18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Mors_Nigra 2017-12-01, 22:13
zielak300 napisał/a:



Pewnie należysz do tej grupy wyzwolonych małolatów, która szkaluje Papieża Polaka i uważa się za niesamowicie dojrzałą i inteligentną ponieważ potrafi sprowokować ciemnote tymi "inteligentnymi" wpisami.

Memy z Hitlerem mnie śmieszą, z Hitlera można się śmiać. Nie można śię śmiać natomiast z ludzi idących na śmierć.

Pewnie nie masz za wiele wiedzy w temacie, więc cie uświadomie.

Obrazek

Dzieci które widzisz, kilka minut po wykonaniu tego zdjęcia, zostały oddzielone od matek i maksymalnie do godziny były palone w piecu. (Chociaż fakty mówią że cała procedura od przyjazdu pociągu do palenia w piecu to czasami nawet 30 minut).
Matka jeżeli była wystarczająco młoda, szła do pracy, ale i tak w krótce umierała ze względu na ciężkie warunki i fakt że wiedziała co stało się z jej dziećmi.

Ścierwem jest człowiek którego może to śmieszyć.

Pudło kolego. Strzelaj dalej, i wmawiaj sobie jaką tylko bzdurę chcesz, żeby poczuć się lepiej. Już Ci kolega poniżej wyjaśnił, że nie śmiejemy się z tych ludzi, śmiejemy się z dowcipu, który notabene faktycznie jest suchy ale chuj tam. Nie potrafisz oddzielić tych dwóch rzeczy, to się kurwa nie śmiej, ale się do chuja pana odpierdol on nas!!!
Zgłoś
Avatar
remi1982 2017-12-01, 22:15
Demondemidi napisał/a:



Jak się nie podoba to kwejk czeka na nowych wyznawców!



Uuu odezwał sie sadol pełną gebą. Drogi ignorancie. Sadol, kwejk i jeb z dzidy to w sumie to samo. Jeden właściciel, powtarzalne tematy. Wiec nie pierdol prosze, że sadol to taka wyjątkowa stronka. Był nią może kiedyś. Teraz sadol to kwejk 2 i tyle. Wiec byłbym rad, gdybyś nie pierdolił wiecej głupot.
Zgłoś
Avatar
a................5 2017-12-01, 22:56 3
To nie jest czarny humor tylko prymitywizm i debilizm niedorozwiniętych pajaców z umysłem 14 latka. "Patrzcie jaki jestem kurwa buntownik, śmieję się z masowej zagłady niewinnych ludzi". Właśnie chuja wiecie o czarnym humorze, jeśli to jest dla was czarny humor. Holocaust i obozy zagłady to nie temat dla żartów, w szczególności dla Polaków, bo jakby któryś niedouczony nie wiedział to przypominam że nas Polaków te wydarzenia z lat 1939-1945 szczególnie mocno dotknęły. Gdyby mój dziadek spotkał tego pryszczatego kutasa który się bawi w taką twórczość to by go zajebał na miejscu. Tak po prostu dla zasady. Bo przeżył wojnę, wie z czym to się wiąże i bynajmniej nie jest to dla niego powód do żartów.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-12-01, 23:20
To jak to nie jest dla niego temat do żartów to niech nie żartuje. I wara od innych.
Zgłoś
Avatar
KlichuKosi 2017-12-02, 0:44 2
ludzie na tej stronie mówią o szacunku, dobra sprawa hahaha
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2017-12-02, 10:01 1
Ten piękny ból dupy w komentarzach, bo ktoś się śmieje z palenia śmieci...żydów ^^
Zgłoś
Avatar
kuszela 2017-12-02, 10:36
oczy mnie myla czy fantastico tam jest na zdjeciu
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-12-02, 12:20 1
wyjuz jestescie ebanymi skurrrwysynynami wiec prosze zachowajcue jakas godnosc i nie piszcie ze ten post to jakies skuuuwysynstwo i przesada.... bo to ze tam ginelo ludzi miliony i jest o tym w ksiazce do histori to nie znaczy zeto sa jacys inni ludzie od przechodnia w brazyli napadnietego... kazdy czliwiek jest taki sam... wiec jezeli walicie do brazyliano to niech was nawet sumienie tutaj nie rusza boi tak jestescie smiecmi bez sumienia... albo ze wszystkich albo z nikogo...
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-12-02, 12:39 1
komin321 napisał/a:

kazdy czliwiek jest taki sam...


Toś pojechał po bandzie. Otóż mój drogi analfabeto, każdy człowiek jest inny, ba - ludzie nie są równi i są ci bardziej i mniej wartościowi.
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2017-12-02, 14:07
Na temat mema się nie wypowiem ale wszedłem tu dla gównoburzy i się nie zawiodłem.

Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-02, 15:13
komin321 napisał/a:

kazdy czliwiek jest taki sam


Fajnie wiedzieć, że według siebie jesteś na takim samym poziomie co menel spod monopolowego

W sumie, biorąc pod uwagę pisownię i ripostę wyżej - jesteś niżej od menela.
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-12-02, 15:51
komin321 napisał/a:

koncertowo zaorany


Haha, dobre
Zabawny jesteś. Nie myślałeś o karierze klauna?
Tylko skończ podstawówkę, bo dzieci chyba nie przyjmują
Zgłoś
Avatar
suborg 2017-12-03, 10:24
Polskie obozy zagłady
Zgłoś