18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
C................0 2020-09-02, 14:56 48
telefonik, rowerek, rureczki na dupie - typowy roweropedał bez mózgu.
Zgłoś
Avatar
gkwasniewski 2020-09-02, 14:58 3
piękne to jest z 10 razy oglądałem a za każdym razem bawi tak samo.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2020-09-02, 15:15 11
a teraz powiedzcie mi, dlaczego przed pasami bez sygnalizacji świetlnej pieszy ma sie rozejrzeć 3 razy zeby uważać na auta, a jezeli obok jest sciezka rowerowa to ta kurwa na dwóch kołach ktora tam zapierdala, w ogóle sie nie rozglada wszystko w chuju ma ze słuchawkami na uszach wpierdala sie pod koła i jeszcze sie pluje kurwa pod nosem, że przecież on tu jedzie. ja mam uważać kurwa patrzeć czy 500m dalej jakas kurwa na rowerze nie jedzie?
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-09-02, 16:13
dudidudi napisał/a:

a teraz powiedzcie mi, dlaczego przed pasami bez sygnalizacji świetlnej pieszy ma sie rozejrzeć 3 razy zeby uważać na auta, a jezeli obok jest sciezka rowerowa to ta kurwa na dwóch kołach ktora tam zapierdala, w ogóle sie nie rozglada wszystko w chuju ma ze słuchawkami na uszach wpierdala sie pod koła i jeszcze sie pluje kurwa pod nosem, że przecież on tu jedzie. ja mam uważać kurwa patrzeć czy 500m dalej jakas kurwa na rowerze nie jedzie?



Bo jest idiotą

Zgłoś
Avatar
kubol 2020-09-02, 16:13
Nowa- stara kategoria uzytkownikow dróg- bajkopizda ( z ang. Bike'o)
Zgłoś
Avatar
Robeercik9696 2020-09-02, 16:14 4
Przysięgam, że bym wyszedł z samichodu i mu jeszcze dojebał...
Zgłoś
Avatar
WooQash 2020-09-02, 16:51
on wiedział już
Zgłoś
Avatar
Zsasz 2020-09-02, 16:58
Brakuje jeszcze strzała na pizde temu pedalarzowi ...
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-09-02, 17:17 1
Podziwiam rowerzystów gadających przez komórki - kompletny brak wyobraźni. Teoretycznie da się tak zahamować, ale od razu traci się równowagę i koło w bok ucieka. Taka jazda w mieście, gdzie w każdej chwili ktoś może zza żywopłotu wyskoczyć, jest proszeniem się o kłopoty.
Zgłoś
Avatar
vonter 2020-09-02, 19:20
O kurwa nie wiedzialem ze takie luksusy juz sa na rowerze jak autor nagrania :o Szczerze zajebisty sprzet !
Zgłoś
Avatar
W................r 2020-09-02, 19:51
Ale kolo z osprzętem zaskoczył, nie ma co.
Zgłoś
Avatar
cocolaj2 2020-09-02, 20:15
@vonter i WeZr to nie rower, to hulajnoga.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-09-02, 21:02 3
dudidudi napisał/a:

a teraz powiedzcie mi, dlaczego przed pasami bez sygnalizacji świetlnej pieszy ma sie rozejrzeć 3 razy zeby uważać na auta, a jezeli obok jest sciezka rowerowa to ta kurwa na dwóch kołach ktora tam zapierdala, w ogóle sie nie rozglada wszystko w chuju ma ze słuchawkami na uszach wpierdala sie pod koła i jeszcze sie pluje kurwa pod nosem, że przecież on tu jedzie. ja mam uważać kurwa patrzeć czy 500m dalej jakas kurwa na rowerze nie jedzie?



Z tego samego powodu, dla którego krzyżując się z jakimkolwiek innym strumieniem pojazdów, który znajduje się na kierunku z pierwszeństwem względem ciebie to ty masz się rozejrzeć czy przecinając ten kierunek nie zajeżdżasz komuś drogę a nie ktoś na kierunku z pierwszeństwem ma się rozglądać czy on przypadkiem nie powoduje, że 'mości pan' z podporządkowanej musi się zatrzymać.
Zgłoś
Avatar
N0laan 2020-09-02, 21:22
Nie wypuścił do końca (tele)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie