18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wszyscy kochają Bibera
Mortifer • 2010-07-06, 14:40
Cytat:



NIEOCZEKIWANY WYNIK INTERNETOWEJ SONDY
Internauci wysyłaja Biebera do Phenianu

Kiedy Justin Beiber, 16-letnia kanadyjska gwiazdka popu (lub soulu), zainicjował na swoim blogu głosowanie na to, do którego kraju ma pojechać i zagrać koncert, pewnie nie spodziewał się takiego wyniku. Obecnie w rankingu prowadzi ... Korea Północna z setkami tysięcy głosów przed następnym państwem - Izraelem.
Bieber wywołuje skrajne uczucia. Na świecie ma zapewne tyle samo fanów, co antyfanów. Tych drugich może być nawet więcej, a nie cierpią młodego piosenkarza za nieskomplikowaną twórczość, styl oraz wizerunek.



Całość artykułu:
tvn24.pl/0,1663766,0,1,internauci-wysylaja-biebera-do-phenianu,wiadomosc.html

Jak coś nie tak to sory, to mój pierwszy post
Zgłoś
Avatar
teken 2010-07-06, 16:08 1
Frajera trzeba tepić. Z tego co widziałem to akcja chyba miała początki na 4chanie, później gdy Polska znalazła się na 1 miejscu do boju wkroczyły demoty i komixxy ;p I dobrze ;]
Zgłoś
Avatar
tolklu 2010-07-06, 20:03
Cytat:

Frajera trzeba tepić.



nie rozumiem skąd u młodzieży takie poważne problemy z niską samooceną, bo takie teksty ewidentnie z tego wynikają. Można polewać z jego muzyki "tępić ją" itd. i jest niezła zabawa, ale Ty chyba zacząłeś brać to wszystko nazbyt poważnie. Odejdź od kompa, rozluźnij poślady i pooddychaj powietrzem które jeszcze nigdy nie przeszło przez wentylator w kompie.
Zresztą, w jego wieku dał byś sporą kasę żeby móc zaśpiewać dziewczynie w której się zadurzyłeś, tak jak on. No chyba że jesteś gejem...
Zgłoś
Avatar
Piotrcovianin 2010-07-07, 0:09
"Jak coś nie tak to sory, to mój pierwszy post"

"Sory" przez dwa "r"
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-07-07, 0:13 13
Piotrcovianin napisał/a:

"Sory" przez dwa "r"


Widocznie aż tak bardzo nie chciał przepraszać.
Zgłoś
Avatar
MrBadExample 2010-07-07, 9:16 4
"Kiedy Justin Bieber, 16-letnia kanadyjska..."

Tylko ja czekałem na słowo dziewczyna?
Zgłoś
Avatar
amaru2137 2010-07-07, 10:11 2
Do Iraku gównojada wysłać żeby go tam w pizdu z kałacha zastrzelili i spokój by był
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-07, 15:18
Czemu się tak pieklicie. Chłoptaś jeszcze się pobuja z jeden rok, góra dwa i słuch o nim zaginie jak o wielu sezonowych gwiazdeczkach.
Zgłoś
Avatar
W................a 2010-07-07, 17:10 3
Cytat:

Wszyscy kochają Bibera...



Jak to wszyscy? Ja też muszę?
Zgłoś
Avatar
Nevan 2010-07-07, 17:49 3
Whiltierna napisał/a:



Jak to wszyscy? Ja też muszę?



Jak wszyscy to wszyscy kurwa!
Zgłoś
Avatar
V................n 2010-07-07, 22:49
Ból dupy antyfanów, że gówniarz wyrywa więcej lasek w tydzień niż cieć przez całe życie. Mnie ten bimber nie interesuje, jak chce to niech śpiewa ja go nie słucham i mnie to tito.
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-07-07, 22:53
teken, Dokładnie. Sam zresztą oddałem chyba z ponad 10 głosów, najpierw na Izrael, a później na Koreę Płd. Na komixxach dowiedziałem się o tej 'gwieździe', a później o tej ankiecie. Wyjebać go na Madagaskar, do Króla Juliana.

Linekk,
Cytat:

Widocznie aż tak bardzo nie chciał przepraszać.

Rozjebałeś mnie tym tekstem

EDIT:
@up
Vroclavianin, Nie chodzi o to, że wyrywa więcej lasek, niech se wyrywa, ale chodzi o to, że nie dość, że wygląda jak jakaś płaska dziewczyna, to DO CHUJA, ma głoś jak dziewczyna! To strasznie wkurwia! I jeszcze te długawe włosy, czemu to taka moda? Wyglądać jak pedał. Czy tak trudno mieć krótkie włosy..

Kurwa..
Zgłoś
Avatar
R................a 2010-07-08, 1:01
Chupacabra napisał/a:

teken, Dokładnie. Sam zresztą oddałem chyba z ponad 10 głosów, najpierw na Izrael, a później na Koreę Płd. Na komixxach dowiedziałem się o tej 'gwieździe', a później o tej ankiecie. Wyjebać go na Madagaskar, do Króla Juliana.



Chyba mowa o Korei Pólnocnej.
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2010-07-08, 5:43 1
@ Up
Chuja tam, on głosował na Południową. W końcu Korea to Korea.
Zgłoś