18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Nyrewesa 2020-07-19, 19:20
dziadek8724 napisał/a:

Ale trzeba przyznać, że twardy ten wyrób człowiekopodobny. Wyłapała parę strzałów na twarzoczaszkę, aż zahuczało, a potem zamiast zamknąć ryja i się modlić, żeby więcej nie dostać, to jeszcze coś tam pyskuje. Może przyzwyczajona i taki oklep nie robi na niej wrażenia



Trenuje z mężem w domu
Zgłoś
Avatar
jjuice 2020-07-19, 19:26 4
Wiecie co powiedzieć, do kobiety z podbitymi oczami ?

nic, ktos mowil do niej juz dwa razy
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-07-19, 21:33 1
jjuice napisał/a:

Wiecie co powiedzieć, do kobiety z podbitymi oczami ?
nic, ktos mowil do niej juz dwa razy



A jaki jest główny problem kobiet, ofiar przemocy domowej?
Nie dosłyszą
Zgłoś
Avatar
Verano 2020-07-19, 21:59
xXx5226 napisał/a:

@Halman
Skoro według Ciebie miło popatrzeć na to jak typ daje w mordę kobiecie w autobusie to proponuję Ci wstawić tu swoją fotkę. Na 100% trafisz na główną gdyż takiej ameby jak Ty to tutaj jeszcze nikt chyba nie widział



Halman co noc napierdala swoją rodzinę po mordzie to dla niego to standard, zostaw go, zgnije szybciej niż ci się wydaje.
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2020-07-19, 22:16
Halman mama cię zamykała w piwnicy i oddawała "wujkom"? Miłe chujku jest dla ciebie jak facet leje kobietę? To typowe dla internetowego sadolowego napinacza. Smark co ledwie kozie z dupy wypadł próbuje pokazać jakim testosteronem ocieka a posrałbyś się w pampersa gdybyś spotkał większość z nas.
Zgłoś
Avatar
Sz.Pan 2020-07-20, 0:04
Nie od dziś wiadomo, że fajfus halman to kurdupel z tupecikiem i jedyne co może zbić to konia jak mam nie widzi, albo przy mamie, więc nie ma co się dziwić, że dodaje taki kontent i takie komentarze. To człowiek zero, dosłownie.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2020-07-20, 3:17
Nie wiadomo o co chodzi, ale jak zlapala strzala na twarz babeczka w rozowym stwierdzila, ze nie jest jedyna w swojej racji i tez jej najebala wiec sie w/g mnie nalezalo.

Pozdrawiam zone i corke.
Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Voldmar 2020-07-20, 15:20
Ale wesoły autobus. Wnioskuje , że sobie zasłużyła.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-07-21, 0:33
Halman napisał/a:

na takie komentarze 10 generacji napływowych sadolpizdeczek to mam bardziej niż wyjebane; jesteś internetowym pyłkiem.



Odezwała się sadocipeczka pierwszej generacji wraz z orszakiem rurkowców bez jajec Problem z wali jest taki że jesteście gwiazdami właśnie takich filmików. Brak wam odwagi do bójki z mężczyzną dlatego jara was pomiot waszego poziomu lejący babę Oddale się czym prędzej z obawy zarażenia się pedalstwem od was
Zgłoś
Avatar
dziadek8724 2020-08-12, 10:55
Nyrewesa napisał/a:

Trenuje z mężem w domu



Miało być "ę" na końcu pierwszego wyrazu?
Zgłoś