18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wściekła ściana wody
Necromancer • 2013-09-16, 12:44
Dwóch pracowników zmiata woda po zawaleniu się przegrody w jakiejś budowli hydrotechnicznej. Obu znaleziono martwych w zalanym tunelu

Zgłoś
Avatar
marekvader 2013-09-16, 16:47 2
Czyli... chłopaki nieźle się zali w pracy
Zgłoś
Avatar
Bedzial 2013-09-16, 16:48
ngcoth napisał/a:



Chciałeś mądrze zabrzmieć i ci bardzo dobrze wyszło, ale sam się chuja znasz. Hipotermia?- poważnie?



A czemu nie? Hipotermia tez moze byc, niestety szybciej ich wykonczy niedotlenienie
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-09-16, 17:19
@ Roszp
Tak jak napisałem, Siła wody + inne czynniki typu wiry itp. To da się zrozumieć, ale mało jest przypadków typowego " zalania" i ludzie się topią? To nie woda zabija, to panika i strach. A nawet jak ich wessało do tunelu, to po wyrównaniu ciśnienia, człowiek jest w stanie wypłynąć. Chyba że jest nieprzytomny... Tak czy siak, temat rzeka
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-09-16, 17:21 5
Dobra, najpierw zadajmy sobie pytanie kto w takiej sytuacji by pomyślał " Dobra kurwa wstrzymam oddech zatkam nos, zepnę dupe i będe starał się leżec jak deska może uda mi się wypłynąć" Wiadomo, że każdy człowieczy odruch jak widzi niebezpieczeństwo to spierdalać ile sił w nogach i nadzieja, że może się uda. I nie jestem pewny ale wydaje mi się, że taka ogromna ilość wody jak pierdola na nich to od samego uderzenia pewnie by wypuścili powietrze. Do tego szok, strach normalne ludzkie odruchy, to nie są jednak wyszkoleni żołnierze tylko zwykli ludzie... Szkoda facetów
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-09-16, 17:27 1
TRQPL napisał/a:

piękne nagranie siła przyrody i kruchość ludzkiego istnienia



Tia, a interpunkcja to już całkiem...
Zgłoś
Avatar
T................X 2013-09-16, 17:56
Ja to bym wstrzymał oddech
Zgłoś
Avatar
gosu82 2013-09-16, 18:16
tyle wody raczej ciezko przyjac na klate
Zgłoś
Avatar
Jemkoty 2013-09-16, 18:23 7
Kurwa Wy to jednak jesteście kretynami XD Wstrzymać oddech czy nie wstrzymać, wiry, sriry. Wiecie że JEDEN metr sześcienny wody wazy 1000kg? A widzicie że tam była ściana? Dodajcie dwa do dwóch. A jak napierdala w Ciebie parę metrów sześciennych ze sporą prędkością to nie jest delikatne jak bryza smagająca twarz tylko jak bolesne pierdolnięcie łopatą w ryj.
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2013-09-16, 19:09
Ale że nie wypłynął?!
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-09-16, 19:25 3
Kurwa chwilę mi zajęło żeby rozkminić że to woda zmiata dwóch facetów a nie dwóch facetów zmiata wodę...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-16, 20:38
Nie chcieli uciec po drabinie, ale złapać sie drabiny, żeby mieć jakieś szanse. Skocz sobie z paru metrów plackiem do wody i sklej. Będziesz lekko oszołomiony. Jeżeli z takim pędem i taka ogromna ilość wody w Ciebie uderza tracisz przytmoność natychmiastowo.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2013-09-16, 22:35 1
@Shadow323

Nie do końca da się wypłynąć. Woda była wzburzona, a co za tym idzie napowietrzona i rozrzedzona. Człowiek staje się w tej wodzie niejako cięższy dla wody niż w normalnej wodzie (tzn- woda go nie wypchnie do góry). Po takim oderzeniu tracisz przytomność i leżysz na dnie.
Zgłoś