18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
overgod 2014-03-04, 15:19
@ Logiczny

To co napisałeś o znikającej kasie nie trafia do mnie, patrząc na ryje tych co siedzą przy korycie, bardziej prawdopodobna jest wersja, że ta kasa ląduję w prywatnej kieszeni. Mówisz, że ilość naszych pojazdów bojowych jest zadowalająca hmm, nie tak dawno przedstawiono wyniki analizy jaką przeprowadzali niezależnie polscy i białoruscy wojskowi. Wyniki były bardzo podobne, otóż wojska białoruskie jak by się dobrze rozpędziły to w 24h dotarłyby do stolicy, a przecież Białoruś to zapadła dziura. To teraz sobie wyobraź co by się działo jak by ruskie się dobrze rozpędziły... Weszli by na takiej kurwie, że tego żabojadziego machania białymi flagami nawet by nie zauważyli. Gwarantuję Ci, że w rosyjskiej armii żaden wojak w cywilu nie zakłada rurek, wisiorków i innego pedalstwa.

Jebać kacapów i fryców.

@ rafinius

Spoko może i mamy armię ale niedofinansowaną, niewyszkoloną a wyżsi oficerowie to nie żołnierze tylko biurokraci-urzędnicy. Jest jeszcze wielu w wojsku, którzy się tam dostali za to, że pałowali protestujących studenciakiów za komuny. Ojciec kumpla tak właśnie się dorobił wysokiej posady w woju.
Zgłoś
Avatar
KLeX 2014-03-04, 15:27
dashadow napisał/a:

Klex kurwa, miałem dać piwo za dopisek o nieobrażaniu naszej armii, ale widzę że jakiś gimbus oczywiście musiał pojechac po Polsce, a ty mu przyznałeś rację , więc chuj ci w dupsko zdrajco i piwa nie ma.



Źle mnie zrozumiałeś. Kocham Polskę i szanuję polskich żołnierzy. Nie szanuję struktur polskiej armii, rządzącej tam starej gwardii i postkomunistycznego betonu, który tam tkwi.
Zgłoś
Avatar
321konio 2014-03-04, 19:05
Zapraszamy na jednostki popatrzeć ile sprzętu stoi na kołkach od lat. Sprawnych za często też nie wypada używać, bo przecież się jeszcze popsuje..
Do tego zbliżająca się fala zwolnień wyszkolonych ludzi z powodu zbliżającej się ściany - 12 lat służby dla żołnierzy kontraktowych czyli głównie szeregowych. Kto awansować ma - awansuje. Oczywiście przeważnie rodzina wysoko podstawionych dowódców. Oni oczywiście starać się nie muszą, bo przecież i tak mają zapewnioną przyszłość.
Prawdę mówią większość żołnierzy traktuje to nie jako służbę tylko zwykłą pracę. I jeśli pojawiła by się inna perspektywa pracy, uciekną czym prędzej.
W każdym razie, jest kwestią czasu kiedy polska armia zdechnie całkowicie. No oczywiści oprócz jebanych komuchów zasiadających na oficerskich stanowiskach, których głównym zadaniem jest mieszanie powietrza w sztabach!
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2014-03-04, 21:15
@overgod

Ja nie neguje tego. To potężna armia. Także Juszczenki.

Po prostu wiem że ocenia się polską armie/wyposażenie wg stereotypu biedoty. Oczywiście że Putin zajałby nasz kraj w chwile. Ok, w dwie chwile.
Zgłoś
Avatar
banderas 2014-03-04, 21:24
te wszystkie wyliczenia to fikcja jeżeli chodzi o czołgi to jak byłem w wojsku podawali na tamte czasy że mamy 700 czołgów w mojej jednostce było 90 z czego tylko 5 było sprawnych na poligon pojechały i tylko 3 wróciły o własnych siłach....od tamtych czasów przypuszczam że nie wiele sie zmieniło.
Zgłoś
Avatar
pertys 2014-03-04, 22:02
ten kawal byl lata temu tylko ze z ChRL mowiacy o 2 wojnie japonsko-chinskiej.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-03-04, 22:02 1
naprawdę myślicie, że polska armia nie dysponuje jakimiś zaskórniakami? Czymś czego się nie podaje do ogólnej wiadomości? Chuj wie co ruscy zostawili w tych wszystkich bazach na terenie naszego kraju, ile wszelakich bomb, rakiet i innych wynalazków. Ja bym się nie zdziwił, jakby nawet głowica jądrowa się ruskim zapodziała w trakcie ewakuacji, o której wie 10 wojskowych, a prezydent nie ma nawet o tym pojęcia, bo wtedy armia ruska to był jeden wielki rozpierdoli i brak organizacji. Wojsko to osobny organizm, na który tusk i spółka tak zasadniczo to nie mają większego wpływu.
Zgłoś
Avatar
pertys 2014-03-04, 22:08
@up
tak bylo watpie by cos u nas zostawili ale czytalem ze przy rozpadzie zsrr zniknelo tyle uranu ze starczyloby na 500~1000 glowic
Zgłoś
Avatar
meier 2014-03-05, 13:44
jako ciekawostkę można podać ze Polska ma uranu na 10-20 bomb atomowych i bez problemu moze je wytworzyć.
Zgłoś
Avatar
overgod 2014-03-07, 13:12
@ My kurwa nie możemy wytworzyć własnego, porządnego samochodu a TY o atomie piszesz.
Zgłoś