18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Wściekłe macice
khaman • 2022-01-16, 16:29
I nie tylko . Kompilacja agresywnych ludzi.



2022-01-16, 16:45
A ja myślałem ze tylko Biali Heteroseksualni Mężczyźni są agresywni.....

2022-01-16, 17:31
Nie podobało mi się

2022-01-16, 18:10
jakiś link do kawałka muzycznego,
chętnie posłucham na 200 watt, mocy nominalnej

2022-01-16, 18:53
Gdyby kazda z nich choc raz dostala po ryju to nie odwazyla by sie tak kozaczyc

2022-01-16, 19:32
Nie jednej z tego zestawienia przydał by się soczysty liść na mordę. k***a nigdy nie zrozumiem takich kobiet :roll:

2022-01-16, 19:36
muzyczka. ktoś coś

2022-01-16, 19:42
Miałem przez 4 lata pie**olniętą żonę, tłukła naszego syna, żeby pokazać, jakim jestem złym ojcem. Skończyło się rozwodem, a ona wróciła do swoich rodziców i dalej z nimi mieszka (nie przecięta pępowina).

Druga była szefowa (pani prezes) w firmie, w której pracowałem. Uzależnione od tłuszczu i cukru grube babsko, które zostawił mąż, bo miał dość roszczeniowego kaszalota.
Lżyła ludzi, pozakładała im podsłuchy w telefonach służbowych, skłócała kogo się tylko dało, pozatrudniała swoich znajomych, których wyj***li z innych firm, w tym jedną dziewczynę leczącą się psychiatrycznie zrobiła kierownikiem księgowości. W końcu niemal doprowadziła spółkę do bankructwa i właściciel wywalił ją i wszystkich tych pociotków. Użył słów : wypie**alać i nie wracać :)

Dlatego podstawa wszelkich związków, to znaleźć sobie kobietę zrównoważoną !!! (taką też znalazłem :)

A takie popie**olone szmaty należy zostawić im samym i nie dawać się nabrać na łatwe r*chanie. Niech zostaną lesbami i se kupią kota.

2022-01-16, 20:05
Mzimu napisał/a:

Miałem przez 4 lata pie**olniętą żonę, tłukła naszego syna, żeby pokazać, jakim jestem złym ojcem. Skończyło się rozwodem, a ona wróciła do swoich rodziców i dalej z nimi mieszka (nie przecięta pępowina).
Druga była szefowa (pani prezes) w firmie, w której pracowałem. Uzależnione od tłuszczu i cukru grube babsko, które zostawił mąż, bo miał dość roszczeniowego kaszalota.
Lżyła ludzi, pozakładała im podsłuchy w telefonach służbowych, skłócała kogo się tylko dało, pozatrudniała swoich znajomych, których wyj***li z innych firm, w tym jedną dziewczynę leczącą się psychiatrycznie zrobiła kierownikiem księgowości. W końcu niemal doprowadziła spółkę do bankructwa i właściciel wywalił ją i wszystkich tych pociotków. Użył słów : wypie**alać i nie wracać
Dlatego podstawa wszelkich związków, to znaleźć sobie kobietę zrównoważoną !!! (taką też znalazłem
A takie popie**olone szmaty należy zostawić im samym i nie dawać się nabrać na łatwe r*chanie. Niech zostaną lesbami i se kupią kota.



napiłbym się z Tobą piwa

2022-01-16, 20:59
Chłopy jak się tłuką nawet bezmyślnie to nie przebiją tej babskiej furii i chaosu...to jest nieprzewidywalny i niezrównoważony żywioł,,,

2022-01-17, 03:59
Ludzi? Przecież kobietą to nie człowiek tylko podgatunek.

2022-01-17, 16:21
Szkoda tego Golfa. Rzadki kolor. Murano czerwony perłowy.

2022-01-17, 18:59
Ja tu nie widzę agresywnych ludzi, same kobiety....