18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Gerwazy Waligóra 2015-01-12, 22:12
Co za Burak. Takie wejscie na Polaczka, z kamerka i na siebie co chwila.
I jeszcze zeby nie zaplacic nikomu, bedzie taniej. Na krzywy ryj.

Cebulak jebany
Zgłoś
Avatar
fantastico 2015-01-12, 22:12 8
Dobry wariat!! A tekst "tam jest urwisko, nie mam raków, czekanów, kurwa pojebało mnie trochę" rozwalił mi banie

Polak potrafi!!
Zgłoś
Avatar
mati10001 2015-01-12, 22:16 15
@Gerwazy Waligóra: Co Ty kurwa pierdolisz? :O Nie znasz człowieka, a pierdolisz, jedyną cebulą jaką wskazuje mój radar jesteś ty i twój zawistny ryj.

To jest wyzwanie, a nie jakieś pierdolone marudzenie, co osiągnąłeś w życiu, że dajesz sobie prawo do obrażania kogokolwiek? Uwierz mi, że zapłacił, ale wjazd trasą turystyczną nie daję żadnego poczucia wolności, prowadzą cię jakieś ciapaki z giwerami i mówią na co możesz patrzeć, ale ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś CEBULAKIEM. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-01-12, 23:14 2
ej wezcie wy się kurwa odpierdolcie od cebuli najlepsze ważywo a ci się kurwa dojebali weżcie jakieś bardziej hujowe określenie na takich stulejarzy ,kurwa cały czas cebula i cebula zmiencie i wprost nazywajcie albo pizdą kogoś takiego...
Zgłoś
Avatar
Autystyczny_Klaun 2015-01-12, 23:21 6
Kurwa Luqas95 fajne masz podejście do dziewczyn ale zamknij już ten ryj bo od Twojej ortografii kiszki mi grają walca wiedeńskiego...
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-01-12, 23:32 7
Dzisiejszy świat naprawdę upadł już na samo dno... "bez pozwolenia" "nielegalnie". Jakby ze 100 czy 200 lat temu komuś powiedzieć, że musi mieć pozwolenie, żeby sobie wejść na górę to by mnie wyśmiali z miejsca. Podobnież np z "pozwoleniem na pracę" i innymi dzisiejszymi komunistycznymi debilizmami.
Zgłoś
Avatar
kjds 2015-01-13, 0:04
W dzisiejszych czasach jeśli stać Cię na wszystkie zezwolenia i ogólnie całą wyprawę nawet na Everest to Cię tam "wciągną" bez problemu. Jedynym ograniczeniem kasiorka jak wszędzie
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-01-13, 1:30
@up wleżć to wleziesz ale jak zliżć pozattym w razie problemów np medycznych to firma juz nie ma kontraktu aby cię sprowadzić
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2015-01-13, 5:46
1408 napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale ja nie widzę niczego pięknego w górach, ani w łażeniu po nich.


ja też. Po co to komu? Rozumiem jakiś giewont gdzie wejdziesz spacerkiem, ale włazić na jakieś wysokie góry, po to żeby odmrozić nos i inne części ciała to nie kumam. Potem typ nie ma palców bo musieli amputować, ale wlazł na jakąś górę na jakimś zadupiu. Też mi osiągnięcie i powód do dumy.
Zgłoś
Avatar
mati10001 2015-01-13, 8:49 2
@up: Popatrz na ten filmik - zobacz końcówkę, która jest istną walką z samym sobą. Wygrana daję Ci więcej energii do działania niż cokolwiek innego.
Zgłoś
Avatar
panoramix090 2015-01-13, 10:34 1
"wys. 5135km n.p.m." o kurwa, jak wysoko..
Zgłoś
Avatar
extrime 2015-01-13, 13:46 1
Trzeba być skończonym idjotą by wybrać się się bez sprzętu na taką górę, można by powiedzieć kozak bo wszedł bez goretexów na 5 tysi , ale ten kozak miał więcej szczęścia niż rozumu , lekkie załamanie pogody i nie wiedział by w którą stronę iść , nie wspominając o zjeździe ze skarpy w razie opadów bo bez raków nie utrzymał by się na nogach i odmrożeniach gdyby musiał zostać na noc. Cudem jest że nie złapała go choroba wysokościowa która występuje już od 2500m (pod warunkiem ,że nie zrobił aklimatyzacji), jak ktoś miał to wie że człowiek traci orientację w terenie , wymiotuje i nie jest w stanie przejść 100m.
Zgłoś
Avatar
mati10001 2015-01-13, 14:25
@extrime: Udało się? Udało, więc na chuj drążysz temat. Jakby tak każdy rozprawiał czy się uda, czy się nie uda, to nikt nic by nie osiągnął. Nienawidzę takiego podejścia, jakie prezentujesz, może jesteś "odpowiedzialny", ale chuj mnie to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
maccacus 2015-01-13, 22:41
Nie srajcie się tak z tym Araratem. Góra wcale nie jest specjalnie trudna. Jedyne trudności to lodowce, na których może być niebezpiecznie no i bardziej strome i podcięte fragmenty zboczy. Ararat to góra wulkaniczna a nie wypiętrzone, strzeliste masy granitu jak w Alpach, Himalajach czy chociażby Tatrach Wysokich. Tym samym jej zbocza są stosunkowo łagodne. Podobną w charakterze górą jest Elbrus na Kaukasie, geograficznie najwyższy szczyt Europy, wyższy o 400 metrów od Araratu a jak mawiają miejscowi Rosjanie: "na szczyt to wchodzą rosyjskie kucharki w fartuchach". Również niepotrzebnie podkreślany jest brak tlenu. Gość prawie się tam dusi a uwierzcie, że większość ludzi poza drobnymi dolegliwościami typu bóle głowy, mniejszy apetyt czy słabsza wydolność nie odczuwa większych niedogodności na tego typu wysokościach. W Himalajach na pułapie 4-5k m n.p.m. odbywają się regularne wycieczki trekingowe dolinami. Choroba wysokościowa na tym pułapie dotyka jedynie wybitnie słabe jednostki. Bohater za to dyszy pod kopułą szczytową jakby zdobywał Broad Peak zimą... Gość ewidentnie nakręca spiralę sensacji, aby dorobić sobie kilka punktów rispektu u laików. Obeznani w tematyce wysokogórskiej doskonale zobaczą pozerstwo i brak odpowiedzialności (lub nie przebierając w słowach głupotę) autora filmu.
Zgłoś
Avatar
mati10001 2015-01-15, 18:45
@maccacus: Ile gór zdobyłeś?
Zgłoś