18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wujcio wariatuńcio
~Angel • 2019-01-28, 13:00
Zrób sobie sandwich a ja zadowolę się bułeczką - twoją.





Brazylia.
Wg źródła dziewczynka ukryła telefon aby mieć dowód na zachowanie wujka. Nagranie pokazała nauczycielce w szkole a ta zawiadomiła policję. Wujcio został aresztowany i postawiono mu zarzuty molestowania dziecka. Dziewczynka bała się powiedzieć rodzicom o zachowaniu wujka gdyż mieszkanie w którym nieszakali należało do wujka i zagroził on siostrzenicy że wyrzuci ich z domu jeżeli komukolwiek zdradzi ich mały sekrecik.
Mam nadzieję, że dalsza część przygód Wujcia Wariatuńcia zostanie wkrótce opublikowana w dziale HARD
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-01-28, 18:49
Skurwiel jebany.

Kara -skórowanie na żywca powinno być z paragrafu.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-01-28, 19:26
Zuch dziewczyna. A takiego gościa chciałbym kiedyś spotkać w swoim życiu. Myślę, ze dałbym rade go rozerwać gołymi rekami
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-01-28, 19:28 6
xionc e2rd napisał/a:

Na hardzie bym zobaczył chętnie dalsza cześć przygód wujasa ale mam problem bo na harda nie mogę wejść, ktoś może mi pomoc? Jestem zalogowany a hard swieci na czerwono



Sadistic.pl ma inteligenty system rejestracji i weryfikuję na podstawie inteligencji w jakim wieku zatrzymałeś się w rozwoju, u Ciebie jak widać zatrzymało się poniżej 18, przykro mi.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-01-28, 19:28
A to cap pierdolony, świntuch.
No, ale z drugiej strony przynajmniej uczył dziecko zarabiać na wikt i opierunek.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2019-01-28, 19:46 1
Co ich podnieca w dziecku, które nawet nie ma jeszcze kobiecych kształtów, ani któremu pewno nie ma gdzie włożyć?
Dlaczego to jest uważane za chorobę (i słusznie), a pedalstwo nie jest, skoro to taki sam poziom bycia pierdolniętym zwyrolem?
Dlaczego on nie wychodzi z kuchni, tylko mu na to pozwala? Nawet jeśli teraz chciała mieć nagranie, to znaczy, że wcześniej było dokładnie tak samo.
Dlaczego ona trzyma przyciśnięty ten jebany toster? To ma zatrzask kurwa!

Kurwa logika kobiet...
Jakim cudem one przetrwały selekcję naturalną?
A tak, dzięki nam, facetom.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-01-28, 20:41 2
Stary chuj, oby go stracił skurwiel niedługo
Zgłoś
Avatar
a................h 2019-01-28, 20:50 1
Oj będzie się działo w celi...
Zgłoś
Avatar
zuza 2019-01-28, 21:29
Co za chuj zbolały. Chuj mu murzyński w dupę za to.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2019-01-28, 22:33
Co tu się odjebało!? Nie wrzucajcie takiego syfu bo mi bagiety laptopa zabioro !
Zgłoś
Avatar
konował 2019-01-28, 23:31
Sądząc po materiałach z brazyli na hardzie tym będzie miał zdrowo przejebane i dobrze.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-01-29, 0:08 2
Ale skubany w cipsku gmerał.
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2019-01-29, 2:15
pierwszy film, pierwsza sekunda ręka małego dzieciaka i zrezynował ze starej brazylijki lat 10 i kierował swoje kroki i wzrok na jeszcze młodsze dziecko. Kurwa wjebać go w 4 opony od jelcza zkropić beną i nagrywać filmik na harda. Szkoda młodej dobra loszka będzie za jakiś czas o ile nie odbije jej palma
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-01-29, 8:30
Gościu wygląda na księdza

Poza tym co za niewdzięczni ludzie. Mieszkają u wujcia i zero wdzięczności. Tak po prostu chcą na krzywy ryj? Wuciowi chyba coś się należy za to, że ich przygarnął.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-01-29, 9:09
Strasznie płaska ta laska, jakas niedozywiona, ale w tajlandii to norma. I to tego co za chora akcja jak mozna przeszkadzać w prasowaniu.
Zgłoś
Avatar
Magdziaroo 2019-01-29, 12:56
Link ptoszony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie