18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kebabisz 2015-10-17, 5:33
mordimer44 napisał/a:

...Ja pierdole, co wy, nigdy się nie jaraliście podobnymi rzeczami, nie wiem, jakaś WSK'a za małolata czy cokolwiek? Poza tym kurwa mądrale powiedzcie ile mamy torów do choćby amatorskiego ścigania? Smutni w chuj jesteście...


Widzę że trochę Cię punkt rozmowy ominął. Nam (w większości) raczej chodzi o to ze ktoś inny (autor posta? filmu?) ma bóldup o to ze 'policja taka zła bo rzuca rzeczami f samochody' podczas gdy typo który ma niby być tą 'ofiarą' zwyczajnie w świecie nie podporządkował się funkcjonariuszowi policji i złamał przepisy. A mówiąc po polskiemu - zasłużył sobie kurwa i się dziwi że się dzieje. To tak jak podejść do wielkiego jak szafa dresa ubranego w barwy legii i krzyknąć mu w twarz "JEBAĆ LEGIE TYLKO WISUA! LEGIA TO PEDALSTWO A JEJ KIBICE TO CIPA I CHUJ." a potem się dziwić że ci dał w ryj i krzyczeć na internetach do ludzi "paczcie bije! on mie bije! ZA NIC!!!111" podczas gdy dziwnym jest że dostałeś tylko w ryj kiedy mógł ci połamać nóżki i uciąć rękę. To nas boli ( w większości {chyba [tak mi się wydaje]}) Chcesz się ścigać? Spoooko, znajdź se tor i się ścigaj. Nie am toru, albo chcesz się ścigać na ulicy? Spooko, łam przepisy, jeśli uważasz ze się nie rozjebiesz, spoooko. Ale na litość boską jak przyjdzie pan w mundurze i dostaniesz klapsa albo rzuci Ci latarką w samochód to nie płacz w internecie że to tobie się krzywda dzieje.

EDIT: Aaa, jeszcze w tym filmiku rozjebało mnie to "WTARGNĄŁ NA DROGE I RZUCIŁ LATARKO!!11" xD tak jak by kurwa nie wiem robić napad na bank i kiedy wpadnie grupa powiedzieć ze 'nielegalnie wtargnęli do banku i postrzelili (uzbrojonych xD) cywili!) WTARGNĄŁ KURWA? xD Tak byś mógł powiedzieć gdyby ci wbił na chatę bez podstaw, podejrzeń i NAKAZU. Ale kurwa, ścigać się na ulicy i nie widziec w tym nic problematycznego, a na policjanta który WSZEDŁ na ulicę i podjął PRÓBĘ ZATRZYMANIA kompletnie legalną w świetle prawa a wręcz nakazaną bo to kurwa jego praca powiedzieć że on na tą ulicę WTARGNĄŁ? xD "ŁOLABOGA BIJO!" xD
Zgłoś
Avatar
Siekul 2015-10-17, 11:16
Kebabisz, Spokojnie, ludziom (małolatom bez mózgu) nie przemówisz. Wiele razy słyszałem tutaj jak to my jesteśmy chujowi, bo nakazujemy im robić coś co ich ogranicza. Takie mamy prawo. Prawo chujowe, ale prawo. Chcesz się buntować? To się buntuj, ale jak wpakuje w Ciebie ktoś cały magazynek ołowiu to się potem niech nikt nie dziwi, że jest tak jak jest. Płacz rodziny, TVN i inne pierdoły, ech... tak samo w USA, wielki protest murzynów, bo zastrzelił podejrzanie zachowującego się dzieciaka. Jak nie ma torów do ścigania się to się człowiek nie ściga i w dupie mam Twoje marzenia. Ja np. nie mogę trzymać w domu Tygrysa Syberyjskiego a to moje marzenie...

Dura lex sed lex kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
moonelq 2015-10-18, 11:44
Autorze filmiku, debilu, jeździsz w nocy jak idiota i ludziom spać nie dajesz, bo twój pojazd wyje dziurawym tłumikiem, a żebyś się chuju wysrać nie mógł. Kretynie.
Zgłoś