18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
rusofil 2013-02-06, 12:16 1
Jeszcze powinna pokazać zaświadczenie o nie robieniu loda i o braku seksu analnego, bo to też się liczy. Głupia idiotka, pokazywać coś takiego w necie... Ale no tak, to jest Szajsbuk, na Szajsbuku ludzie pokazują, że srają, ruchają się, więc co tam coś takiego. Żenujące. Zresztą, jakby ona była normalna, to by nikt nie stwierdził, że dziwka. Zachowanie też się liczy.
Zgłoś
Avatar
berdzik 2013-02-06, 12:52
Znam to dziewczę osobiście. Szczerze opinie ma w Dziwnowie jednoznaczną .
Zgłoś
Avatar
marsello22 2013-02-06, 13:22
Trochę nie rozumiem kobiet...
Gdyby mnie nazwali dziwką to nawet bym się cieszył że mam dobrze płatną robotę,
a nie musiał zapier... na budowie za 8 zł za godzinę.
Zgłoś
Avatar
Ginekolog456 2013-02-06, 16:48

to tyle na ten temat.
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-07-28, 23:49
rusofil napisał/a:

Jeszcze powinna pokazać zaświadczenie o nie robieniu loda i o braku seksu analnego, bo to też się liczy. Głupia idiotka, pokazywać coś takiego w necie... Ale no tak, to jest Szajsbuk, na Szajsbuku ludzie pokazują, że srają, ruchają się, więc co tam coś takiego. Żenujące. Zresztą, jakby ona była normalna, to by nikt nie stwierdził, że dziwka. Zachowanie też się liczy.


Ludzie to tacy idioci, że wyzywają dziewczyny od dziwek nawet za ubranie, makijaż czy seksowne zachowanie.
A w rzeczywistości wiele dziewczyn zamieszcza swoje seksowne zdjęcia czy w stroju kąpielowym, a to wszystko dziewice.
Zgłoś