18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
cedrikk Dzisiaj 13:36 58
Też bym się brzydził. Piwko dla faceta.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills Dzisiaj 13:47 6
Wiecie... bo miała wakajki.
A chuj wie, zwłaszcza jej pizda ile takich wakajkóf miała.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 13:47 8
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 13:48 3
Suchary na sobotę?

Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 13:51 8
baronturbina napisał/a:

Suchary na sobotę?



Ale popierdolony zegar w tle.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 14:02
Velture napisał/a:

Ale popierdolony zegar w tle.


Ogólnie to tam nie ma nic niepopierdolonego
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Dzisiaj 14:20 1
jeśli zajebista dupa to każdy by ruchał, nawet minutę po wydymaniu przez murzyna. Nie ma znaczenia prawak czy lewak xd
Zgłoś
Avatar
Goliat777 Dzisiaj 14:32 4
I ma rację....jebać to.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku Dzisiaj 14:48 7
Po murzynie nie każdy by ruchał, szczególnie jak rucha regularnie bo ma 194 cm i 125 kg mięśni i Julki same wskakują na chuja. Nie mówiąc o jakimś biednym dla wielu Mustangu V8 który warczy jak wieśniak na drogach, ale nasze kurwiszcza to lubią.

Geraldinio napisał/a:

jeśli zajebista dupa to każdy by ruchał, nawet minutę po wydymaniu przez murzyna. Nie ma znaczenia prawak czy lewak xd

Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 14:56 1
Geraldinio napisał/a:

jeśli zajebista dupa to każdy by ruchał, nawet minutę po wydymaniu przez murzyna. Nie ma znaczenia prawak czy lewak xd



Tutaj klasyk " ja yhy chyba ty"
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky Dzisiaj 15:07 3
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Po murzynie nie każdy by ruchał, szczególnie jak rucha regularnie bo ma 194 cm i 125 kg mięśni i Julki same wskakują na chuja. Nie mówiąc o jakimś biednym dla wielu Mustangu V8 który warczy jak wieśniak na drogach, ale nasze kurwiszcza to lubią.



Wstawaj! Zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
Baronessa Dzisiaj 15:53
Gość nie tylko rozsądnie zrobił, ale też może oszczędził sobie wstydu. Jakby ta polska szmaciura, którą jebał mokebe 190cm i 100 kilo mięśni swoim 18-cm czarnym zaganiaczem, zobaczyła małego 14-cm siusiaczka z serem pod napletem wątłego 75-kilogramowego Polaczka, to być może by pękła ze śmiechu...

Geraldinio napisał/a:

jeśli zajebista dupa to każdy by ruchał, nawet minutę po wydymaniu przez murzyna. Nie ma znaczenia prawak czy lewak xd


Niestety, ale prawdę pierdolisz. Taka jest natura nas facetow singli bez zobowiązań. Jak fajna locha i w miarę zadbana, a nie jakaś bumiara, to sam bym po takim murzynie zabrał do jakiegoś motelu, wypłukał porządnie piździcho, sraczysko i porządnie zakutasił we wszystkie dziury, ale potem czym prędzej spierdalał, bo taka świnia, która się zadaje z czarnymi parchami, ni chuja nie nadaje się do zbudowania trwałej i dobrej rodziny...

Zgłoś
Avatar
Niewychowany Dzisiaj 16:03 4
Kurwa teraz pierwsze pytanie do nowo poznanej laski, czy byłaś z czarnuchem?
Zgłoś
Avatar
Xevik20 Dzisiaj 16:13 2
Geraldinio napisał/a:

jeśli zajebista dupa to każdy by ruchał, nawet minutę po wydymaniu przez murzyna. Nie ma znaczenia prawak czy lewak xd


Taki chuj 😂. Wystarczy mi, że ktoś mi sprzedał HPV kiedyś, mimo tego, że 60-70% ma tego wirusa, to i tak mnie to wkurwia, a wcale nie ruchałem czego popadnie.

Czarni bardzo często mają już HIV-a. Na chwilę odłożymy obrzydzenie na bok, ale warto ryzykować? Pewności, że nic nie złapiesz nigdy nie ma w 100%.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie