18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Avatar
zielak300 2017-12-01, 16:14 1
beegos napisał/a:

A poztym nie m dowodów że Adolf wiedział.



Adolf nie chciał wiedzieć. Zostawił wszystko swojemu wiernemu Himmlerowi- który jest odpowiedzialny za holokaust.

Na podobnej podstawie, Hanna Gronkiewicz twierdzi że nie wiedziałą nic o machlojach w reprywatyzacji.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-01, 16:20 1
To dobre, 'janlew' mówi o etyce. Ten, który pluje jadem na wszystkich, z którymi się nie zgadza.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-12-01, 16:58 3
Żałosnym ścierwem są ludzie, którzy mówią Ci z czego wolno Ci się śmiać a czego nie. A to dla tego, że są bandą jebanych hipokrytów którzy sami powinni się kajać, tylko, że mają gdzieś sprawy z których oni się śmieją, a akurat ta ich obchodzi. Chuj im w ryj.

Nie podoba się, nie śmiej się, proste. Dla humoru nie ma tabu. I albo ktoś to zrozumie, albo powinien przestać się śmiać z czegoklwiek.
Zgłoś
Avatar
MadHat 2017-12-01, 17:01 5
Piosenka w temacie.

Zgłoś
Avatar
zielak300 2017-12-01, 17:03 4
Mors_Nigra napisał/a:

Żałosnym ścierwem są ludzie, którzy mówią Ci z czego wolno Ci się śmiać a czego nie. A to dla tego, że są bandą jebanych hipokrytów którzy sami powinni się kajać, tylko, że mają gdzieś sprawy z których oni się śmieją, a akurat ta ich obchodzi. Chuj im w ryj.

Nie podoba się, nie śmiej się, proste. Dla humoru nie ma tabu. I albo ktoś to zrozumie, albo powinien przestać się śmiać z czegoklwiek.



Pewnie należysz do tej grupy wyzwolonych małolatów, która szkaluje Papieża Polaka i uważa się za niesamowicie dojrzałą i inteligentną ponieważ potrafi sprowokować ciemnote tymi "inteligentnymi" wpisami.

Memy z Hitlerem mnie śmieszą, z Hitlera można się śmiać. Nie można śię śmiać natomiast z ludzi idących na śmierć.

Pewnie nie masz za wiele wiedzy w temacie, więc cie uświadomie.



Dzieci które widzisz, kilka minut po wykonaniu tego zdjęcia, zostały oddzielone od matek i maksymalnie do godziny były palone w piecu. (Chociaż fakty mówią że cała procedura od przyjazdu pociągu do palenia w piecu to czasami nawet 30 minut).
Matka jeżeli była wystarczająco młoda, szła do pracy, ale i tak w krótce umierała ze względu na ciężkie warunki i fakt że wiedziała co stało się z jej dziećmi.

Ścierwem jest człowiek którego może to śmieszyć.
Zgłoś
Avatar
Demondemidi 2017-12-01, 18:05 2
remi1982 napisał/a:

Sadol, rozumiem. Czarny humor i te sprawy, też to lubie. Ale kpiny z milionów ofiar, jakoś mnie nie bawią. Taki poziom szkoły podstawowej i nedzy umysłowej autora.



Jak się nie podoba to kwejk czeka na nowych wyznawców!
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2017-12-01, 18:09 1
Abraxus, ja byłem w oświęcimiu, kilka lat temu. W sumie to sie dobrze bawiłem, mieliśmy wyścigi, i różne atrakcje. Zabrakło mi tylko tych wszystkich ofiar.... CHUJ IM KURWA W DUPE heh
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-12-01, 18:17 1
remi1982 napisał/a:

Sadol, rozumiem. Czarny humor i te sprawy, też to lubie. Ale kpiny z milionów ofiar, jakoś mnie nie bawią. Taki poziom szkoły podstawowej i nedzy umysłowej autora.



No i co. Ważne że z muzyki miał 5 +

ukryta treść
Wsiąść do pociągu byle jakiego... ...Trzymając w ręku kamień zielony.. Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle.

CiuFF CiuFF


Odjazd!
Zgłoś
Avatar
T0B1 2017-12-01, 18:40 5
Wszyscy, którzy mają ból dupy o ten temat i jemu podobne - proszę o wyznaczenie wspólnie jakiejś granicy "dobrego smaku" - z czego jeszcze można się śmiać, a co jest już nawet ponad czarny humor.

PS
Większość osób tutaj (tych dla których ta strona to nie kwejk 2.0 tylko portal poświęcony czarnemu humorowi) to nie banda zwyroli, która by się śmiała z babci rozjechanej samochodem. Jesteśmy normalnymi ludźmi - studentami, kasjerami w waszych Lidlach/Biedronkach, rodzicami, czy kim tam jeszcze chcecie. To jest trochę jak z przeklinaniem - robi to praktycznie każdy. Tylko w odpowiednich okolicznościach. To, że ktoś przeklina np. w domu nie czyni go zaraz chamem i prostakiem. Podobnie jest z sadolem
Suma sumarum - chyba wszyscy się zgodzimy, że holocaust był niemieckim skurwysyństwem - no ale jesteśmy na sadolu, więc...
Zgłoś
Avatar
TarczaKowadło 2017-12-01, 18:43 2
trzeba być ładnie spierdolonym umysłowo, żeby stawiać znak równości między Shoah, a humorystycznym obrazkiem zestawiającym to Shoah z pioseneczką Maryli.

Nie śmieszą mnie martwe płody, ale kręcę bekę z dobrych memów z martwymi płodami. Czujecie debile jeden z drugim różnicę? Jak nie, to wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2017-12-01, 18:51 2
Wchodząc na taki portal spodziewam się, że mogę trafić na coś takiego, przewinął bym pewnie dalej.
Ale zrobiły się tutaj dwa dziwne obozy (myślę, że to słowo pasuje idealnie). Jedni są zniesmaczeni, a inni śmieją się do rozpuku...
Tymczasem, to według mnie jest strasznie suche, aż przykro nieśmieszne. To jaki mam stosunek to żartów z holokaustu nie gra tutaj żadnej roli.

Nie macie wrażenia, że autor żydzi (to słowo również jest odpowiednie) od Was piwa tylko dlatego, że posłużył się tym tematem do żartu?
Za chwilę podrzuci inny kawałek, przy spalonych zwłokach ,,czerwony jak cegła rozgrzany jak piec" i znowu będzie tutaj tępa salwa śmiechu?
Myślałem, że są tutaj bardziej wymagający zawodnicy tymczasem na sadolu, krzyknij HOLOKAUST, a szara masa będzie rechotać żeby pokazać jak bardzo mają dystans, i jak ich nic nie rusza. Mimo, że będzie to po po prostu kolejne gówno i łapacz piw. Ehh, dno i muł...
Zgłoś
Avatar
Szparas 2017-12-01, 19:02 3
Widzę, że jest tu wiele hipokrytów. Na hardzie z tragedii ludzkiej śmiejemy się w najlepsze, ale holocaust to temat tabu i chuj. Rozumiem, że to była olbrzymia tragedia, ale bywały gorsze rzeczy których się nie nagłaśnia (jak na przykład wyczyny Japończyków w Chinach czy dzieje Mao, też zresztą w Chinach), a z nich też się śmiejemy. O ile mi wiadomo nie miałem żadnej rodziny w obozie koncentracyjnym więc ktoś może mi zaraz wytknąć, że jestem szczylem i się nie znam i w ogóle mam zamknąć ryj, ale, do kurwy nędzy, to jest sadistic, ostatni bastion liberalizmu humorystycznego w internecie. Paru kolegów wyżej dobrze mówi - nie śmieszy mnie holocaust, ale kręcę bekę z dobrych memów z holocaustem.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-12-01, 19:30
~Angel, powiedz
jako mod nie masz wpływu , aby niektóre tematy, choć niby są zgodne z regulaminem, po prostu wypierdolić,
są napisane przez trolle, antypolskie i czasem po prostu napisane przez zwykłych idiotów,
już mniej mnie odraza gówno na hardzie, homosie, zwyrole, niż taka tematyka,
wiem, kontrowersje podnoszą poziom ilości wpisów, tylko czy warto
tak z ciekawości pytam
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2017-12-01, 20:53 1
Abraxus napisał/a:

Ludzie kpiący z holocaustu są dla mnie bydlętami, śmieciami, podludźmi.


Czyli tym samym czym jesteś dla Nas razem z resztą twoich ciepłych kolegów.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-01, 21:43
janlew napisał/a:


Hahaha, no proszę, to jednak sadolowe lewactwo ma jakąś etykę? Już wiemy jaką...
Czy do większego i pierwszego holokaustu białych Rosjan też tak żydzi etycznie podchodzicie? Bo udział wasz w nim był, ogromny.
Co do ofiar nie waszych, a Niemieckich/Nazistowskich:
1. Niemcy zabili najpierw miliony Polaków, którzy stawali w obronie swoich kobiet, dzieci i ojczyzny. W tym i w waszej.
2. Później dopiero zaczęli niemcy zabijać kobiety i dzieci żydowskie, które Judenraty same oddawały. Często ich właśni ojcowie z Milicji Żydowskiej wydawali własne żony i dzieci, świadomie lub nie, jak np. Calek Perechodnik. A ile było takich ludzi jak Stella Kübler, hoho. Polacy strali się radować ilu się da, i dla tego jest ich najwięcej w gronie sprawiedliwych wśród narodów świata. Belgowijska czy Francuska milicja sama żydów Niemcom wyłapywała i dostarczała.

Nie śmiej więc jakichkolwiek ludzi, a szczególnie Polaków nazywać bydłem i podludźmi, stawia cię w jednym szeregu z bolszewikami i nazistami. My nie robiliśmy holokaustu ani rosjanom, ani żydom i palestyńskim dzieciom też bomb na głowy nie zrzucamy.
Nie masz moralnego prawa udzielać Polakom, nagan czy zaleceń z zakresu etyki, żaden z was nie ma.


Kurwa gościu jak ty pierdolisz. Skończ już bo się rzygać chce.
Nie podejmuję dyskusji z takim debilem jak ty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie