18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Wsio normalnu
futryn • 2024-08-29, 21:21
Apteczna utarczka międzygatunkowa. Przedstawicielka homo sovieticus robi dymy.



Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-08-31, 19:00 1
baronturbina napisał/a:

Nerwy puszczają konfidencie? Nie jestem takim słabeuszem bez honoru jak ty, żeby sobie dorabiać cos. Agresja jest oznaką słabości i tylko donosząc Angelowi na mnie mogłeś złudnie poczuć się lepszy.
Teraz do jestem pewny iż jesteś z okolic Olkusza lub powiat nowotarski. To że jesteś z średniej klasy rolniczej lub robotniczej nie usprawiedliwia prostactwa i snobizmu. Jesli chcesz poczuć się lepszy to zacznij myśleć jak człowiek zdaj maturę na początek.



i znowu pudło, pojeździj trochę po pPolsce, pozwiedzaj, bo nic o niej nie wiesz, jebłeś się o jakieś 200km. po Duo posiadanie matury to żadenm wyczym, musiałem ją mieć żeby studiować. Po trzecie banderowski eunuchu to ty mnie zacząłeś atakować, jak i masę ludzi na tym forum. Wszyscy mamy z ciebie bękę proukrainski bęcwale bez szkoły, serca i honoru. Zastanów się co piszesz dwa razy bo to ty jesteś do tego wszystkiego konfidentem. Wyjaśniłem cię tam i zmieszałem z błotem, z racji tego jak marik1234 zesrałeś się do admina, a sam zacząłeś. Dam ci radę zastanów się nad sobą, bo jeśli jesteś tak samo głupowaty i zjebany w realnym życiu to wychodzi że mieszkasz na granicy z ukrami i strasznie ci żal że jesteście mniej rozwinięci i biedni. Dla mnie oczywiście to nie miara człowieka, bo swój żal kierujesz i nienawiść, a z racji iż nie jesteś zbyt bogato wykształcony, nie znasz słowi i ich korelacji, prowokujesz ludzi do strasznej beki z ciebie. Myślisz, że wyzywając będziesz miał poklask i dowartościujesz się, lecz wychodzi to zupełnie na odwrót. Niszczysz sam siebie i jesteś tak ograniczony i zmanipulowany ukraińską propagandą, że nie wiesz nic o świecie. Wyjedz z tej dziury gdzie mieszkasz, znajdz sobie prace, poznaj trochę świata i ludzi, bo droga która idziesz top droga do nikąd knypku bez skoły

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 19:35
riddick1773 napisał/a:

i znowu pudło, pojeździj trochę po pPolsce, pozwiedzaj, bo nic o niej nie wiesz, jebłeś się o jakieś 200km. po Duo posiadanie matury to żadenm wyczym, musiałem ją mieć żeby studiować. Po trzecie banderowski eunuchu to ty mnie zacząłeś atakować, jak i masę ludzi na tym forum. Wszyscy mamy z ciebie bękę proukrainski bęcwale bez szkoły, serca i honoru. Zastanów się co piszesz dwa razy bo to ty jesteś do tego wszystkiego konfidentem. Wyjaśniłem cię tam i zmieszałem z błotem, z racji tego jak marik1234 zesrałeś się do admina, a sam zacząłeś. Dam ci radę zastanów się nad sobą, bo jeśli jesteś tak samo głupowaty i zjebany w realnym życiu to wychodzi że mieszkasz na granicy z ukrami i strasznie ci żal że jesteście mniej rozwinięci i biedni. Dla mnie oczywiście to nie miara człowieka, bo swój żal kierujesz i nienawiść, a z racji iż nie jesteś zbyt bogato wykształcony, nie znasz słowi i ich korelacji, prowokujesz ludzi do strasznej beki z ciebie. Myślisz, że wyzywając będziesz miał poklask i dowartościujesz się, lecz wychodzi to zupełnie na odwrót. Niszczysz sam siebie i jesteś tak ograniczony i zmanipulowany ukraińską propagandą, że nie wiesz nic o świecie. Wyjedz z tej dziury gdzie mieszkasz, znajdz sobie prace, poznaj trochę świata i ludzi, bo droga która idziesz top droga do nikąd knypku bez skoły


Nawet tego nie doczytałem i boję się odpisać żebyś znów nie doniósł. Jesteś cofnięty nie? Czy masz 15 lat żeby kogoś wyjaśniać. I niby mam się jakimś ulomem i jego prosowieckimi przyjaciółmi przejmować. Śmieszny z ciebie Ukrainiec ale czemu swoich nie lubisz i udajesz kogoś a jesteś nikim? A do tego jesteś pełen nienawiści czyli jesteś słaby, jak napisałem wcześniej nie ciągnę bo znow polecisz do administracji i doniesiesz o mowę nienawiści gdzie ten twój honor. Biedny chłopczyku zacznij żyć poza internetem i tam wrzucaj swoje odklejone poglądy.

[ Dodano 2024-08-31, 19:36 ]
Przypominajka twojego donosicielstwa



Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-31, 22:31 2
baronturbina napisał/a:

Przypominajka twojego donosicielstwa



Przepraszam najmocniej, że się wtrącę, ale to co wrzuciłeś to "skrin" z twoich ostrzeżeń, nie ma tam wzmianki o tym, że użytkownik taki a taki poczuł się urażony twoją wypowiedzią. Mnie kiedyś jedna lewacka kurwa podjebała za to, że - UWAGA, nazwałem go głupim. Ja dostałem ostrzeżenie i on też, choć wcale sobie nie życzyłem, żeby on dostawał. Ta sytuacja może wyglądać identycznie.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 22:44
dżonyłojlker napisał/a:

Przepraszam najmocniej, że się wtrącę, ale to co wrzuciłeś to "skrin" z twoich ostrzeżeń, nie ma tam wzmianki o tym, że użytkownik taki a taki poczuł się urażony twoją wypowiedzią. Mnie kiedyś jedna lewacka kurwa podjebała za to, że - UWAGA, nazwałem go głupim. Ja dostałem ostrzeżenie i on też, choć wcale sobie nie życzyłem, żeby on dostawał. Ta sytuacja może wyglądać identycznie.


Bez wątpienia.

[ Dodano 2024-08-31, 22:45 ]
gagatek690 napisał/a:

też mnie podpierdolił do admina. olej szmaciarza. kozaczenie w necie to wszystko co ma w swoim zasranym życiu.


A no tak Ciebie podpierdolilem bo jesteś tylko workiem zużywającym tlen.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-31, 22:53 2
baronturbina napisał/a:

Bez wątpienia.



To dlaczego kłamiesz, oskarżając użytkownika o to, że cię podjebał, skoro to ty go podjebałeś?

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-08-31, 22:55
baronturbina napisał/a:

Nawet tego nie doczytałem i boję się odpisać żebyś znów nie doniósł. Jesteś cofnięty nie? Czy masz 15 lat żeby kogoś wyjaśniać. I niby mam się jakimś ulomem i jego prosowieckimi przyjaciółmi przejmować. Śmieszny z ciebie Ukrainiec ale czemu swoich nie lubisz i udajesz kogoś a jesteś nikim? A do tego jesteś pełen nienawiści czyli jesteś słaby, jak napisałem wcześniej nie ciągnę bo znow polecisz do administracji i doniesiesz o mowę nienawiści gdzie ten twój honor. Biedny chłopczyku zacznij żyć poza internetem i tam wrzucaj swoje odklejone poglądy.
Przypominajka twojego donosicielstwa



wyjasniłem cie 60tko dziecko i bezmózgu, juz nie bede z toba gadał sprzedawczyku banderowski

[ Dodano 2024-08-31, 22:56 ]
gagatek690 napisał/a:

też mnie podpierdolił do admina. olej szmaciarza. kozaczenie w necie to wszystko co ma w swoim zasranym życiu.



zwykłe dziecko i podpierdalacz, szpagaciarz, niech się ciągnie, mamy beke z tej szmaty banderowskiej. Piona mordo

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-31, 23:21 1
baronturbina napisał/a:

Piłeś znów? Alkoholicy kłamią więc wiesz niemierzonych swoją miarą.



Znowu wklejasz to samo.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 23:30
dżonyłojlker napisał/a:

Znowu wklejasz to samo.


No a ty na to odpisujesz hahaha jakie uczucia ci przy tym towarzyszą?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-31, 23:33 2
baronturbina napisał/a:

No a ty na to odpisujesz hahaha jakie uczucia ci przy tym towarzyszą?



Oskarżasz kogoś o to, że cię podpierdolił i nie potrafisz udowodnić, że to prawda.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 23:43
dżonyłojlker napisał/a:

Oskarżasz kogoś o to, że cię podpierdolił i nie potrafisz udowodnić, że to prawda.


Masz screen dżony. W życiu bym nie doniósł nawet na prorosyjskie zero. Nie no @gahatek690 to wyjątek bo to najzwyklejszy prostak bez roli społecznej. Ale ciebie @riddick1773 czy @siriuz bym nie podjebal bo jesteście całkiem śmieszni. Święta komuno-trojca rublami opłacana.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-31, 23:55 1
baronturbina napisał/a:

Masz screen dżony. W życiu bym nie doniósł nawet na prorosyjskie zero. Nie no @gahatek690 to wyjątek bo to najzwyklejszy prostak bez roli społecznej. Ale ciebie @ czy @ bym nie podjebal bo jesteście całkiem śmieszni. Święta komuno-trojca rublami opłacana.



Jak chcesz. Udowodnij, że nie kłamałeś.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-09-01, 2:38
Ukrainskie dzikusy, unrzyjcie wreszcie wszyscy na raz.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 2:39
dżonyłojlker napisał/a:

Jak chcesz. Udowodnij, że nie kłamałeś.


Ojejku Jasiu! Zapytaj freddricka1773, może to on kłamie, albo Ty doniosłeś. Jak tu wierzyć alkoholikowi wiesz kiedy alkoholik mówi prawdę?
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-09-01, 15:24
Masterp326 napisał/a:

Jebać ukrów i ruskich, Żydów oraz wszystko co ciemne



Amen!
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-01, 16:10
baronturbina napisał/a:

Ojejku Jasiu! Zapytaj freddricka1773, może to on kłamie, albo Ty doniosłeś. Jak tu wierzyć alkoholikowi wiesz kiedy alkoholik mówi prawdę?



Zrobiłeś szpagat i nir masz odwagi się przyznać chlopie, kogo obcego interesuje nasza dyskusja sam się zastanow

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów