18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
takapl 2012-09-04, 20:51
Ja Ci pracy nie wybrałam... nie chcesz tam pracować to zapierdalaj do szkoły/ na kursy, albo otwórz swój interes i będziesz siedział za biureczkiem jak panicz klepiąc swoją sekretarkę po dupie.
Zgłoś
Avatar
Newbie2010 2012-09-04, 21:13
Przywodzi na myśl tego typa z "Teksańskiej masakry..."...
Zgłoś
Avatar
The Alternative One 2012-09-04, 21:31 2
Witam wszystkich, wlasnie sie zarejestrowalem.
Chcialem napisac ze rzygac mi sie chce widzac takie komenty jak ten autorstwa ,,takapl". Koles sam napisal ze lubi zapierdalac, wiec ciesz sie ze ktos wykonuje taka prace, i jak widac wykonuje ja dobrze. Nie wiesz jakie ma szkoly/kursy. A jakby kazdy siedzial za biurkiem to jadlabys wiory z ,,biureczka".
Co do pracy, na swoja nie narzekam. Ale tez nie sadze ze jest latwa. Projektue linie telekomunikacyjne (tak, mimo tak mlodego wieku ) - jest to praca za biurkiem. Jednak nie siedze i nie pije kawy od 10-16, tylko bywa ze trzeba od 8-22 (deadline). Otwarcie mowie ze dostalem ta prace dzieki rodzicom. Juz pewnie piana na pysku wiekszosci hejterow sie pojawila, jednak zaraz cos na ostudzenie. Poruszacie tutaj kwestie zarobkow. No wiec powiem ile zarabiam- 1200zl miesiecznie. Malo, nie? Szczegolnie biorac pod uwage ze z projektow ktore robie, zyski sa wielokrotnie wieksze. Z tym tylko, ze zdaje sobie sprawe ze swojego wieku. Zdobywanie doswiadczenia kosztuje, i ja wlasnie za nie place. Dodatkowo praca ta umozliwia mi zaoczne studiowanie, jest to kierunek niezwiazany z wykonywana praca, ale jeden z ciezszych. Nie wiem czy ktos by chcial sie ze mna zamienic, ale jak napisalem wyzej, ja nie narzekam. Cieszcie sie ludzie ze swojej pracy, i nie szydzcie z pracy innych. Chyba sie rozpisalem za mocno, trudno.
PS: Mam nadzieje kolego ze za Twoja prace placa Ci duzo, adekwatnie do wysilku jaki wymaga
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-09-04, 21:35
pierdolicie wszyscy i to na maxa
jestem księgowym - to jest dopiero hardkor!!!
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-04, 21:48
Do autora tematu: Oprócz krojenia, to kręcisz kichy ?

Carol napisał/a:


Jak bym cię dorwała to zrobiła bym ci to samo co ty temu mięsu!



@Carol, chcesz się ruchać ?
Zgłoś
Avatar
teken 2012-09-04, 22:18
Ale na co tam narzekać. Po filmie wnioskuję, że pracujesz sobie w ciszy, nie dźwigasz dużych ciężarów, nie wysilasz się psychicznie. Stoisz i kroisz se mięsko, idealna praca dla sadola, albo psychopaty ;D
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-09-04, 22:34
xAftermath napisał/a:


Ty obrończyni zwierząt, żrąc zieleninkę podpierdzielasz im żarcie.


Nie umiemy czytać ze zrozumieniem?

sergeantlipton napisał/a:



Wiesz co, może dorwij się do garów w kuchni?


Mogłabym iść, ale w dzisiejszych czasach kobiety muszą nadrabiać za takich jak ty - niby facetów, a w rzeczywistości pizd.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-04, 23:13
BrkBorek napisał/a:


a kto powiedział, że jasie podniecam, chciałem tylko pokazać "mieszczuchom" co to znaczy praca....



trochę chujowo. Uważasz, że "mieszczuchy", czyli ludzie z miasta nie pracują? Czy może na prace, które ludzie wykonują w mieście np. analityka finansowego, konsultanta, czy obsługi na kasie w Tesco to nie są prace, tylko wakacje?

Dla mnie twoja praca to jak każda inna, fakt, że pewnie monotonna, bo kroisz jakieś mięcha itd. ale ja bym nie przesadzał, skoro tam pracujesz to oznacza, że ci odpowiada.
Sam w poprzednie wakacje pracowałem na sortowni, czasami przyjechały jakieś mazidła od których jebało do porzygu, ale dobrze płacili i robiłem swoje, nie widziałem powodu, aby kręcić filmiki i dawać na sadola, bo po jakiego chuja? Nic to nie wnosi, jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-09-05, 0:08
Koledzy chyba tobie świnię podłożyli
Zgłoś
Avatar
Fetisher 2012-09-05, 2:09
generalnie genialnie ci to wychodzi, widziałem już nie jednego szpeca od masarki ale większość to cieniasy
Zgłoś
Avatar
John_Rambo 2012-09-05, 8:19
To może ja dodam coś od siebie.

ZAatrudniłem sie w firmie sprzątającej w Norwegii, dostałem zastępstwo w szkole podstawowej, jakoś w maju norwedzy urządzają sobie strajki (nie wiem po chuj). W każdym razie na etacie "sprzątaczki" w tej szkole zostałem tylko ja. I tutaj mam do ciebie pytanie. Umyłeś kiedykolwiek 38 kibli w jeden dzień ?

Ogólnie robota znośna, ale akurat w tym szczegolnym dniu wolał bym wykrawać zaciebie mięso od rana do nocy.

A co do "pokazania mieszczuchom jak sie pracuje" To ty chyba nigdy kurwa w mieście nie byłeś jeżeli myślisz, że każdy pracuje w biurze i odbiera telefony.
Zgłoś
Avatar
BrkBorek 2012-09-05, 8:32
John_Rambo napisał/a:



A co do "pokazania mieszczuchom jak się pracuje" To ty chyba nigdy kurwa w mieście nie byłeś jeżeli myślisz, że każdy pracuje w biurze i odbiera telefony.



Ja jestem z miasta i mieszkam w mieście, a pracuje na wsi i wiem jak Ciężko znaleśc ludzi do pracy ogólnie przy mięsie, większość odwraca się na pięcie gdy tylko zobaczą o co chodzi. I wolą siedzieć w domu i narzekać, że nie ma pracy... i wcale nie uważam ani nie uważałem, że moja praca jest najgorsza, bowiem co się dzieje np. w firmie na uboju.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-05, 8:35 1
BrkBorek napisał/a:

znaleśc



Oj oj, przesiąknąłeś wsią?

*znaleźć
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-09-05, 9:58
blahahahaha nieno nawet mod się przyp... a może alt mu się zawiesza bo mu kawałek kotlecika wpadło? Oo

każda praca nie jest zła aby tylko dobrze płacili

aham ktoś chce prace za biurkiem ? chętnie zamienię na fizyczną (nie w mieście )
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2012-09-05, 10:33
Na wawel z nim!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie