18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kosmodysk 2015-10-15, 18:28
A może jechał z chorą matką do szpitala?
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-10-15, 18:38
Słyszałem, że południe lewobrzeżnej Warszawy w nocy zamienia się w jeden wielki tor wyścigowy. Szczególnie w okolicach lotniska. Może niech policja zamontuje w ulicach zdalnie aktywowane kolczatki i wtedy by się skończyło.
Zgłoś
Avatar
HowardOficjalnie 2015-10-15, 19:06 1
ajeinot napisał/a:

wy kurwy psiarskie @up On nie ma rzucać latarką kurwa, tylko podjąć mądrą decyzję. Latarką go nie zatrzyma i nic to nie da tylko uszkodzi auto. Powinien wsiąść w radiowóz i go gonić albo spisać nry... Jak dla mnie to nie ma różnicy czy ktoś rzuci kamieniem w samochód na drodze czy latarkę. Policja ma podejmować mądre decyzje...


Psiarską kurwą możesz nazywać swoich ziomeczków.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-10-15, 19:32
Rafcio115 napisał/a:


Szkoda, że nasz policjant nie może strzelać w takiej sytuacji.



W kraju uznawanym przez coniektórych za symbol wolności - usa - policjant strzelałby i nawet nikt złego słowa nie powiedziałby. A za poniesione rany uciekający nie dostawałby renty, jak u nas. Ale ci sami ludzie kochający tak usa, wobec naszych funkcjonariuszy są bezlitosnymi krytykantami.
Zgłoś
Avatar
Kebabisz 2015-10-15, 20:46
Bodziolod napisał/a:


... Facet wybiegł na ulice gdzie było już ciemno ( tak wiem że były lampy przy drodze, ale to nie to samo ) i oczekiwał że ktoś w 2 sekundy sie zatrzyma bo on macha jakimś gównem...


Ale ty dopiero pierdolisz. Po pierwsze, urządzili sobie jakiegoś jebanego nidforspida, po drugie, na filmie chuja widać to nie znaczy ze na żywo go nie widział, a widział go pewnie jeszcze trochę przed "jedź jedź jeć!", i po trzecie, tak kurwa, złamał przepisy ruchu drogowego, policjant dał nakaz zatrzymania się, i nikt nie oczekuje od niego że zatrzyma się w 2 sekundy w miejscu, ALE ŻE W OGÓLE TO KURWA ZROBI, natomiast te pizdy obie na filmie z 'jeć jeć jeć" na czele pojechały dalej olewając władzę. Pierwszy dostał latarką dopiero po ominięciu policjanta i ciśnięciu dalej- i słusznie, a drugi z kamerą powtórował olewając akcję, nawet zwolnił na chwile żeby przez przypadek nie potrącić o wowowo jaki dobry. I pojechał kurwa dalej, należało by się obu większym kalibrem, bo nie powiem gdyby policmeister już wsiadł w swój batmobil to chciał bym widzieć jak go taranuje gdy ten odmawia zjechania na pobocze. Albo wyciąga gnata i strzela. Bo może, a jeśli nie może to mamy zjebane prawo bo powinien móc, i powinien korzystać, może drogi były by bezpieczniejsze, bo do debili mandaty nie trafiają (pociski natomiast trafiają, zależnie od celności strzelca). Z resztą w ogóle o czym temat, gościu łamie przepisy, prawa, urządza sobie nielegalne wyścigi i sprawia zagrożenie w ruchu drogowym, a potem oczekuje ze ktoś go będzie za to głaskał i nagle 'policjant taki zły bo mi zarysował lakier'? Ryj mu powinien zarysować. Ogólnie w tym komentarzu zebrałem kulminację moich odczuć z każdego razu kiedy widzę temat "Policja tak zła, my dresy wyszliśmy na marsz chujności palic sklepy a zły pan policjant mi oddał jak mu wyjebałem bejsbolem! SKANDAL!" albo "jadę sobie spokojnie autem 220/h i jedzie za mną od 3 km pan z kogutem na dachu ale się nie zatrzymuję, ooo policja taka zła bo mnie staranował a jak wysiadałem to jeszcze dostałem kopa w dupę". W 99%przypadków 'złej policji' w internecie filmiki wrzucał jakiś napalony JP dresik który oczekuje oklasków i trybunału za to ze "pan władza zrobił mi ziazi kiedy łamałem prawo, policja taka zła, jp jp 1000%"

I tak poza tym pamiętajcie ze do jasnej cholery Policja i inne Służby Porządkowe nie są od przestrzegania przepisów i praw, tylko od pilnowania ciężkim butem żeby owe prawa przestrzegali inni.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2015-10-15, 21:48 1
Spiderowski napisał/a:


Ależ z całego serca ci życze żeby do ciebie kiedyś strzelali jak bedziesz jechał z rodziną. Ja chce żyć w kraju w którym stróże prawa za przekroczenie prędkości nie rzucają latarkami ani nie strzelają.



jeżdżę normalnie, nie mam powodów żeby uciekać, to i strzelać nie będą - ja natomiast chcę żyć w kraju, w którym NIE MA pojebów napieralających po mieście jak niedorozwoje i powodujących zagrożenie dla życia i zdrowia innych. I do takich w państwie prawa powinno się strzelać.
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2015-10-15, 22:39
A ja widzę pozytywne strony takiego zapierdalania- nocami często wykonuje się roboty drogowe o których nie wiadomo wcześniej albo wozi się przez miasto ładunki gabarytowe. Wpierdoli się jeden z drugim kiedyś na takie coś znienacka zapierdalając swoją super furmanką (bo z 200 km/h nie wyhamuje do zera w sekundę) to problem rozwiąże się sam. Jednak mam głupie przeczucie że wcześniej jakiś małolat wracający z imprezy mu się wjebie pod koła i będzie dopiero gadanie. Podobnie ma się z niemyślącymi kretynami na ścigaczach. To zapierdala tak szybko że nie idzie przewidzieć czy za 200 metrów coś Ci nie wyjedzie i koniec ścigaczowania. No ale o tym wielcy jotpecy co siętu wypowiadają o "policyjnych kurwach" i "lamusach" oczywiście nie wspomną bo po co albo nie wiedzą co to za uczucie bo ich agregaty na gaz do zapalniczek przy 100 km/h dostają wibracji... przy jeździe z górki.

Kilka lat temu taki kozak w szybkim wozie rozjebał się w mojej okolicy bo za zakrętem jechał ciągnik z przyczepą a z naprzeciwka wywrotka. W momencie zatrzymania na drzewie licznik wskazywał 160 km/h. Mi w sumie nie szkoda, jednego przygłupa mniej.

PS- Lubię czasem pogłupieć i "poczuć moc" ale od tego polecam stare lotniska i ich pasy startowe.
Zgłoś
Avatar
emildraz 2015-10-16, 0:49
mefe napisał/a:



o ja pierdole, kolejny społeczniak za kierownicą, przyznaj się, że to ty jeździsz z ta kamerka samochodowa i nagrywasz filmiki z wykroczeniami drogowymi na YT albo co gorsza na komendę. nie ładnie być społeczniakiem.



Powinieneś bardziej uważać co tu piszesz, służby się już Tobą interesują
zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/1046
Zgłoś
Avatar
skelaw 2015-10-16, 1:51
Bardzo dobre zachowanie panów jadących
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2015-10-16, 3:14
Akurat w tym przypadku kierujący pojazdem wykazał się wyjątkową głupotą i brakiem odpowiedzialności a Policjant miał pełne prawo go zatrzymać i wystawić mu mandat karny... ALE to państwo z policyjną kontrolą na każdym kroku jest tak absurdalne że nie dziwię się że niektórzy z bardziej, nie wiem jak to ująć, buntowniczym zacięciem mają tego dosyć i swoją frustrację wyładowują między innymi w taki sposób. Mieszkam w UK 5 lat i NIGDY nie zostałem zatrzymany przez policję , bo w normalnym państwie nie wolno obywateli zatrzymywać od tak jak to ma miejsce u nas kiedy podczas tygodniowego pobytu byłem kontrolowany 4!!!! razy. Nie ma suszarek, w porównaniu do Polski można powiedzieć że niemalże nie ma fotoradarów, wszyscy przekraczają prędkość a o ichniej śmiertelności na drogach polskie statystyki mogą sobie pomarzyć...
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2015-10-16, 12:07
@pSATANLEY, Wszyscy w UK przekraczają prędkość? Chyba na wrotkach!
Nie wiem w której części mieszkasz, ale z tego co ja widzę suszarki są wszędzie. Radiowozy z fotoradarami w tylnych drzwiach są ustawiane wzdłuż dróg na których da się pocisnąć. Oprócz mandatu i punktów za prędkość jak lubisz cisnąć to zabiorą ci zniżki na ubezpieczenie. Oczywiście zdarzają się nocni maniacy F&F, ale to raczej rzadkość. Generalnie społeczeństwo kierowców jest raczej karne. 90% pościgów kończy się po kilku minutach. Miejskie CCTV i strategicznie rozstawione patrole kontrolują sytuację, nie trzeba rzucać latarkami.

Masz natomiast rację jeżeli chodzi o kontrole "prewencyjne". Faktycznie nie zatrzymuje się tutaj ludzi jeżeli nie łamią prawa w widoczny sposób. Faktycznie nie trzepią po kieszeniach jeżeli nie mają wyraźnych podstaw do trzepania po kieszeniach.
Sam widziałem taką sytuację jak szedłem za gościem który palił w tym czasie marihuanowego skręta - bez skrępowania na ulicy sobie palił. minął parkę policjantów którzy sobie stali z rękami wetkniętymi w pachwiny kamizelki. Koleś wypuścił w świat gandziową chmurę tuż przy nich, a policjanci nawet nie spojrzeli w jego kierunku jestem pewien że czuli zapach. Nie będą sobie głowy jednym palaczem zaprzątać. Jak nie ucieka, to znaczy że nie ma z czym uciekać. W UK do więzienia wsadza się przestępców nie narkomanów czy innych leni.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2015-10-16, 12:35
Ale bule dóp widzę, o jak ładnie Zwykłe niezatrzymanie się do kontroli, takie rzeczy, na pewno ich dogonią Ceedem, zabiją, zgwałcą i zakopią, tak będzie sprawiedliwie
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2015-10-16, 14:20
@MapleLeaf Mieszkam niedaleko Newcastle i u nas naprawdę nie sposób spotkać patrol z radarem Pisząc o przekraczaniu prędkości miałem na myśli 10-15mph a nie takich ancymonów jakich widać na filmiku, takich w UK jest bardzo mało i przy ich systemie karania nie dziwie się. W moim mieście jest jeden fotoradar :p Czasami jeździ coś po drogach ekspresowych ale jeśli jedziesz poniżej 90mph raczej się tobą nie zainteresują. Jedyne radary na jakie trafiłem tutaj to w większych miastach w terenach zabudowanych (i słusznie że tam stoją) oraz odcinkowe podczas prac drogowych na autostradach. Oczywiście znaki mówiące o radarowym pomiarze prędkości są bardzo częste ale te radary zazwyczaj jedynie migają ci napisem żebyś zwolnił i służą do napominania a nie karania. Ale ogólnie rzecz biorąc jeżdżę tutaj dużo wolniej niż to miało miejsce podczas mieszkania w PL bo pomimo mniejszej prędkości tą samą odległość pokonuje się tu o wiele szybciej, więc po co ryzykować?
Zgłoś
Avatar
tomity 2015-10-16, 23:23
pierdolenie głupot wina tego mitasubiszi mam nadziej ze uszkodził mu coś ! ostatnio chłop predemnoł przejebał przez światła na czerwonym to butelkę od frugo zbierał z maski ja się ulotniłem pozdrawiam jak czyta
Zgłoś
Avatar
mordimer44 2015-10-16, 23:42
Jaki bóldup, odnoszę wrażenie, że tu średnia wieku to nie jakieś 25+ tylko 60+ i dziadki jeżdzące przepisowe 50 km/h, wsiadające do samochodu z drżącymi rękami. Ja pierdole, co wy, nigdy się nie jaraliście podobnymi rzeczami, nie wiem, jakaś WSK'a za małolata czy cokolwiek? Poza tym kurwa mądrale powiedzcie ile mamy torów do choćby amatorskiego ścigania? Smutni w chuj jesteście, wyboraźcie sobie, że są kierowcy potrafiący zapierdalać nie tylko w słoneczny przy idealnych warunkach. (Żeby nie było nie bronie bydła w golfach III albo rozjebanych beemkach e36, którzy pałują bez pojęcia i tydzień po kupnie takiego bolidu kończą na drzewie, do takich strzelałbym B) )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie