18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info



Czarnobyl jest zdecydowanie wielowątkowym zagadnieniem. Od okoliczności awarii, przez ewakuację, aż po promieniowanie. Mimo, że katastrofa miała miejsce kilkadziesiąt lat temu, to cały czas elektryzuje bardzo wiele osób. Zona mocno zakorzeniła się w naszej popkulturze, czego przykładem jest serial HBO – Czarnobyl. W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam o wszystkim, co powinniście wiedzieć o katastrofie w Czarnobylu!

2019-11-23, 20:39
k***a gość niby czasem w miarę sensownie gada ale sposób w jaki to robi mnie doprowadza do szalu. Macha rekami jak poj***ny jakby muchy odganiał, ryj tez poj***ny. Da się go tylko słuchać jak się go nie widzi. A w sumie k***a to głos tez mnie wk***ia. Niech wypie**ala

2019-11-24, 22:17
muniek508 napisał/a:

k***a gość niby czasem w miarę sensownie gada ale sposób w jaki to robi mnie doprowadza do szalu. Macha rekami jak poj***ny jakby muchy odganiał, ryj tez poj***ny. Da się go tylko słuchać jak się go nie widzi. A w sumie k***a to głos tez mnie wk***ia. Niech wypie**ala



Starczy słuchać bez obrazu:)

2019-11-24, 23:34
Dawno nie było bardziej wk***iającego typa na youtubie. Tragiczna dykcja...

2019-11-25, 01:17
Tomix93 napisał/a:

Starczy słuchać bez obrazu:)



k***a napisalem ze głos też mnie wk***ia. Czego nie rozumiesz wyp***ku mamuta????