18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
maddog 2012-09-05, 13:58
wczoraj tak robilem na lewej rece ma kolczuge zeby sie nie pocioł dobry patent .
Zgłoś
Avatar
takapl 2012-09-05, 15:24
The Alternative One napisał/a:

Witam wszystkich, wlasnie sie zarejestrowalem.
Chcialem napisac ze rzygac mi sie chce widzac takie komenty jak ten autorstwa ,,takapl". Koles sam napisal ze lubi zapierdalac, wiec ciesz sie ze ktos wykonuje taka prace, i jak widac wykonuje ja dobrze. Nie wiesz jakie ma szkoly/kursy. A jakby kazdy siedzial za biurkiem to jadlabys wiory z ,,biureczka".
Co do pracy, na swoja nie narzekam. Ale tez nie sadze ze jest latwa. Projektue linie telekomunikacyjne (tak, mimo tak mlodego wieku ) - jest to praca za biurkiem. Jednak nie siedze i nie pije kawy od 10-16, tylko bywa ze trzeba od 8-22 (deadline). Otwarcie mowie ze dostalem ta prace dzieki rodzicom. Juz pewnie piana na pysku wiekszosci hejterow sie pojawila, jednak zaraz cos na ostudzenie. Poruszacie tutaj kwestie zarobkow. No wiec powiem ile zarabiam- 1200zl miesiecznie. Malo, nie? Szczegolnie biorac pod uwage ze z projektow ktore robie, zyski sa wielokrotnie wieksze. Z tym tylko, ze zdaje sobie sprawe ze swojego wieku. Zdobywanie doswiadczenia kosztuje, i ja wlasnie za nie place. Dodatkowo praca ta umozliwia mi zaoczne studiowanie, jest to kierunek niezwiazany z wykonywana praca, ale jeden z ciezszych. Nie wiem czy ktos by chcial sie ze mna zamienic, ale jak napisalem wyzej, ja nie narzekam. Cieszcie sie ludzie ze swojej pracy, i nie szydzcie z pracy innych. Chyba sie rozpisalem za mocno, trudno.
PS: Mam nadzieje kolego ze za Twoja prace placa Ci duzo, adekwatnie do wysilku jaki wymaga



Gościu spójrz na tytuł tematu! Ewidentnie typ narzeka że mu ciężko bo On musi tak codziennie, ale zapomniałam że żyje w Polsce i otaczają mnie ludzie którym zawsze jest źle... Po drugie sam napisał że chciał pokazać mieszczuszkom co to znaczy praca, znów narzeka że my w mieście to mamy tak dobrze a On biedaczek musi pracować, bo przecież w mieście tylko kawkę pijemy i odbieramy telefony, nuda... No i tak dochodzimy do wiórów z biureczka rozśmieszyłeś mnie, gdzie napisałam żeby zakazać wykonywania tego zawodu ?? Chyba z powodu niskiego ciśnienia majaczysz.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-09-05, 18:40
pamiętam jak kiedyś szukałem pracy za granicą. Była właśnie oferta jako wykrawacz mięsa wołowego. Jednym z wymagań był własny nóż
Zgłoś