18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
Antoni79 2024-09-18, 5:21 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Druga laska w chuście, czyli jakaś Malezja, Indonezja, albo okolice. Kraje konserwatywne, filmik poszedł w sieć, więc laska ma teraz przejebane, świętojebliwe społeczeństwo nie da jej żyć. Coś czuję, że zobaczymy ją wkrótce na sznurze, albo z podciętymi żyłami.
A może nie zobaczymy, bo już po wszystkim.



Miałem koleżankę, co ją w kilku do lasu wywieźli. Ponoć do niczego nie doszło, tak i mi mówiła, ale za tydzień zwyzywali ją od najgorszych. Sprawa trafiła wyżej, zrobił się smród, poszły wyroki, czyli jednak coś tam było, ale tak jej potem życie umilili, że wyprowadziła się. Nie wyszła za mąż. Gdyby stulili mordy to byłaby cisza i poszłoby w zapomnienie, ale im było mało. Szukali jakiejś zemsty-za co?. Najbardziej wpływowi z wiochy. Tu jest Polska świętojebliwce złamią ci życie.
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-09-18, 6:08 1
Jak będzię miała tam przejebane po tym to zapraszam do mnie ,miejsca wystarczy dla żony i koleżanki
Zgłoś
Avatar
Belivax 2024-09-18, 7:17
Zrobili jej gangsterską jazdę w starym stylu.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-18, 8:08
Niezła loszka
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-09-18, 8:27 1
ProVVe napisał/a:

Jestes lewakiem ze cie dupsko zapiekło? Czy jakiś klecha obrobił twoj zad po lekcjach religii? Tych szmaciarskich antysyfiarzy jest coraz więcej... Zaraz będą tutaj wrzucać filmy jak się przebierają w zakonnice i sobie paly obrabiają. Za obronę lewakow chuj w pysk od makumby

mocne słowa jak na bękarta poleskiego proboszcza.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-09-18, 9:34 3
Antoni79 napisał/a:

Miałem koleżankę, co ją w kilku do lasu wywieźli. Ponoć do niczego nie doszło, tak i mi mówiła, ale za tydzień zwyzywali ją od najgorszych. Sprawa trafiła wyżej, zrobił się smród, poszły wyroki, czyli jednak coś tam było, ale tak jej potem życie umilili, że wyprowadziła się. Nie wyszła za mąż. Gdyby stulili mordy to byłaby cisza i poszłoby w zapomnienie, ale im było mało. Szukali jakiejś zemsty-za co?. Najbardziej wpływowi z wiochy. Tu jest Polska świętojebliwce złamią ci życie.



Zgłoś
Avatar
morenoo 2024-09-18, 9:39
i za kilka dni kolejny piękny film o deskowaniu... W rolach głównych: Pan Heheszek oraz pomagier i pomagierka.. czekam.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-09-18, 11:13
No przecież to normalne smyrać dzyndzla stopą, chrzestnej na rodzinnym grillu
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2024-09-18, 11:28
Ja tam też lubię pożartować zrobić taki żart koleżance bo też mają dystans i są wyrozumiałe, ale nagrywać i wrzucać to potem do sieci to już skurwysyństwo, są pewne granice.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-18, 11:47 2
SramNaIdiotów napisał/a:

Zjazd rodzinny u lewaków.



Na pewno nie prawaków, bo tam sami chlopcy by się tak bawili.
Zgłoś
Avatar
zvh78602 2024-09-18, 17:24
Przecież widać że głównej bohaterce to się podobało.
Jest najbardziej zadowolona ze wszystkich.
Zapewne ich o to prosiła, namawiała a może i zapłaciła za tą przyjemność.
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-09-18, 18:50
SramNaIdiotów napisał/a:

Zjazd rodzinny u lewaków.



U prawaków to samo tylko w przebraniu króliczka i bez kobiet
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-09-19, 12:04
Antoni79 napisał/a:

Miałem koleżankę, co ją w kilku do lasu wywieźli. Ponoć do niczego nie doszło, tak i mi mówiła, ale za tydzień zwyzywali ją od najgorszych. Sprawa trafiła wyżej, zrobił się smród, poszły wyroki, czyli jednak coś tam było, ale tak jej potem życie umilili, że wyprowadziła się. Nie wyszła za mąż. Gdyby stulili mordy to byłaby cisza i poszłoby w zapomnienie, ale im było mało. Szukali jakiejś zemsty-za co?. Najbardziej wpływowi z wiochy. Tu jest Polska świętojebliwce złamią ci życie.



Mogła mówić "Nie widziałam kto"
Zmarnowała chłopcom siedem lat...
Zgłoś