18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Wsio normalnu
futryn • 2024-08-29, 21:21
Apteczna utarczka międzygatunkowa. Przedstawicielka homo sovieticus robi dymy.



Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 9:28
Angel napisał/a:

Skończ pierdolić chyba że ja mam wkleić screnny twoich donosów na innych użytkowników które mi wysyłasz na PW?



Niektórzy to mają silną psychikę. Plujesz im w ryj a oni się jeszcze oblizują
Wnioskuję o specjalne odznaki np, złote widły dla najbardziej proukraińskich użytkowników sadistic.pl. Doceńmy ich propagandowy trud
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-02, 10:20 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Niektórzy to mają silną psychikę. Plujesz im w ryj a oni się jeszcze oblizują
Wnioskuję o specjalne odznaki np, złote widły dla najbardziej proukraińskich użytkowników sadistic.pl. Doceńmy ich propagandowy trud


Ciebie doceni sam Putin. Za ten antyukraiński potok gówna, jaki tu wylewasz dostaniesz order Lenina conajmniej. Wniosek złoży Siriuz, który już taki ma.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 10:26 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ciebie doceni sam Putin. Za ten antyukraiński potok gówna, jaki tu wylewasz dostaniesz order Lenina conajmniej. Wniosek złoży Siriuz, który już taki ma.



Po której części poczułeś się zobligowany do odpowiedzi? O pluciu w ryj czy złotych widłach?
Zdecyduj się głąbie bo ostatnio coś o Hitlerze się sapałeś, a teraz nagle Putin?
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-02, 17:43
baronturbina napisał/a:

Nerwy puszczają. Słabiutko. Dyskusja nie ma sensu a nadal dyskutujesz słaby hejterze pełny nienawiści. Wyzywasz mnie od banderowców, a wiesz że w przyszłości, niedalekiej przyszłości… Ukraińcy będą twoimi brygadzistami w fabryce, politykami, szefami sklepów gdzie kupujesz żywność, twoja córka będzie się z nimi spotykać. A Ty nie jesteś w stanie tego powstrzymać, nigdy nie byłeś, bo tylko prorosyjskim jadem plułeś. Taka bezsilność musi doprowadzać do szału, prawda?
Niczego wiecej po riddicku1773 nie można się spodziewać. Proruski odklejony napinacz.



Damskie sie nie liczą frajerka i szpagaciarzu, zapamiętaj

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-02, 19:10
riddick1773 napisał/a:

Damskie sie nie liczą frajerka i szpagaciarzu, zapamiętaj


Możesz to po polsku napisać. A nie możesz… bo nie jestes Polakiem
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-02, 21:04
baronturbina napisał/a:

Możesz to po polsku napisać. A nie możesz… bo nie jestes Polakiem



Frajerskie i damskie się nie liczą ty 60tko banderowska. Koniec gadki z toba

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-02, 21:07
riddick1773 napisał/a:

Frajerskie i damskie się nie liczą ty 60tko banderowska. Koniec gadki z toba


Nie używaj słów, których nie rozumiesz cienki chłopczyku. Jesteś dla mnie nikim do tego nie jesteś nawet Polakiem. Jak mogę być 60siatką skoro doniosłem na zupełne nic? Chyba że uważałeś się za mojego kolegę hahaha powiedz ruska konfituro za ile rubli się sprzedałeś?
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-02, 21:35
baronturbina napisał/a:

Nie używaj słów, których nie rozumiesz cienki chłopczyku. Jesteś dla mnie nikim do tego nie jesteś nawet Polakiem. Jak mogę być 60siatką skoro doniosłem na zupełne nic? Chyba że uważałeś się za mojego kolegę hahaha powiedz ruska konfituro za ile rubli się sprzedałeś?



Nie gadam z fejerami i frajerskie się nie liczą ty banderowskiej szpagaciarzu. Admin potwierdzisz że jesteś konfidentem więc skacz już się pogrzać śmieszny jestes dziecko. Nara

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-02, 21:38
riddick1773 napisał/a:

Nie gadam z fejerami i frajerskie się nie liczą ty banderowskiej szpagaciarzu. Admin potwierdzisz że jesteś konfidentem więc skacz już się pogrzać śmieszny jestes dziecko. Nara


Jednak cały czas gadasz ruski donosicielu. I dalej nie znasz
Znaczenia slow, które używasz i nadalmpo polsku nie potrafisz napisać. Za co siedziałeś? Dziesiona emerytce? Sam się ośmieszasz konfituro bez szkoły hahah
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-02, 22:18
baronturbina napisał/a:

Jednak cały czas gadasz ruski donosicielu. I dalej nie znasz
Znaczenia slow, które używasz i nadalmpo polsku nie potrafisz napisać. Za co siedziałeś? Dziesiona emerytce? Sam się ośmieszasz konfituro bez szkoły hahah



Frajerskie i damskie się nie liczą dziecko, nie poznasz tych zasad bo jesteś dzieckiem beż honoru, wiedzy i szacunku do ludzi, posprzedawales dobrych chłopaków do admina więc chuj ci do dupy 60tko. Pisz sobie co chcesz mam będę z takich baranów elo

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-02, 22:30
riddick1773 napisał/a:

Frajerskie i damskie się nie liczą dziecko, nie poznasz tych zasad bo jesteś dzieckiem beż honoru, wiedzy i szacunku do ludzi, posprzedawales dobrych chłopaków do admina więc chuj ci do dupy 60tko. Pisz sobie co chcesz mam będę z takich baranów elo


Dobrych chłopaków? Prorosyjskie picze. Płyta co się zacięła prostsczku ze wsi? Dalej nie odpowiadasz na pytani. Jesteś jakiś ułomny? Jesteś zwykły frajer i sam sprzedałeś się ruskim. Honor to ty znasz jedynie jak zobaczysz kogo swojej komórki.

[ Dodano 2024-09-02, 22:31 ]
A. Wiesz że jesteś pośmiewiskiem na tym portalu? Raz jeszcze zapytam: za ile rubli się sprzedałeś? Córka wie że tata sowiecka konfitura?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów