18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Dorik 2016-05-05, 6:57 14
ewidentnie widać że to jakiś handlarz kokosami... zresztą ma wydrążone dziury w drzewie...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2016-05-05, 8:34 3
Cytat:

ewidentnie widać że to jakiś handlarz kokosami


możliwe, że po prostu za młodu musiał spierdalać od dzikich zwierząt
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-05-05, 8:47
Dość niewygodna rączka do maczety, ja mam normalną i sprawdza się wyśmienicie.
Zgłoś
Avatar
Don_Luca 2016-05-05, 9:25 3
E, ma powycinane miejsca na nogi. Też bym wszedł.
Ale to nie zmienia faktu, że włazi wysoko, bez żadnego zabezpieczenia, chwila nieuwagi i hard.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2016-05-05, 9:48 4
Ło joj, większość małp robi to szybciej i się nie chwali. Można je też nauczyć zrzucania kokosów. Człowiek sprawny umie włazić na palmy, człowiek inteligentny nie musi.
Zgłoś
Avatar
pkh 2016-05-05, 10:11 5
Kurwa. My tutaj codziennie zapieprzamy do pracy, każdy chce tylko więcej i więcej. Nowy samochód, nowy motocykl, nowy smartfon, nowy komputer, monitor 4K....dziewczyna chce ślub, dzieci, dom pod Warszawą, a gdzieś na świecie ludzie budzą się i pracują tylko na siebie na swoim poletku i są szczęśliwi...
Czytałem jakiś czas temu o gościu który pracował w korpo, aż któregoś dnia rzucił robotę, kupił jakiś dwupokojowy domek na karaibach czy gdzieś i tam się przeniósł. Ale trzeba mieć jaja żeby coś takiego zrobić..
Zgłoś
Avatar
modyf 2016-05-05, 11:27 1
@pkh takich ludzi jest coraz więcej i wcale nie muszą pracy w korpo rzucać... Dotyczy to ludzi, którzy spokojnie mogą po prostu pracować zdalnie. Wyjeżdżają w najodleglejsze miejsca, pracują dalej spokojnie, tylko zamiast betonowej dżungli mają prawdziwą... A utrzymanie ich kosztuje 1/10 tego co w Polsce. Zresztą wystarczy mieszkanie tutaj rozsądnie wynająć (no, z jednym może być ciężko) żeby wystarczyło na wynajęcie pokoju gdzieś w tropikach. Robi się to coraz popularniejsze, wiem że nawet w niektórych tropikalnych miastach są już całe społeczności takich ludzi (chociaż Polacy stanowią mniejszość).
Jest to też sensowne rozwiązanie dla emerytów, tylko u nas musi chyba nastąpić zmiana pokoleniowa.
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-05-07, 13:29
film instruktażowy dla niemców gdy będą uciekac z kraju
Zgłoś
Avatar
Sinan 2016-05-08, 0:09 1
Nie, ludzie naprawdę nie pochodzą od małp ^^
Zgłoś
Avatar
DoctorRzepa 2016-05-08, 0:20
A może ta palma jest sztuczna? Może dlatego polskie prawo powinno dać możliwość wyboru?
Zgłoś
Avatar
789dt 2016-05-08, 0:30 7
Ze schodkami to też bym tam wlazł. Ten gość pokazuje jak się wspinać i schodzić
Zgłoś
Avatar
Anulkeee 2016-05-08, 1:01
Tak Tak jeszcze tego brakuje zebysmy murzynow wychwalali
Zgłoś
Avatar
Z_drugiej_strony 2016-05-08, 2:13
Kolor skóry zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-05-08, 2:25
spadł? bo nie wiem czy oglądać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie