18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
dennissliwa 2021-01-18, 9:08 31
Za ten wyczyn 2 lata mu grożą Parodia
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-01-18, 9:13 7
dennissliwa napisał/a:

Za ten wyczyn 2 lata mu grożą Parodia



Ja zabiłem w zeszłym roku 4... kurwa, 4 lata bez sadistica...
Zgłoś
Avatar
t................x 2021-01-18, 9:19 13
Ale musiał być trzask dupy ekozjebów. Grzywna spoko ale więzienie za dwa szczury co rozsiewają zarazę? Pamiętam jak mi kiedyś gościu co robił przy fontannie w krakowie powiedział że największy syf w tej wodzie to z tych jebanych gołębi.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-01-18, 9:20 3
Chuj tam z tymi gołębiami, ale sam pomysł pokazuje, że dostawca pizzy to jedyna kariera, jaka czeka na tego gościa
Zgłoś
Avatar
C................x 2021-01-18, 9:24 4
A co miał zrobić? Zejść z roweru i poprosić aby odleciały?
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-01-18, 9:30 38
dennissliwa napisał/a:

Za ten wyczyn 2 lata mu grożą Parodia



Nie taka parodia, pod ten sam paragraf podlega np wieszanie kotów na drzewach, czy podpalenie owcy. Od sądu będzie zależeć co mu przyklepią. Powinni mu dać pouczenie albo prace społeczne w schronisku i to maks.

Ja to bym mu osobiście medal dał i szersze opony kupił na następne przejazdy.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-01-18, 9:31 1
dennissliwa napisał/a:

Za ten wyczyn 2 lata mu grożą Parodia


W sądzie dostanie wyrok morderstwa lub nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-01-18, 9:33 55
A ja polecę klasykiem nad klasykami; też dwa trupy;
Zgłoś
Avatar
pnaj 2021-01-18, 10:24 3
Halman napisał/a:

A ja polecę klasykiem nad klasykami; też dwa trupy;



Fajne to były czasy, nie było takiego zidiocenia. O te dwa ptaki nikt by się nie czepiał, a co dopiero pod sąd.
Zero dzikiej imigracji zero lgbt. Jak sąsiadom nieupilnowana córka na rowerku pod samochód wpadła to była tragedia dla rodziny, a teraz pewnie by rodziców po sądach jeszcze ciągali i pozostałe dzieci odebrali.
Zgłoś
Avatar
saves 2021-01-18, 10:46 9
Kiedyś z balkonu wywaliłem gniazdo tym śmierdzielom i brudasom. Przez klika dni jeszcze przylatywały. Znalazły sobie miejscówkę pod płachtą, którą były nakryte rowery. Won z tym latającym ścierwem.
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2021-01-18, 13:20 2
Tutaj powinien jakiś Sebik podjechać swoim wypierdzianym bmw i spalić kapcia na tych latających szczurach.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-01-18, 13:24 5
lepiej by sie wzieli za zjebane respiratory i przejebana kase na wybory a nie dopierdalac sie o 2 przejechane obsrajparapety ktorych za kilka miesiecy bedzie w chuj i jeszcze troche.
o jebanym gruchaniu o 5 rano na parapecie nie wspominam
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-01-18, 13:50 14
Pierdyliardy filmików ja pedalaże jeżdżą na czerwonym i łamią masę innych przepisów, to chuj policja nawet nie próbuje szukać, bo się nie da zidentyfikować, ale jak ktoś rozjechał te srajace szczury, roznoszące pasożyty to nagle olaboga poruszenie i przed sąd.

A chuja bym się nie przyznał, że to byłem ja, jak to niby udowodnią?
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-01-18, 14:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja zabiłem w zeszłym roku 4... kurwa, 4 lata bez sadistica...



Za kota samochodem ile grozi?Tak pytam...
Zgłoś