18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
t................e 2011-10-16, 15:57
Oho, niby wyzwolonego widzę . Jak jesteś taki nietypowy to zrób coś całkowicie nietypowego Zaznaczę tylko, że w obecnych czasach nawet nietypowy to też pewien typ
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-10-16, 18:45 6
Nie chodź do pracy, zostań menelem. nie żeń się, zostań starym zdziwaczałym kawalerem. ubieraj się w worki po ziemniakach. zachowuj się jak debil. chodź jezdnią. nie glądaj telewizji, bo telewizja to przecież tylko tvn, polsat i mtv. kradnij i morduj, po co respektować prawo? dopiero na starość martw się brakiem pieniędzy na podstawowe produkty spożywcze, leki itd. brawo @kshynew
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-10-16, 20:27 11
@exoone

czyli myslisz, ze jak ktos nie podaza jedyna sluszna droga, to musi byc zulem, dziwakiem, debilem, zlodziejem i morderca? ale z ciebie potulna owieczka
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-10-16, 21:31 1
lapps, no ty z pewnością pierdolisz system i przechodzisz na czerwonym świetle.
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-10-16, 21:41 2
@lapps
podaj mi przykład człowieka, który podąża jedyną słuszną drogą, ale nie ma pracy
Zgłoś
Avatar
kampol 2011-10-17, 2:26 1
ale jesteście tępi...tu nie chodzi o to by być outsiderem i sprzeciwiać się systemowi...tu chodzi o to ze ten nasz system jest zły...i trzeba go zastąpić nowym....Np. Projekt venus ; P
Zgłoś
Avatar
ticorr 2011-10-17, 4:22 1
@Exoone
każdy, kto cokolwiek odziedziczył lub się już dorobił i oddał się swoim pasjom...
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-10-17, 8:26
ticorr napisał/a:

@Exoone
każdy, kto cokolwiek odziedziczył lub się już dorobił i oddał się swoim pasjom...


bardzo mało ludzi może liczyć na odziedziczenie konkretnego majątku, a nawet wtedy ojciec który doszedł do niego ciężką pracą może kazać synkowi troche pozapierdalać, żeby poznał wartość pieniądza. żeby się dorobić też trzeba było wcześniej pracować, błędne koło
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-10-17, 12:52
Każdy chce być nietypowy, przez co wszyscy są tacy sami. Błędne koło.
Zgłoś
Avatar
Zreiwz 2011-10-17, 13:12 4
to pokazuje tylko, że wolność jest iluzją a wy od razu plujecie jadem
Zgłoś
Avatar
ticorr 2011-10-17, 18:46 4
Cytat:

może liczyć na odziedziczenie konkretnego majątku



ale co znaczy "konkretnego"? dla każdego "konkretna" suma wyraża się w zupełnie innej kwocie.. malarzowi na przykład wystarczy chata nad jeziorem i będzie wolny, i zadowolony, gdy naukowcowi 3 hangary będą małe i będzie nieszczęśliwy...

Cytat:

to pokazuje tylko, że wolność jest iluzją



wszystko z takiej perspektywy jest iluzją... a tu chodzi głównie o to, że niektórzy preferują bezpieczeństwo nad wolność i niestety zmuszają do tego innych... ciężko jest robić to, co się lubi, gdy do okoła wszyscy ci rozkazują i do tego jeszcze bezczelnie kłamią ci w oczy... i o tym jest ta grafika...
Zgłoś
Avatar
mackie 2011-10-18, 2:02
a żyj sobie jak chcesz, byleby mnie to nic nie kosztowało
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2011-10-18, 10:46
Z tą pracą to jest bez sensu. Jak nie masz hajsu to co będziesz jadł? Jagódki z lasu? Praca jest czymś normalnym i każde stworzenie w taki czy inny sposób ją wykonuje. Lwy w afryce polują, murzyni też, a my sobie spokojnie pracujemy i osobiście uważam że to jest lepsza opcja od biegania z łukiem czy dzidą...
Zgłoś
Avatar
BylemSieWysrac 2011-10-18, 11:22 1
Okej , nie mam pracy , dziewczyny na dzieci też sie nie zapowiada czy to znaczy że jestem wolny ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie