18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Clarx 2016-10-08, 11:49 7
ja tam widzę pijaną dziewczynę która chce się wysikać ale grupa debili nagrywa ją telefonami i dziewczyna musiała wyjść
Zgłoś
Avatar
slawek361 2016-10-08, 12:46 2
Przecież ten kawałek to klasyk
Zgłoś
Avatar
Sobiiirmcf 2016-10-08, 13:32 1
Piwo za manieczki
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2016-10-08, 13:45 8
SłodkiMarcel napisał/a:

Dlaczego tak popieracie gwałcicieli? Cokolwiek kobieta by nie robiła- chodziła nago, była pijana, spała na chodniku, nikt nie ma prawa jej tknąć@ Gwałt zależy tylko od kobiety? To zawsze jej wina? Nie załamujcie mnie. BArdziej żałośni byli Ci samczyki w tłumie, którzy zamiast pomóc -no kurwa w takie sytuacji był raczej pomógł a nie upokarzał, to jeszcze ją szarpią i nagrywają. Co za śmiecie.


Ty głupi szczylu za mało jeszcze znasz życie. COKOLWIEK BY NIE ROBILA?! Czy Ty to slyszysz co mowisz?
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2016-10-08, 14:54 1
wino666 napisał/a:

udalbym ze jestem jej "przyjacielem" i odprowadzilbym ja do domu

A pozniej bys zachodzil w glowe skad masz krosty na kutasie. Nie dotknął bym tej brudnej szmaty, wytarzanej w szczynach.
A tam pierdole umylbym kurwiszcze i zerzna jak pies maskotkę.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-10-08, 14:54 4
SłodkiMarcel napisał/a:

Dlaczego tak popieracie gwałcicieli? Cokolwiek kobieta by nie robiła- chodziła nago, była pijana, spała na chodniku, nikt nie ma prawa jej tknąć@ Gwałt zależy tylko od kobiety? To zawsze jej wina? Nie załamujcie mnie. BArdziej żałośni byli Ci samczyki w tłumie, którzy zamiast pomóc -no kurwa w takie sytuacji był raczej pomógł a nie upokarzał, to jeszcze ją szarpią i nagrywają. Co za śmiecie.

Facet który zrobił jej dziecko również ponosi odpowiedzialność. To nie tak że dziecko to tylko problem kobiety, tak samo sprawa aborcji. To w końcu facetowi urodzi dziecko, na które będzie musiał łożyć


Popierają dlatego, że tu są wieczne prawiczki stulejarze i gwałt to dla nich jedyna opcja, żeby zamoczyć bo, żeby iść na kurwy to trzeba mieć kasę...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-10-08, 15:42
Hehe kurwa w tle leci dj alien - driver, hymn polskiej wiksy. Skąd to nagranie ?
Zgłoś
Avatar
Demooshful 2016-10-08, 16:04
Tommytom napisał/a:

Hehe kurwa w tle leci dj alien - driver, hymn polskiej wiksy. Skąd to nagranie ?



Pomyliłeś, to jest Matush - Latino Laif
Zgłoś
Avatar
zimabu_eter 2016-10-08, 16:08 3
widać osobnicy na filmiku dostosowani intelektualnie do muzyki z miejsca zdarzenia
Zgłoś
Avatar
SłodkiMarcel 2016-10-08, 17:01 1
Wykalaczek napisał/a:


Ty głupi szczylu za mało jeszcze znasz życie. COKOLWIEK BY NIE ROBILA?! Czy Ty to slyszysz co mowisz?


A czemu temu zaprzeczasz? Jeśli nawet po pijaku pchała się na Twojego kutasa, Ty NIE masz prawa jej wykorzystać rozumiesz? Bo to Ty będziesz miał potem problemy -oskarżenie o gwałt, niechciana ciąża. Jeśli myślisz że masz prawo do pijanej kobiety, to się kurwa powinieneś leczyć.
Zgłoś
Avatar
zbigneiw.mietek 2016-10-08, 18:39
Co to za mordownia ?
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2016-10-08, 19:00
a teraz wyobraźcie sobie że synek/córeczka zobaczy ten filmik w przyszłości
Zgłoś
Avatar
PabloEskobar 2016-10-08, 23:57 1
Wykalaczek napisał/a:


Ty głupi szczylu za mało jeszcze znasz życie. COKOLWIEK BY NIE ROBILA?! Czy Ty to slyszysz co mowisz?



Japa tam placku, widać żeś gówniarz i nic o życiu nie wiesz także nie powtarzaj frazesów których używają dorośli jeśli nawet nie potrafisz ich dopasować do kontekstu. A teraz sobie czosnku zapamiętaj- nigdy nie wykorzystuj okazji jeśli dziewczyna jest pijana bo trafisz na cwaniare i będą ci codziennie w puszce poszerzać otwór majciarzu w dupe jebany. A tak swoją drogą jakim trzeba być przegrywem... nawet nie trzeba być specjalnie pięknym, wystarczy dobry bajer... więc jeśli ktoś nie potrafi wyrwać panny (których notabene inteligencja jest porównywalna z przeciętnym mieszkańcem nigerii) to niech się lepiej wychuśta bo z takim intelektem na nic innego i tak się światu nie przyda. No chyba tylko żeby go sobie później chłopaki poużywali
Zgłoś
Avatar
lapps 2016-10-09, 0:50
SłodkiMarcel napisał/a:

Dlaczego tak popieracie gwałcicieli? Cokolwiek kobieta by nie robiła- chodziła nago, była pijana, spała na chodniku, nikt nie ma prawa jej tknąć@ Gwałt zależy tylko od kobiety? To zawsze jej wina? Nie załamujcie mnie. BArdziej żałośni byli Ci samczyki w tłumie, którzy zamiast pomóc -no kurwa w takie sytuacji był raczej pomógł a nie upokarzał, to jeszcze ją szarpią i nagrywają. Co za śmiecie.

Facet który zrobił jej dziecko również ponosi odpowiedzialność. To nie tak że dziecko to tylko problem kobiety, tak samo sprawa aborcji. To w końcu facetowi urodzi dziecko, na które będzie musiał łożyć



widze, ze dalej ci sie nie nudzi wymaganie od internetowych trolli szacunku do dziewczyn, ktore same go do siebie nie maja

Cytat:

A czemu temu zaprzeczasz? Jeśli nawet po pijaku pchała się na Twojego ku*asa, Ty NIE masz prawa jej wykorzystać rozumiesz? Bo to Ty będziesz miał potem problemy -oskarżenie o gwałt, niechciana ciąża. Jeśli myślisz że masz prawo do pijanej kobiety, to się k***a powinieneś leczyć.



czyli kazda poznana dziewczyne trzeba najpierw zabrac na pogotowie, zeby jej sprawdzili stan trzezwosci, czy jest poczytalna, poczekac na wyniki badan krwi i dopiero wtedy jesli dalej chce mozesz ja przeleciec?
Zgłoś
Avatar
Rhumun 2016-10-09, 1:08
I teraz dylemat - pomóc temu biednemu, głupiemu dziewczęciu czy zostawić na pastwę losu i pozwolić, żeby ktoś się zabawił jej kosztem, a ona przy okazji nauczyła odpowiedzialności i rozsądku?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie