18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
jbone 2017-11-29, 11:53 4
wytłumaczy mi ktoś: po co?
Zgłoś
Avatar
CbK 2017-11-29, 11:57 15
@up: bo wreszcie doszli do wniosku, że wyskakiwanie ze sprawnego samolotu jest bez sensu. Teraz robią odwrotnie
Zgłoś
Avatar
gustav665 2017-11-29, 12:03 4
po tych pierwszych sekundach miałem taką nadzieję na wspaniały filmik...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-29, 12:04 23
Cytat:

wytłumaczy mi ktoś: po co?


Serio? Na prawdę nie wiesz po co?

Już ci tłumaczę:
Bo to kurwa tańsze niż wpakowanie w chuj hajsu w reklamy w telewizji.
Działa to na zasadzie marketingu wirusowego i jest bez porównania tańsze niż wtłaczanie dziesiątek jak nie setek milionów dolarów w normalne reklamy w telewizji.

Co widziałeś podczas tego? Logo red-bulla. Niczym to się nie różni od reklamy jaką byś zobaczył w telewizji poza kosztami i faktem, że to ludzie sami będą dalej udostępniać.

Czyli masz praktycznie zerowy koszt, z punktu widzenia producenta wody z cukrem i kofeiną, a efekt jakbyś wyjebał w kampanię w chuj pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
-................- 2017-11-29, 12:12 1
@up To może ja zepsuję trochę tę kampanię. Odkąd przestałem regularnie pić Red Bulla, zniknęły mi problemy zdrowotne, przez które między innymi parę razy lądowałem na stole operacyjnym.

P.S.: Skrót od "między innymi" jest traktowany jako link...
Zgłoś
Avatar
Zabójca 2017-11-29, 12:45 1
@up A co Ci się działo? Z ciekawości pytam.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2017-11-29, 14:31
up pewnie wrzody zoladka jak po reszcie tego gazowanego scierwa
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-11-29, 14:43 2
jbone napisał/a:

wytłumaczy mi ktoś: po co?



Bo mogą....
Zgłoś
Avatar
locco 2017-11-29, 15:23 6
-_BrD_- napisał/a:

@up To może ja zepsuję trochę tę kampanię. Odkąd przestałem regularnie pić Red Bulla, zniknęły mi problemy zdrowotne, przez które między innymi parę razy lądowałem na stole operacyjnym.

P.S.: Skrót od "między innymi" jest traktowany jako link...



haha od energola na stole operacyjnym, co za życiowy przegryw uważaj żeby glutenu nie przedawkować bo możesz umrzeć na stole ping pongowym. i o chuj ci chodzi z tym linkiem?
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2017-11-29, 15:33 1
Ciemna strona red bulla polecam obejrzeć ten dokument
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-11-29, 15:52
E tam. Bond tak robił bez sprzętu i pilotów.
Zgłoś
Avatar
w................3 2017-11-29, 16:23 5
@locco wolałbym wylądować na stole operacyjnym po redbullu niż być taką spierdoliną jak ty, mnie mogliby jeszcze jakoś pomóc. Jak się ktoś odżywia niezdrowo to może wylądować na stole. Polecam ci pić go jak najwięcej, w reklamach widziałem, że pijący redbulla są zajebiści więc masz szansę się dowartościować i być lepszym od nas.
Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2017-11-29, 17:39 1
RedBull ponad 80 procent przychodu inwestuje w tego typu eventy, sponsorig sportu ciekawego lub nie. To jest ich sposób na reklamę. Nie wpierdalają milionów w reklame TV bo i tak chuj z tego jest. Taka strategia. Co tu kurwa więcej rozumieć?
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-29, 19:34
najpierw Red, później po zażywaniu latami tego gówna, Ból
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie