18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
MarS_80 2024-03-18, 22:27 1
O ile pierwsza faza iniekcji w sedes jest godna pochwały, to już druga nie napala szczęśliwością właściciela...
A na serio kto nie miał zwierzaka w domu to nie zrozumie... Mojemu pekińczykowi też się zdążało szurać może nie po prześcieradle ale po dywanie, i jest to wynik infekcji ewentualnie robaków w przypadku psa, także kot usprawiedliwiony
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-03-18, 22:46 1
leonidkacap napisał/a:

powiedz to tym wszystkim zjebanym lewakom które zabraniają strzelania w sylwestra żeby piesek lub kotek nie dostali sraczki



Mają takie samo prawo być zjebani jak Ty. Chcesz sobie strzelać to jedź na Ukrainę

A tak serio - klimat sylwkowego puszczania petard spoko, ale zawsze się trafi jakas spierdolina, której nie powinno się dawać do ręki noża do masła a co dopiero fajerwerków.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-18, 23:03
[quote=Lodzia]Sam się tego nauczył



Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-03-18, 23:58 3
Ogórek napisał/a:

ć na wolności. Kot ma likwidować gryzonie a pies ma bronić obejścia. Nie kurwa w domu będą trzymać i kot dupę wytrze o kołderkę a pies wyliże policz



Koty na wolności powinny być ustawowo odjebywane. To są jebane szkodniki likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, chrząszcze... często dla samej zabawy nie z głodu.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-03-19, 0:02 1
Mój po sobie wodę spuszcza a dupę to daje do wylizania psu.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-03-19, 0:06 3
rakaniczo napisał/a:

Koty na wolności powinny być ustawowo odjebywane. To są jebane szkodniki likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, chrząszcze... często dla samej zabawy nie z głodu.



Moim zdaniem, do odjebania jesteś pierwszy. Koty likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, etc... Ja pierdolę, skąd jesteś?!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-03-19, 0:17 1
SkoPio1 napisał/a:

Więc mówisz, e obejrzałeś film.
W kinie też na głos mówisz, co właśnie zobaczyłeś?
No to specjalnie dla ciebie:


Ale ty masz burdel w głowie, jak w cygańskim wozie. Ciężko będzie znaleźć ci odpowiednią terapię. Łatwiej do wora a wór do jeziora.
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-03-19, 8:46 3
leonidkacap napisał/a:

powiedz to tym wszystkim zjebanym lewakom które zabraniają strzelania w sylwestra żeby piesek lub kotek nie dostali sraczki



To właśnie tym bardziej problem, jak zwierzęta, zgodnie ze swym przeznaczeniem, przebywają na zewnątrz. Moim psom i kotu nic się nie dzieje od fajerwerek,.gdy biorę ich wtedy do domu, ale wkurwia mnie, że muszę to robić, bo jacyś troglodyci z plemiennymi przyzwyczajeniami muszą sobie wystrzelić rakietkę i patrzeć z podziwem w rozbłysk jak małpy w mydło z pompką.

rakaniczo napisał/a:

Koty na wolności powinny być ustawowo odjebywane. To są jebane szkodniki likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, chrząszcze... często dla samej zabawy nie z głodu.



Jak już zlikwidujesz mi kota to zapraszam na dyżur do mojego ogródka będziesz mi tłukł myszy, ryjówki, nornice, krety, ptaki i karczowniki, które wpierdalają mi warzywa i owoce. Będziesz też przeganiał kuny i łasice, kradnące jajka. Twoje wynagrodzenie to będzie ducha karma.
Zgłoś
Avatar
alahu1 2024-03-19, 12:01
Caanonierka napisał/a:

"Saneczkowanie"u psów i kotów oznacza że trzeba je odrobaczyć!To przez pasożyty odbyt je swędzi!Wystarczy kropla-dwie preparatu na kark! 2 x w roku!



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Jeździ dupskiem przez zawalone gruczoły, albo po prostu wyciera sobie o posciel, bo to koci chuj. A co do tych kropelek to one działają tylko na zewnętrzne robale jak pchły i kleszcze. Na syf, który siedzi w kichach potrzebne są leki, które działają od środka jak tabletki.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-03-19, 16:53
Ogórek napisał/a:

Kot pies to zwierzęta które muszą być na wolności. Kot ma likwidować gryzonie a pies ma bronić obejścia. Nie kurwa w domu będą trzymać i kot dupę wytrze o kołderkę a pies wyliże policzek tym samym jeziorem co przed chwilą piłował sobie zad.



Kurwa, jaki boomer. Jakbym slyszal swoich starych w 94-ym kiedy chcialem miec kota albo psa i nie bylo mi to dane. Hatfu ci w ryj i tobie podobnym safandułom za zjebajnie mi dziecinstwa.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-03-19, 18:11 1
Caanonierka napisał/a:

"Saneczkowanie"u psów i kotów oznacza że trzeba je odrobaczyć!To przez pasożyty odbyt je swędzi!Wystarczy kropla-dwie preparatu na kark! 2 x w roku!



wystarczy raz walnąć pałką w łeb i odrobacza na całe życie
Zgłoś
Avatar
programista4k 2024-03-19, 18:53
Caanonierka napisał/a:

Saneczko



spoko, wytarł robale w pościel, gdzie pani mordę położy w nocy
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-20, 0:40 1
Nigdy nie lubiłem, kiedy doberman mojej koleżanki się na mnie patrzył jak ją ruchałem. Trochę mnie to onieśmielało.

Ale kiedy zeżarł zużytego kondoma na moich oczach, przestałem do niej przyjeżdżać...
Zgłoś
Avatar
WeldAttack 2024-03-21, 9:59 1
Ogórek napisał/a:

Kot pies to zwierzęta które muszą być na wolności. Kot ma likwidować gryzonie a pies ma bronić obejścia. Nie kurwa w domu będą trzymać i kot dupę wytrze o kołderkę a pies wyliże policzek tym samym jeziorem co przed chwilą piłował sobie zad.



skończ pierdolić i idź świniom dać.
Zgłoś
Avatar
Ganso 2024-03-21, 19:02
Caanonierka napisał/a:

"Saneczkowanie"u psów i kotów oznacza że trzeba je odrobaczyć!To przez pasożyty odbyt je swędzi!Wystarczy kropla-dwie preparatu na kark! 2 x w roku!



co ty gadasz teraz? w większości przypadków psy saneczkują kiedy gruczoły odbytnicze są zablokowane, co jest bardzo prostą czynnością do wykonania
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie