18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cytat:

Załamana wrocławianka jechała autobusem linii 146 do banku. Wiozła ze sobą białą reklamówkę, do której włożyła czarną, zapinaną na zamek torbę. W środku było… 450 tys. zł.
Wysiadła w okolicach dworca kolejowego i gdy już dotarła do banku, zorientowała się, że torby przy sobie nie ma. – Sama nie wiem, co z tym fantem zrobić. Chyba zostawiłam w autobusie i wyszłam – opowiada portalowi Itezone.pl. – Tak mi się wydaje… ale to nie możliwe przecież – dodaje załamana kobieta. Sprawę zgłosiła w piątek na policję. Twierdzi, że o pomoc poprosiła też MPK, ale jak dotąd nie uzyskała żadnych pomocnych informacji.
Zapytaliśmy w MPK, czy nie można sprawdzić nagrań z monitoringu w autobusie, którym jechała. – Ta linia wyjeżdża z zajezdni nr 9, której tabor jest dopiero wyposażany w monitoring. Niestety, możemy nie mieć takiego nagrania, bo w tym autobusie mogło nie być kamery – wyjaśnia Janusz Krzeszowski z MPK. Dodaje, że sprawa dotarła już do pracowników zajezdni i kierowców, ale ani ten który prowadził feralną 146-stkę, ani inni przedstawiciele załogi niczego nie wiedzą. – Przykro nam bardzo, jeśli tylko będziemy w stanie pomóc, oczywiście to zrobimy – dodaje Krzeszowski.
Pani Jadwiga liczy na pomoc uczciwego znalazcy. – Czekam na jakieś informacje – mówiła nam przez telefon bardzo smutnym głosem.



Żródło: Itezone.pl

Ja się pytam...jak można zapomnieć, że ma się przy sobie prawie pół miliona złotych? Coś mi się wydaje, że Pani może chcieć tylko afere z nudów zrobic....

A jeśli nie....
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2012-10-11, 12:31 1
Cytat:

Coś mi się wydaje, że Pani może chcieć tylko afere z nudów zrobic....



I dobrze mi się wydawało, jak podają najnowsze doniesienia:

Cytat:

Funkcjonariusze zbadali każdy szczegół związany z historią rzekomej zguby we wrocławskim autobusie. - Potwierdzam, że cała ta sytuacja została wymyślona – przyznaje nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

- Kobieta przyznała się, że złożyła fałszywe zeznania. Historia zgubienia torby z 450 tysiącami złotych okazała się nieprawdą - informuje Krzysztof Zaporowski.

- Od piątku sprawdzaliśmy wiarygodność zeznań kobiety - mówi Krzysztof Zaporowski. - Okazało się, że historię zgubienia pieniędzy zmyśliła z powodów osobistych i trudnej sytuacji finansowej – dodaje.

Nie wiadomo w jaki sposób miało to pomóc kobiecie w rozwiązaniu problemów. Jak podaje policja, wrocławianka nie chce podać szczegółów.

Policja przeanalizowała monitoring w autobusie MPK, w którym miało dojść do zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzili postępowanie kobiety krok po kroku w ciągu tego dnia i ujawnili, że sytuacja zgubienia torby nie mogła mieć miejsca.

- Jeśli kobieta usłyszy zarzut składania fałszywych zeznań, to grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności - mówi Zaporowski.



No i fail....

Kod:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/nie-zgubila-450-tys-zl-policja-przyznala-sie-do-klamstwa,281914.html
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-10-11, 14:34
Sataris napisał/a:

poczytaj sobie o panie rockefellerze, ktory majac gruba kase wpierdalal codziennie to samo sniadanie za dolca, a nawet zapierdalal z robolami... Bogaty mysli troche inaczej, a ty majac taka kase i taki tok myslenia to pewnie wydal bys to w 2 dni ; o Jebac oszczednosc, jestem murzynem, carpe kurwasz diem, wydam all dzis, zabawimy sie, a jutro narzekaj na brak forsy bo nie potrafisz myslec przyszlosciowo.

Nadente bufony.



tylko że co ciekawe mając taką kasę, albo trzymali ją w sejfie albo szli/jechali z ochroną...
tak że nie dupc o rozpierdalaniu kasy na lewo i prawo, żeby zaoszczędzić na bezpieczeństwie dowiezienia kasy do "bezpiecznego" miejsca...

no ale wyszło jak wyszło, znowu okazało się to oszustwem... jeszcze pare takich zgubionych rzeczy, kasy albo dzieci i nikt już nie będzie wierzył że komuś naprawde ukradli czy uprowadzili tylko odrazu będą zakładać że to oszustwo...
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-10-11, 21:06
@jaca2790
ale ty jestes zawistny, sam nie masz pieniędzy to żal Ci dupe ściska jak drugi ma. Tak się własnie człowiek wzbogaca - oszczędza na czym się da a poźniej to wchodzi w nawyk i gówno Cie powinno obchodzic czym ona jeździ, za swoje jeździ a nie za twoje, tam nie pisze, że to polityk. Ty i ludzie podzielający twój światopogląd to dla mnie jedna kupa gówna.
Ludzie bogaci to przeważnie frajerzy - a gówno prawda, poznałem wielu to ludzie porządni i dobrzy gdyby byli chujami to nie byliby bogaci bo ich firmy nie miałyby pieniędzy bo klienci nie byliby zadowoleni, ale taki półmózg tego nie pojmie, nie ma chuja.
Zgłoś
Avatar
JERONIM 2012-10-11, 22:31
Liczyła na mieszkanie i robote za free
Zgłoś
Avatar
TR000LAR! 2012-10-12, 17:54
Pewnie pracuje w ZUS-ie! :0
Zgłoś