18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Wsio normalnu
futryn • 2024-08-29, 21:21
Apteczna utarczka międzygatunkowa. Przedstawicielka homo sovieticus robi dymy.



Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 16:21
riddick1773 napisał/a:

Zrobiłeś szpagat i nir masz odwagi się przyznać chlopie, kogo obcego interesuje nasza dyskusja sam się zastanow


Śmieszny jesteś. W sumie to nawet biedny na swój sposób.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-01, 17:08
baronturbina napisał/a:

Śmieszny jesteś. W sumie to nawet biedny na swój sposób.



Nie ma sensu gadka z tobą szpagaciarzu

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 17:12
riddick1773 napisał/a:

Nie ma sensu gadka z tobą szpagaciarzu


Mimo to odpisujesz. Idź ruskim bagnety pucować płaskoziemco i foliarzu z Olkusza

[ Dodano 2024-09-01, 17:20 ]
Wogóle wiesz co oznacza szpagaciarz? Masz wspomnienia z kryminałem, świadek koronny Cipunia z Olkusza to ty? Bo jeśli chodzi o mnie to jesteś dla mnie zupełnie nikim i nawet jak bym donosił na ciebie to art 60 możesz sobie tylko powąchać na końcu kija.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-09-01, 17:39 5
baronturbina napisał/a:

Masz screen dżony. W życiu bym nie doniósł nawet na prorosyjskie zero.



Skończ pierdolić chyba że ja mam wkleić screnny twoich donosów na innych użytkowników które mi wysyłasz na PW?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 17:51
Angel napisał/a:

Skończ pierdolić chyba że ja mam wkleić screnny twoich donosów na innych użytkowników które mi wysyłasz na PW?


Wklej na riddicka nie doniosłem. Inne owszem

[ Dodano 2024-09-01, 17:55 ]
Jednak po chwili namysłu. Oj nie… Angel tylko nie to… błagam bo ktoś pomyśli że jestem donosicielem i mnie nie będzie lubił.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-01, 18:42
BatmanBB napisał/a:

Ukraińska padlina ha tfu 🤮



Jeśli nie ma dużego przebiegu, to bym brał.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-01, 20:23
baronturbina napisał/a:

Wklej na riddicka nie doniosłem. Inne owszem
Jednak po chwili namysłu. Oj nie… Angel tylko nie to… błagam bo ktoś pomyśli że jestem donosicielem i mnie nie będzie lubił.



Ty konfidencie admin potwierdził ze sie na mnie rozwaliłeś chamie i 60tko, do spodu z takimi. Pozdro Angel

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-09-01, 20:29 1
riddick1773 napisał/a:

Ty konfidencie admin potwierdził ze sie na mnie rozwaliłeś chamie i 60tko, do spodu z takimi. Pozdro Angel



Nie napisałem że doniósł na ciebie ale, że strzela z ucha bo się zapierał że tego nie robi.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-01, 20:32
Angel napisał/a:

Nie napisałem że doniósł na ciebie ale, że strzela z ucha bo się zapierał że tego nie robi.



Pewnie ze strzela z ucha, obrzydliwy typ siejący hejt na wszystkich. Obrzydzenir mnie bierze jak widzę jakie bzdury tu wypisuje. Przedszkolak z patologicznej rodziny

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 20:44
Angel napisał/a:

Nie napisałem że doniósł na ciebie ale, że strzela z ucha bo się zapierał że tego nie robi.


Weź się w garść chłopaku gdzie się zapierałem. Na komucha nie doniosłem a na innych owszem.

riddick1773 napisał/a:

Pewnie ze strzela z ucha, obrzydliwy typ siejący hejt na wszystkich. Obrzydzenir mnie bierze jak widzę jakie bzdury tu wypisuje. Przedszkolak z patologicznej rodziny


Ale Ty jesteś odklejony. Nie za bardzo się mną podniecasz chłopczyku? Jeszcze pomyślę że ci zależy. Sieje hejt głównie na ograniczonych prorosyjskich naganiaczy. Ty ocenisz, a sam jesteś słabiutki i cieniutki.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-09-01, 21:55
baronturbina napisał/a:

Weź się w garść chłopaku gdzie się zapierałem. Na komucha nie doniosłem a na innych owszem.



Tu wyraźnie stwierdzasz że byś nie donisł a najpierw sam prowokujesz a potem donosisz.

baronturbina napisał/a:

W życiu bym nie doniósł nawet na prorosyjskie zero.



A co do:
riddick1773 to również chciałeś go podjebać bo podejżewałes o multikonto- już zapomniałeś klamczuszku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 21:58
Angel napisał/a:

Tu wyraźnie stwierdzasz że byś nie donisł a najpierw sam prowokujesz a potem donosisz.
A co do:
riddick1773 to również chciałeś go podjebać bo podejżewałes o multikonto- już zapomniałeś klamczuszku.


A tak. Bo tych trzech brzmi tak samo. Z jednego klocka ciosani. Jak dla mnie podejrzenie o multikonto to coś innego niż donos o wysrywy. Jakby multikonto jest niezgodne z regulaminem. Czyli przestrzeganie regulaminu donoszeniem? Extra
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-01, 23:01
baronturbina napisał/a:

A tak. Bo tych trzech brzmi tak samo. Z jednego klocka ciosani. Jak dla mnie podejrzenie o multikonto to coś innego niż donos o wysrywy. Jakby multikonto jest niezgodne z regulaminem. Czyli przestrzeganie regulaminu donoszeniem? Extra



nie pruj się do admina bo ci perma da chłopczyku, po drugie dyskusja z trakim banderowskim pomiotem nie ma sensu, bywaj frajerzyku szpagaciarzu

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-09-01, 23:10 1
riddick1773 napisał/a:

nie pruj się do admina bo ci perma da chłopczyku, po drugie dyskusja z trakim banderowskim pomiotem nie ma sensu, bywaj frajerzyku szpagaciarzu



Japierdole jakie teksty.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 23:49 1
riddick1773 napisał/a:

nie pruj się do admina bo ci perma da chłopczyku, po drugie dyskusja z trakim banderowskim pomiotem nie ma sensu, bywaj frajerzyku szpagaciarzu


Nerwy puszczają. Słabiutko. Dyskusja nie ma sensu a nadal dyskutujesz słaby hejterze pełny nienawiści. Wyzywasz mnie od banderowców, a wiesz że w przyszłości, niedalekiej przyszłości… Ukraińcy będą twoimi brygadzistami w fabryce, politykami, szefami sklepów gdzie kupujesz żywność, twoja córka będzie się z nimi spotykać. A Ty nie jesteś w stanie tego powstrzymać, nigdy nie byłeś, bo tylko prorosyjskim jadem plułeś. Taka bezsilność musi doprowadzać do szału, prawda?

[ Dodano 2024-09-01, 23:51 ]
MysteryMan napisał/a:

Japierdole jakie teksty.


Niczego wiecej po riddicku1773 nie można się spodziewać. Proruski odklejony napinacz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów