18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Wstawaj! WSTAWAJ!!!
de_Sade • 2019-09-20, 17:28
Zesrałeś się!!!



spoiler

2019-09-21, 00:06
Cytat:


Niestety, kochani, to trochę żart z naszych marzeń


Chyba k***a twoich....
Ja tam nie chciałbym być czarny.

2019-09-21, 08:21
mj91111 napisał/a:

Dla zainteresowanych, 150 000 zł tydzień takiej przyjemności



ale dupisz kolego wbiłem na booking com termin w październiku i za 10 dni ze śniadaniami naliczyło 30tyś więc nie wiem gdzieś ty tego szukał.


ps dobry będzie naprawdę ten kto poda tytuł muzy :P

2019-09-21, 10:20
jbone napisał/a:

ale dupisz kolego wbiłem na booking com termin w październiku i za 10 dni ze śniadaniami naliczyło 30tyś więc nie wiem gdzieś ty tego szukał.
ps dobry będzie naprawdę ten kto poda tytuł muzy



"Sound of the Sea" - Stick Figure


2019-09-21, 11:56
NIe ma to jak j***ć na etatach u prywaciarza za dwa tysie i narzekać że nici z wakacji bo turbina w paserati 15-letnim padła. Ostatnio byłem na szkoleniu, rozmawialiśmy o marzeniach i celach życiowych do realizacji. W grupie 15 osób - wszyscy z wyższym wykształceniem - marzenia: domek w Alpach, wycieczka po stolicach europejskich, wycieczka do afryki, itp. Ja odpowiadam - zdrowie i długa sprawnośc fizyczna, a swoje marzenia realizuje i zamierzam rzucić etat za 4000 na ręke, bo to jest wegetacja. Rozwijam firmę, myślę nad zleceniami, poszerzam ofertę i rozumiem, że na etacie gówno bedziesz miał - marną pensję i żebranie o podwyżkę, a wczasy w Afryce będą wciąż marzeniem. Ponadto, trener podczas szkolenia zapytał koleżanki dlaczego nie jedziue na wycieczkę do Afryki? Odpowiedziała: dzieci, remont domu, bo samochód sie psuje, bo znowu dzieci........ Kobieta zarabiająca razem z mężem 10 tys miesięcznie na ręke i dwójką dzieci wciąż marzy o wycieczce do Afryki..... sami sobie ograniczenia robimy, bo większośc z nas/was ma strasznie zawężone myslenie. Dziekuje, skonczyłem.

2019-09-21, 13:48
ademicus napisał/a:

NIe ma to jak j***ć na etatach u prywaciarza za dwa tysie i narzekać że nici z wakacji bo turbina w paserati 15-letnim padła. Ostatnio byłem na szkoleniu, rozmawialiśmy o marzeniach i celach życiowych do realizacji. W grupie 15 osób - wszyscy z wyższym wykształceniem - marzenia: domek w Alpach, wycieczka po stolicach europejskich, wycieczka do afryki, itp. Ja odpowiadam - zdrowie i długa sprawnośc fizyczna, a swoje marzenia realizuje i zamierzam rzucić etat za 4000 na ręke, bo to jest wegetacja. Rozwijam firmę, myślę nad zleceniami, poszerzam ofertę i rozumiem, że na etacie gówno bedziesz miał - marną pensję i żebranie o podwyżkę, a wczasy w Afryce będą wciąż marzeniem. Ponadto, trener podczas szkolenia zapytał koleżanki dlaczego nie jedziue na wycieczkę do Afryki? Odpowiedziała: dzieci, remont domu, bo samochód sie psuje, bo znowu dzieci........ Kobieta zarabiająca razem z mężem 10 tys miesięcznie na ręke i dwójką dzieci wciąż marzy o wycieczce do Afryki..... sami sobie ograniczenia robimy, bo większośc z nas/was ma strasznie zawężone myslenie. Dziekuje, skonczyłem.



to gdzie to pracujesz bo nie dosłyszałem?

2019-09-21, 14:50
jbone napisał/a:

to gdzie to pracujesz bo nie dosłyszałem?



I tu sie różnimy. Dla mnie 4 tysiace to wegetacja i myślę o rozwijaniu firmy, Ty zapewne nie dowierzasz że mozna tyle zarabiać. Ale odpowiem Ci że na etacie, państwowej posadzie. I robie wszystko by nie wegetować a nie żalić się w internecie.

2019-09-21, 18:37
ademicus napisał/a:

I tu sie różnimy. Dla mnie 4 tysiace to wegetacja i myślę o rozwijaniu firmy, Ty zapewne nie dowierzasz że mozna tyle zarabiać. Ale odpowiem Ci że na etacie, państwowej posadzie. I robie wszystko by nie wegetować a nie żalić się w internecie.



Tylko weź w tych obliczeniach pod uwagę podwyżkę najniższej krajowej do 4000, żeby miał kto w tej firmie pracować na najprostszych stanowiskach, + kolejną podwyżkę dla tych na wyższym stanowisku, żeby nie zaczęli z obecnej średniej krajowej robić za najniższą. Ciekawe jak wtedy będzie wyglądała opłacalność niektórych biznesów. I pamiętaj jak to mówi pewna mądra osoba, prowadzenie biznesu to nie obowiązek.

2019-09-21, 21:05
ademicus napisał/a:

I tu sie różnimy. Dla mnie 4 tysiace to wegetacja i myślę o rozwijaniu firmy, Ty zapewne nie dowierzasz że mozna tyle zarabiać. Ale odpowiem Ci że na etacie, państwowej posadzie. I robie wszystko by nie wegetować a nie żalić się w internecie.



fajnie jesteś przyj***ny bo twoja odpowiedz gówna ani dupy się nie trzyma.Spytałem gdzie pracujesz a ty coś o żaleniu się...ani słowa żalu nie wypowiedziałem,,ciekawi mnie również tekst "rozwijanie firmy" i państwowa posada.państwówka to nie firma.

nie udało ci się młotku.

2019-09-23, 13:40
jbone napisał/a:

ale dupisz kolego wbiłem na booking com termin w październiku i za 10 dni ze śniadaniami naliczyło 30tyś więc nie wiem gdzieś ty tego szukał.
ps dobry będzie naprawdę ten kto poda tytuł muzy



Sound if the sea
Stick Figure