18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Cytat:

Na pewnej szczególnie obrzydliwej fejsowej stronie znalazłem taki obrazek:



Ponad 700 ponownych udostępnień, fiu fiu. Ciekawe, czy już jest na Wykopie.

Na tym plakacie są trzy informacje. Pierwszą z nich łatwo sprawdzić w Internecie. Z drugą i trzecią już nie jest tak łatwo.

Ta pierwsza, którą sprawdzić łatwo, to informacja, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy odciął finansowanie „Zimy w mieście”. Jak można przeczytać na stronie Urzędu, nakłady na tegoroczną akcję “Zima w mieście” wyniosły ok. 3 miliony złotych. To może nie obciął, a jedynie obniżył? Najwyraźniej wręcz przeciwnie, wydał więcej niż w zeszłym roku — w 2012 r. na „Zimę w mieście” przeznaczono 2,5 miliona złotych.

Druga informacja to historia z koloniami dla dzieci. Nie udało mi znaleźć czegokolwiek, co by wskazywało na to, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ogóle zajmuje się dofinansowaniem kolonii dla dzieci z ubogich rodzin.

Trzecia kwestia to wsparcie przez Urząd Miasta projektu „Odważcie się mówić” Kampanii Przeciw Homofobii. W Internecie można znaleźć tylko informację, że prezydentka Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz objęła tę akcję patronatem, a finansuje ją organizacja o nazwie Open Society Foundations. Zadzwoniłem więc do Katarzyny Remin z KPH, która potwierdziła, że miasto patronuje akcji, ale nie dało na nią ani grosza.

Reasumując: nie, pieniądze przeznaczone na „Zimę w mieście” nie poszły na plakaty homoseksualistów. Pieniądze na „Zimę w mieście” poszły na „Zimę w mieście”. Homoseksualiści zorganizowali kampanię za własne dutki. Otrzyj łezkę, Maćku. Wszystko dobrze, duszyczko.



źródło


Pogrubienie w tekście dodane przeze mnie.
A teraz zobaczymy po komentarzach ilu użytkowników zerknęło tylko na ilustrację, a nie zadało sobie trudu przeczytania tekstu.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-02-28, 18:16 4
jak tylko zobaczyłem ten plakat to wiedziałem że to ściema...
Zgłoś
Avatar
P................r 2013-02-28, 18:22 131
kurwa! oddawaj piwo złodzieju!!! dałem piwo za plakat a nie te pedalskie wyjaśnienia.
Zgłoś
Avatar
tomaszlega 2013-02-28, 18:27 7
To nie jest Maciek!
To jest maciek! znowu Chcieli oszukać!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-28, 18:33 28
Serio...? Musimy mieć jeszcze jakiś inny konkretny powód by tych chorych skurwieli nie lubić kiedy się pakują w lateksie i z chujami na wierzchu na ulice by korkować miasta swoimi paradami...?
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-02-28, 18:35 36
I bardzo dobrze - bo na pedałów nie powinno iść ani grosza !
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-02-28, 18:38 11
patronat nad pedałami!? Niech Ghonkiewicz weźmie patronat nad tym zajebanym metrem bo syf jest jak japierdole.
A reszcie radzę dalej zajmować się pedałami i innymi bezsensownymi tematami bo przecież ważniejszych problemów u nas w kraju nie ma, prawda Rudy?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-28, 19:11 1
Rząd RP nauczył mnie tego iż dużo lepiej jest finansować Episkopat Polski aniżeli dożywianie dzieci w szkołach. Gmina nauczyła mnie tego że zamiast wyjazdu na ferie wolą płacić rachunek za oświetlenie kościoła. Można by tak bardzo bardzo długo. Czepiacie się jednej kampanii która w porównaniu do innych rzeczy jest tania. Ot taka mała hipokryzja w wydaniu "myślących"...
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-02-28, 19:29 39
Nie jestem rasistą, homofobem i staram się nie mieć uprzedzeń. Chuj mnie obchodzi co kto robi w łóżku i do póki nie narzuca mi swoich przekonań, upodobań nie jest to dla mnie problemem.
Natomiast wkurwia mnie fakt, że w mediach lansowany jest, nie wiem jak to nazwać, portret geja, bezbronnego którego wszyscy w tym kraju nienawidzą i chcą gwałcić kijem baseballowym i tak tworzy jest drugi portret mężczyzny hetero, homofoba.
Osobiście wkurwiają mnie takie pedalskie zachowania jak ich sposób mowy czy trzymanie rączek jak panienki, wkurwiają mnie też wszelkiego rodzaju brudasy. Ale nie miał bym do nich nic, nawet do znienawidzonych przeze mnie cyganów gdyby mieli takie same prawa i obowiązki względem tego kraju jak ja. To mnie najbardziej wkurwia i Was zapewne też, że niby jesteśmy równi ale normalni (nazywajmy rzeczy po imieniu) są nazywani rasistami, homofobami itd. tylko dlatego, że trzeba walczyć o prawa mniejszości, szkoda tylko, że kosztem naszych praw.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-02-28, 19:54 1
to niech sie dorzucą do Maćka ferii
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-02-28, 19:59 14
Ale co ty kurwa bronisz ich? Ty też w dupe dajesz się jebać?
Prawda czy nie pedalstwo ma wypierdalać.
Jesli kłamstwo ma zaszkodzić pedalstwu to dla mnie to kłamstwo będzie świętą racją. I kurwa koniec!!!
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-02-28, 19:59
Czemu ten temat nie jest jeszcze w sucharach !!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-02-28, 20:17 8
tihomax napisał/a:

Ale co ty kurwa bronisz ich? Ty też w dupe dajesz się jebać?
Prawda czy nie pedalstwo ma wypierdalać.
Jesli kłamstwo ma zaszkodzić pedalstwu to dla mnie to kłamstwo będzie świętą racją. I kurwa koniec!!!



Jeśli do mnie piszesz to cytuj lub napisz, że do mnie to po pierwsze, po drugie wyrażaj się bo to, że piszesz w internecie nie znaczy, że możesz robić za wieśniaka. Wybacz masz do tego pełne prawo jako wolny człowiek masz prawo do bycia idiotą
Po trzecie taki z Ciebie mega kozak, a powiedz mi ilu pedałom już najebałeś? Ilu cyganom ręce połamałeś?
Otóż żyjąc w tym kraju daje się jebać każdego dnia i to bez wazeliny dokładnie tak jak 40milionów innych ludzi łącznie z Tobą.
Twój tok myślenia mnie rozpierdala i nawet nie zamierzam z Tobą więcej dyskutować i przedstawiać Ci sensownych argumentów. Powiedz mi jeszcze na czym wyrobiłeś sobie zdanie bo aż ciekawi mnie gdzie takie głupoty puszczają :o
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-02-28, 20:25 2
Are you gay? że tłumaczysz pedalską kampanie?
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-02-28, 20:29 4
Ale wy wszyscy pojebani jesteście .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie