! Jak, kurwa, mogłeś?! Zerżnąłeś moją siostrę, ty draniu!
- Przepraszam. Przyjechałem do pracy a ona leżała tam nago. Jestem tylko człowiekiem. Co niby miałem zrobić?
- Pierdoloną sekcję zwłok! - odpowiedziała.
Zgłoś
Avatar
wójek 2012-06-01, 16:43 2
@pan kapitan w światach równoległych jest znacznie więcej zakończeń tej historii:)
Zgłoś
Avatar
Cruciator 2012-06-01, 21:28 17
Ja napiszę tak z dupy... Wiecie dlaczego komentarze na Sadistic'u znikają?

- bo prawda w oczy kole.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-06-01, 21:46
Cruciator napisał/a:

Ja napiszę tak z dupy... Wiecie dlaczego komentarze na Sadistic'u znikają?

- bo prawda w oczy kole.



No fakt, z dupy to było. Twój komentarz zapewne był denny i po prostu bezsensowny.
Zgłoś
Avatar
AmatorWiader 2012-06-01, 22:05
No ale te gwiazdki w komentarzu p.kapitana...
fee
Zgłoś
Avatar
Szorstki 2012-06-01, 22:52 8
Pan kapitan napisał/a:

Ja spodziewałem się czegoś takiego:

Wróciłem z pracy do domu i od progu moja dziewczyna zaczęła na mnie krzyczeć i uderzać pięściami.
- Jak mogłeś?! Jak, k***a, mogłeś?! Zerżnąłeś moją siostrę, ty draniu!
- Przepraszam. Przyjechałem do pracy a ona leżała tam nago. Jestem tylko człowiekiem. Co niby miałem zrobić?
- zmienić jej pierdoloną pieluchę i położyć do kołyski - odpowiedziała.



Jak mógł zmienić pieluchę jak leżała nago?
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-06-01, 23:48 4
@Pan Kapitan
Dzieki! Twoja wersja lepsza, jak na prawdziwego sadyste przystalo, zwalilem sb!.
Zgłoś
Avatar
Cruciator 2012-06-02, 0:30
@Bobass ZAPEWNE liżesz dupy moderatorom dla przyjemności ?
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-06-02, 6:29 22
Jakiś zjeb usunął mój post. Chuj z tym, że to Sadistic, a ja nie napisałem nic złego - ot, żart jakich na tym portalu pełno.

Kutas murzyński w dupę pajacowi, który tego nie rozumie i mi posta skasował. Pierdol się.


Ten portal coraz bardziej przypomina zasranego kwejka. Kawałek sutka - Hard. Gryzące się psy bez ani jednej kropli krwi - Hard. Jedno zwierze zjadające drugie - Hard. Fragment kronik filmowych traktujących o II Wojnie Światowej lub jakiś tekst o kanibalu bez choćby jednego drastycznego zdjęcia - Hard. Kawał, zwykły, pierdolony kawał będący zbitkiem kilku słów, kilkudziesięciu liter - Usunięty.

I to się nazywa Sadistic? Are You Fucking Kidding Me?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-02, 6:46
Pan kapitan, nie unoś się. Dałeś pedalskie gwiazdeczki(jako cenzurę domniemam) zamiast normalnie napisać. Jak się tak boisz przekleństw to na chuj je stosujesz, w dodatku z gwiazdeczkami? Wyniosłeś to z forum dla nastolatków?

Nie szalej teraz zatem tylko zapoznaj się z regulaminem.

A, dam Ci jeszcze warna, coby później inni mieli mniej do zablokowania Ciebie. Posta poprzedniego ja nie skasowałem akurat, ale niemiło się zwracasz.

Aha, dodam jeszcze, że kwejk jest w posiadaniu sadistic.pl.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-06-02, 7:01 4
Linekk napisał/a:

Pan kapitan, nie unoś się. Dałeś pedalskie gwiazdeczki(jako cenzurę domniemam) zamiast normalnie napisać. Jak się tak boisz przekleństw to na chuj je stosujesz, w dodatku z gwiazdeczkami?



Nie stosuję żadnej cenzury i żadnej cenzury nie uznaję. A z pewnością jeśli chodzi o stosowany język.
Jeżeli już tak Wam zależy na pisaniu tego co się myśli i nie wygładzaniu wypowiedzi, to po chuja za owe wypowiedzi dajecie warny? To właśnie ograniczanie wolności słowa i przykład cenzury.
Pod hipokryzję mi to podchodzi, Panie Linekk...

Linekk napisał/a:

Pan kapitanWyniosłeś to z forum dla nastolatków?



Nie, bo w przeciwieństwie do Was na Kwejka nie wchodzę.

Linekk napisał/a:

A, dam Ci jeszcze warna, coby później inni mieli mniej do zablokowania Ciebie. Posta poprzedniego ja nie skasowałem akurat, ale niemiło się zwracasz.



Ale jesteś dowciapny, uśmiałem się.
Poza tym nie dostałem jednego warna a trzy. Za jedną wypowiedź, do której -biorąc pod uwagę fakt usunięcia mojego kawału przez jakiegoś jebanego imbecyla -miałem prawo.

Za tego "jebanego imbecyla" możesz mi kolejnego warna dojebać, ale wtedy po upływie tych trzydziestu i jednego dnia - konto skasuję. I polecę skasować znajomym, bo ten portal coraz bardziej schodzi na psy.

Linekk napisał/a:

Aha, dodam jeszcze, że kwejk jest w posiadaniu sadistic.pl.



Zabawne, bo słyszałem, że jest odwrotnie i że to Kwejk ma w posiadaniu Was.
A nawet jeśli jest tak jak piszesz, to jako rasowi sadyści powinniście skasować tego kwejka w pizdu, bo obecnie to piaskownica dla gimbazy i wylęgarnia sucharów...
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-02, 7:09
Pan kapitan, słuchaj, może zrobimy tak, że usuniemy Tobie warny i skasujesz od razu, coby nie czekać tych trzydziestu dni?

Pan kapitan napisał/a:

Poza tym nie dostałem jednego warna a trzy



Dostałeś jednego o wartości 3.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-06-02, 7:23
Linekk napisał/a:

Pan kapitan, słuchaj, może zrobimy tak, że usuniemy Tobie warny i skasujesz od razu, coby nie czekać tych trzydziestu dni?



W ciągu kilku miesięcy zdobyłem prawie 20.000 piw, dodałem sporo tematów i w ogóle, a Wam to i tak wsio ryba. Fajnie stawiacie sprawę...
Jeśli jednak tak do sprawy podchodzicie to OK - usuwajcie warna a ja konto jeszcze dziś skasuję. W ciągu najbliższego tygodnia skasują jeszcze konta moi znajomi (o ile ich do tego namówię, ale pewnie po naświetleniu sprawy nie będzie żadnych z ich strony obiekcji).

No i widzę, że nie macie sobie nic do zarzucenia...

Linekk napisał/a:

Dostałeś jednego o wartości 3.



Co w praktyce oznacza, że dostałem warny trzy.... Czyli dostałem trzy warny, a nie jeden.
Te "wartości" możecie sobie zatem wsadzić, bo to tylko zwykłe mydlenie oczu.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-06-02, 7:26 1
ja pierdole, kolejny krzykacz o usunięty post
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-06-02, 7:28
Pener666 napisał/a:

ja pierdole, kolejny krzykacz o usunięty post



Było nie usuwać postu.

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2012-06-02, 07:35 ]
przywracam co napiłeś:

"Ja spodziewałem się czegoś takiego: Wróciłem z pracy do domu i od progu moja dziewczyna zaczęła na mnie krzyczeć i uderzać pięściami. - Jak mogłeś?! Jak, k***a, mogłeś?! Zerżnąłeś moją siostrę, ty draniu! - Przepraszam. Przyjechałem do pracy a ona leżała tam nago. Jestem tylko człowiekiem. Co niby miałem zrobić? - zmienić jej pierdoloną pieluchę i położyć do kołyski - odpowiedziała."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie