18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wczoraj zostałem zwyzywany od "szowinistycznych świń", przez tępe dzidy, które zerwały się z kuchni.
Ale zacznijmy od początku:

Idę z dziewczyną za rękę, gadamy, śmieszkowanie, o piczy Maryny gadanie. Leje jak z cebra, więc wpadliśmy na rynek do pijalni czekolady.
Pijemy ciepłą czekoladę z syropem malinowym(polecam gorąco) i siedzimy w środku(stolik tuż przy wyjściu), gadając.

Naraz do środka wpadają dwie okołodwudziestokilkuletnie dzidy ubrane na czarno i zaczynają dosłownie drzeć mordę na całą kawiarnię i wyciągać kobiety mówiąc "chodźcie z nami!" i zachęcając kobiety do wyjścia na rynek.
Parę kobiet w czerni wstało, wyszło, a [D]zidy zaczęły łazić po całej pijalni i zapraszać pozostałych klientów(bardziej klientki) do demonstracji.
Jedna z nich chwyciła moją [d]ziewczynę za rękę i zaczęła ciągnąć. W odpowiedzi złapałem moją loszkę za drugą rękę.

[J]-Przepraszam bardzo, ale ona nigdzie nie idzie.
[D]-Ty szowinistyczna świnio! Traktujesz kobiety jak klacze rozpłodowe!!!! Nie zamkniesz jej ust!!!
[J]-Ale ja nic nie mam przeciwko waszemu prote...
Dziewczyna się wyrwała z żelaznego uścisku feminazistki.
[d]-Ja z nim zostaję, to mój chłopak.
[D]-Zostaw go! Nie musisz żyć w strachu! Postaw się maskulinistycznemu uzurpatorowi!

Dostały jeszcze większego szału jak zobaczyły ze parsknąłem, gdy usłyszałem "maskulinistyczny uzurpator"(a kto by kurwa nie jebnął po takim czymś). Przyszła [K]ierowniczka.

[K]-Drogie panie, proszę o opuszczenie lokalu i nierobienie zamieszania, klienci chcą spokoju.

Na to im poleciała piana z ust i dupska zapiekły.
Zaczęły do niej walić teksty typu "czemu nie zamyka kawiarni i nie idzie na protest", a wreszcie jechać po niej:
[D]-Ty kurwo na usługach mężczyzn!
[K]-Dość. Proszę wyjść.

Jedna wyszła po dobroci, drugą(tę co ciągnęła moją dziewczynę) wypierdalało dwóch kawiarzy.Potem łypały na nas wzrokiem zza witryny, który gdyby mógł zabijać, byłby bronią masowego rażenia.

Z kawiarni wychodziliśmy od strony ogrodu, w obawie przed linczem(ta wiem, trochę pizdowato, ale nie marzy mi się wpierdol od wściekłych loch i bycie męczennikiem mężczyzn).
Będę chyba musiał patrzeć, gdzie dokładnie są wszystkie demonstracje by unikać ich fanatyków...
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-10-04, 19:32 5
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-10-04, 20:59 4
WilhelmStrasse napisał/a:


Pijemy ciepłą czekoladę z syropem malinowym(polecam gorąco)


Ty sam chyba ciepły jesteś, skoro pijesz takie gówno.
Zgłoś
Avatar
Dziadek_Mroz 2016-10-04, 21:05 1
Ty kolego to ty z loszka byles czy z dziewczyna bo troszku sie pogubilem ....
Zgłoś
Avatar
Slavomiro 2016-10-04, 21:16 2
Taka ta historia prawdziwa jak jak kobiecość Pawłowicz.
Zgłoś
Avatar
Machol 2016-10-04, 21:29
Zajebałeś historyjkę z piekielnych?
Zgłoś
Avatar
gacu37 2016-10-04, 21:36 1
Fejk czy nie fejk. Ze one sa jebniete wszyscy wiedza. Dzisiaj czytalem komentarz Doroty Szelagowskiej (tej co robi metamorfozy mieszkan), napisala ze nie bedzie protestowac w poniedzialek bo nie we wszystkim popiera niektore srodowiska ale tez nie zgadza sie na takie zaostrzenie tej ustawy. Wedlug mnie i mojej partnerki zdrowe podejscie i wedlug wiekszosci ludzi komentujacych jej post tez. Ale oczywiscie znalazly sie jakies swinie ktore stwierdzily ze jesli nie jest z nimi to znaczy ze musi byc przeciw i oczywiscie wyzwiska od macic itp. Jak dla mnie nalezalo by zebrac i spalic na zbiorowym stosie zanim zaczna skladac jaja
Zgłoś
Avatar
vass 2016-10-04, 21:48 3
Co nie zmienia faktu, że protest słuszny.
Jak dewianci religijni nie chcą sie skrobać, to proszę bardzo, ale od normalnych ludzi niech się odpierdolą, bo Polska to nie paņstwo wyznaniowe.
Zgłoś
Avatar
gacu37 2016-10-04, 21:50
Nie poruszamy tu problemu slusznosci protestu tylko problem zachowanie feminazistek
Zgłoś
Avatar
A................r 2016-10-04, 21:56
One się ruchać z tobą chciały, po prostu okazały ci to w swój specyficzny feministyczny sposób.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-10-04, 22:30
ale cisnienie mi podniosłeś wyjebał bym jej gdyby dotknęła moją niunie
Zgłoś
Avatar
fdM 2016-10-04, 22:41
Precz z dyktaturą kobiet!
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-10-04, 23:52
Trzeba było ją pierdolnąć z pięści w pysk jak faceta, przynajmniej odebrała by to jako przejaw równouprawnienia...
Zgłoś
Avatar
harkov 2016-10-05, 0:11
A jak tam Twoja dziewczyna? Możesz już nią ruszać?
Zgłoś
Avatar
Arles. 2016-10-05, 0:15
piotrekp25 napisał/a:

Bo pizdeczka jesteś i tyle w temacie


Ty za to byś je wszystkie najebał i wyruchał
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2016-10-05, 7:19
Davidofs napisał/a:


Co innego jest przyjebać jest dla sebixa czy innego cwaniaka, a co innego ruszyć taką pierdolnięta babe. Gdyby jakiś typ przyjebałby sie do mojej dziewczyny to by dostał, ale co zrobić z taką tępą pizdą. Niby kobieta więc rozum mówi nie i jakoś słownie próbujesz, albo zabierasz sie idziesz.



Pokolenie prawilnych głąbów kurwa .... babie trzeba przyjebać w mordę z liścia i spokój by był ... nie mówie zajebać jej tubę jak Tyson Holifildowi tylko takiego "otrzeźwiaczka" ... jak się baby nie tłucze to jej wątroba gnije

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie