18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Wuhan Klan
Nikt_nie • 2020-02-27, 18:35
Zbiorczy z Wuhan, zombie nachodzą


Więcej:
ukryta treść

















Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2020-02-27, 18:44 2
To pierwsze ma z 1,5 miesiąca - z samego początku koronawirusa. To drugie - nawet, nawet. Polecam Twittera - tam jest najwięcej i najszybciej (choć też dużo fake newsów).
Zgłoś
Avatar
saves 2020-02-27, 19:05 12
Ciekaw jestem czy ktokolwiek wierzy w te oficjalne 2700 trupów w Chinach? 100 000 000 ludzi siedzi w kwarantannie i tylko tyle zwłok? Litości....
Zgłoś
Avatar
Zbereźnik 2020-02-27, 20:56 1
Weźcie wy się kurwa za robotę
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-02-27, 22:03 1
NWO,500 mln ludzi ma zostać.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-02-27, 22:19 3
Ta i media pierdolety wala cały czas ze zmarło około 3000 typa... Kto w to wierzy. Przecież wiadomo, że rząd chiński nie poda prawdziwych danych żeby nie siać paniki.
Pewnie można dodać śmiało jeszcze jedno zero do tych 3000.
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-02-27, 22:22
andrzejrobert75 napisał/a:

NWO,500 mln ludzi ma zostać.



A rudy co z nim ?
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-02-27, 22:24 3
Teraz każdy pijak co się zatacza to z automatu nosiciel WungFuVirus -.-
Przecież w Chinach takie scenki to była codzienność -.-
tylko maseczki i służby w kombinezonach dodano.

Póki ktoś nie pokaże ulicy na której leżą setki trupów , nie widzę tutaj apokalipsy...
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2020-02-27, 22:44 11
Wuhan ludność 1/4 polski , histeria bo nagrali paru gości leżących na glebie, czy to zawał, wylew chuj umarli na wirusa, jak ktoś wyżej napisał jak nie będzie filmików z ulicami pełnymi trupów to nie ma czym się przejmować. Też mi wielkie halo jak szpitale pokazują pełne i niby same trupy, zapraszam do Wrocławia do szpitala wojskowego na parter, rozdać maseczki każdemu, jakaś muzyczka pod podkład i dopiero będzie wyglądało na apokalipsę, bo poczekalnia wygląda w pl bardziej hardcorowo bez wirusa niż tam z wirusem T. Ale co można wymagać od gości z sadola których rozum nie obejmuje ile to 11 baniek ludzi w mieście na ograniczonej przestrzeni, to nie miasta tylko małe kraje. Byłem, widziałem, dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
zajcev 2020-02-27, 23:07 4
roman970227 napisał/a:

Ta i media pierdolety wala cały czas ze zmarło około 3000 typa... Kto w to wierzy. Przecież wiadomo, że rząd chiński nie poda prawdziwych danych żeby nie siać paniki.
Pewnie można dodać śmiało jeszcze jedno zero do tych 3000.



wystarczy popatrzeć na inne kraje, pojedyncze przypadki które zostaly juz wyleczone.. a śmiertelne przypadki to w większości osoby chore, starsze, osłabione, dla których śmiertelna jest nawet zwykla grypa.. no coz.. dramat, miliony zmarłych, nic tylko chować nie do schronów
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-02-27, 23:09 1
Dobra, wyskrobane zjeby, który odpowie: Czemu ma służyć pierdolenie o tym wirusie? Kto odpowie prawidłowo, temu postawię "elektroniczne" piwo, chuj, niech stracę.
Zgłoś
Avatar
Rabel 2020-02-27, 23:26 3
dignogato napisał/a:

Dobra, wyskrobane zjeby, który odpowie prawidłowo: Czemu ma służyć to pie**olenie o tym wirusie? Kto odpowie prawidłowo, temu postawię "elektroniczne" piwo, ch*j, niech stracę.



A ty co, Szympansie zjebany, uczonym jesteś i masz wyłączność na "jedyną, słuszną rację"? Posiadłeś jakąś nieosiągalną dla reszty wiedzę? Pierdol się gamoniu - postawić to mi możesz mojego penisa do pionu i to tylko jeśli twój ryj nie odzwierciedla twojego poziomu, bo inaczej wołaj swoją matkę, może jej się uda.

Wieszczy przybył z tajemną wiedzą, co za pacan.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-02-28, 0:02 6
Rabel napisał/a:

A ty co, Szympansie zj***ny, uczonym jesteś i masz wyłączność na "jedyną, słuszną rację"? Posiadłeś jakąś nieosiągalną dla reszty wiedzę? pie**ol się gamoniu - postawić to mi możesz mojego penisa do pionu i to tylko jeśli twój ryj nie odzwierciedla twojego poziomu, bo inaczej wołaj swoją matkę, może jej się uda.

Wieszczy przybył z tajemną wiedzą, co za pacan.



Wybacz kolego, nie chciałem Cię urazić. Nie przypuszczałem że ktoś może się poczuć tak dotknięty, że wyjedzie z homoseksualnymi ciągotami i wytoczy najcięższe działa w postaci tekstów o mamie.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-02-28, 1:52 1
hehe, to wygląda tak jak by babeczka przeszła inną drogą niż się spodziewali, a szaf się drapie w głowę, dlaczego? co mogło pójść nie tak?
Zgłoś
Avatar
sereja3 2020-02-28, 8:10
W ogóle kto wychodzi z chaty czując się źle.
Zgłoś