18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Wy pochłaniacie zboże
TT4 • 2016-10-12, 4:03
Zboże pochłonie was...
Podobno piekarnia w Kazaniu, Rosja.
Odchody w zbożu to normalne ale, że całe gołębie kurwa?

Zgłoś
Avatar
vihura 2016-10-12, 15:41
ale te gołebie pojebane
Zgłoś
Avatar
Lysack 2016-10-12, 16:14 5
Taka maszyna powinna stanąć na rynku każdego miasta
Zgłoś
Avatar
koxu42 2016-10-12, 16:17 4
Jeżeli odchody w zbożu są dla ciebie normalne to chyba mamy różne pojęcie o słowie normalność.
Zgłoś
Avatar
nsbikescom 2016-10-12, 16:44 6
Szach Mat weganie !
Zgłoś
Avatar
saper 2016-10-12, 16:59 2
Chciałbym zobaczyć co zostało z tych gołębi po wypluciu przez żmijkę. Podejrzewam jakieś mielone.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2016-10-12, 17:53
8 sztuk. Szanujcie gołębie, to jedyne ptaki oprócz wronowatych, które przylatują do miasta
Zgłoś
Avatar
Sosen9 2016-10-12, 18:39 11
To zwykły zsyp, więc te głupie szczury wylatują po spadnięciu na sita! Jest to raczej dla nich dziwna ekstremalna przejażdżka, na którą chyba świadomie się decydują! Ot taki gołębi fetysz:)
Zgłoś
Avatar
piso 2016-10-12, 19:03 1
Spadają na sito i guwno im sie staje
Zgłoś
Avatar
d................z 2016-10-12, 19:28 4
2 up nie jeśli tam jest żmijka ze świdrem. wtedy to z nich zostaje papka.

A wiecie co macie w naszym zbożu? ludzie na wsi po żniwach przechowują zborze w garażach i strychach,
gdzie srają i szczają myszy,szczury koty i psy, te ostatnie lubią w tym zbożu zakopywać inne zdechłe zwierzątka które w tym gniją. W dodatku występują w tym inne zanieczyszczenia jak oleje silnikowe, benzyna itp. Nieraz wieśniaczek popierdoli proporcje i dowali za dużo środka do oprysku że kury po tym zdychają... Bon apetit!..
Zgłoś
Avatar
omm80 2016-10-12, 23:40
teraz wiem jak się pozbywać gołębi..... otworzyc piekarnie....
Zgłoś
Avatar
masterwow 2016-10-13, 0:17
nażarły się to nie dają rady wystartować
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2016-10-13, 2:02 3
@dewastacjusz
Za przeproszeniem, co Ty pierdolisz?
Ci którzy mają tego zboża dużo i mają dystrybucję, trzymają to w silosach na zboże które wymagają specjalistycznych sprzętów do obsługi. Nie wiesz jakie standardy czystości są nakładane na Polskich rolników przez Unię więc nie pierdol takich głupot, że jemy obsrane i obszczane przez zwierzęta zboże w dalszej fazie swojego przeznaczenia. Zanieczyszczenia? Oleje silnikowe i benzyna? naprawde kurwa...? Trochę wiem na ten temat i bawi mnie takie pierdolenie o szopenie ludzi którzy gówno na ten temat wiedzą ale muszą dojebać swoje 3 grosze.
Zgłoś
Avatar
d................z 2016-10-13, 9:49
@up to przyjedz na wieś do biedniejszych gospodarstw, nie każdego stać na silosy, niektórzy to straszni olewusy i ochlejusy i mają w dupie normy. W skupie kupią wszystko tylko by kupić taniej i sprzedać drożej. Mieszkam na wsi i wiem jak to wygląda w teorii a jak w praktyce.
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2016-10-13, 11:34 1
@mieszkam na wsi całe życie. Rolnik który ma tego zboża niewiele, nie sprzeda go na żywność bo ma go po prostu za mało. Może co najwyzęj sprzedać to komuś na zasiew, pasze dla gołębi czy chuj wie co jeszcze ale nie ludziom do jedzenia - tego prawnie nawet zrobić by nie mógł więc nie musisz się martwić jak będziesz jadł ciasto albo kaszę, że wcześniej srały tam psy i koty
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2016-10-13, 13:26
zdrowoyebne napisał/a:

ma ktos linka na youtuba z tymi pojebami skrzydlatymi?



Proszę bardzo youtube.com/watch?v=v-QQyP66kC4
Zgłoś