18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
J................8 2017-11-02, 0:56 3
sezamkowyRozpierdol, umrzesz młodo
Zgłoś
Avatar
modoc 2017-11-02, 6:42 2
sezamkowy januszu kij ci w oko. Każdy kto wychwala tą bandę degeneratów i pedofili zasługuje tylko na deportację do pakistanu. Niech tam zabawia się z wielbicielami zwierząt.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-11-02, 9:37 13
Wizyta na grobach nie zawsze musi być nudna

Zgłoś
Avatar
L................4 2017-11-02, 11:27
Właśnie jedno w tym roku zauważyłem. Więcej schlanych mord siedzących przy grobach i smieszkujących z kumplami. Trochę kurwa nie na miejscu
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2017-11-02, 17:23 5
Tu nie chodzi o gardzenie Chrześcijaństwem i wychwalanie Islamu. To pogarda dla wszystkich tych, którzy zamienili element naszej kultury i tradycji w spierdoloną hucpę kiczu i tandety, zasilaną ropą z TeDeIka. Przez takich stereotypowych Januszy, Grażyn i Brajanów 1 listopada stał się dniem waty cukrowej i hot-dogów na cmentarzach, wyścigu szczurów do stoisk ze zniczami, czy napierdalaniem z gwinta nad grobem, starając się "upiększyć" grób bliskiego tandetnymi, chińskimi lampionami na baterie, grającymi jakąś zjebaną melodyjkę. Byle tylko było przaśnej i okazalej niż na grobie po lewej czy prawej stronie. Niech widzą Grażyna, że nas stać, a co!
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-11-02, 17:41
Lipton94 napisał/a:

Właśnie jedno w tym roku zauważyłem. Więcej schlanych mord siedzących przy grobach i smieszkujących z kumplami. Trochę kurwa nie na miejscu


A może odwiedzili kumpla od kieliszka?
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-11-02, 21:27
@up ty tak serio czy to sarkazm ?
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2017-11-04, 20:34
@SezamkowyRozpierdol,

Bardzo dobrze, również i dla mnie wyjątkowo słodki jest małpi ryk katozwierząt.

@ToPrzeciezJa
Dałem Ci piwo przez pomyłkę.
Zgłoś