18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mazga50 2020-12-08, 17:03
@Halman

Od jakiegoś czasu zauważyłem wiele błędów w twoich tytułach i opisach. To pośpiech czy dysgrafia?
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2020-12-08, 17:13
Konsekwencja godna podziwu - telefon przy mordzie nawet jak wylądowała na asfalcie
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-08, 17:15
mazga50 napisał/a:

@Halman
Od jakiegoś czasu zauważyłem wiele błędów w twoich tytułach i opisach. To pośpiech czy dysgrafia?


coś bardziej złożonego.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-12-08, 18:31
Najpierw to naucz się pisać po polsku czyli Kup sobie słownik a komputer wyłączy
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2020-12-08, 18:44 1
nano50 napisał/a:

To pierdolę, że przepierdalanie przez pasy bez patrzenia i z telefonem powinno być karane mandatami po 5 koła, to by wypadków nagle nie było. Strach jeździć po mieście, gdzie Ci każdy wymusza pierwszeństwo wpierdalając się dosłownie pod koła, a policja mimo wyraźnego łamania prawa ma to w dupie.
Potem mamy takie perełki jak tu, gdzie kobita widzi pojazd z sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi, a i tak pędzi jak łania centralnie pod maskę.



Jaki sygnal dzwiekowy Ty tam zobaczyles powiedz mi... Powiedz, prosze.
Zgłoś
Avatar
ququa 2020-12-08, 18:50 1
nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



sugerujesz ze na podkarpaciu mieszkają ukraincy??

kurwa u mnie jak nazwiesz kogoś ukraicem to mozesz w ryja załapac

jeszcze sa ślady po wioskach które te skurwysyny wypalili
Zgłoś
Avatar
Geigi 2020-12-08, 19:48
nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



ja ponoć z jednej strony mam żydów, z drugiej niemców prapraprapra
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-12-08, 19:52
Tetrix napisał/a:

Jaki sygnal dzwiekowy Ty tam zobaczyles powiedz mi... Powiedz, prosze.



Faktycznie, syreny w tle nie należały do radiowozu, za pierwszym razem tego nie wychwyciłem.
Zgłoś
Avatar
octave25 2020-12-08, 20:44
nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



Co tam stękasz? Dawno tak chujowej składni nie widziałem. Jesteś ukrem?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-08, 21:51
nano50 napisał/a:

To pierdolę, że przepierdalanie przez pasy bez patrzenia i z telefonem powinno być karane mandatami po 5 koła, to by wypadków nagle nie było. Strach jeździć po mieście, gdzie Ci każdy wymusza pierwszeństwo wpierdalając się dosłownie pod koła, a policja mimo wyraźnego łamania prawa ma to w dupie.
Potem mamy takie perełki jak tu, gdzie kobita widzi pojazd z sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi, a i tak pędzi jak łania centralnie pod maskę.



No ale kurwa gdzie wina kobity???
Przed przejściem się zatrzymała, kierownik się zatrzymał... weszła na pasy, potem fakt przyspieszyła kroku ..... ale kurwa ten radiowóz nie jechał na sygnale dźwiękowym... Kobieta mimo własnej głupoty jest niewinna.
Jak ta sytuacja ma się do zmian w polskim prawie????

nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



Moja cała rodzina pochodzi z Polski A, a nie z B lub C. Już wolę być w kilku procentach Żydem, niż w promilu ukrem...
Zgłoś