18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Badania wykazują, że partia Korwina-Mikke przekroczyła próg wyborczy. Czy będzie jeszcze większe poparcie dla jego i jego partii?



Do moderatora: dodaję jeszcze raz, bo któryś Szanowny moderator przeniósł do zbiorczego, a wiadomo że zbiorniki to śmierć dla posta.
Zgłoś
Avatar
Norbias 2013-06-02, 23:31 3
theresnothingupthere napisał/a:

zarówno JKM-a, jak i KNP popieram. ale z karą śmierci proponuje jednak przemyślec. mało było przypadków w których zwalniało się ludzi po dajmy na to 10 latach, bo och! jednak okazało się, że byli niewinni?



Oj nie, nie nie. Wręcz przeciwnie. Niech Polska pokaże że ma kurwa jaja. Bo obecnie wszyscy preferują model resocjalizacji który gówno daje dobrym przykładem jest ten zwyrol:

Mariusz Trynkiewicz (ur. 10 kwietnia 1962 roku) - polski seryjny morderca.

Był nauczycielem z Piotrkowa Trybunalskiego, który latem 1988 roku zabił w swoim mieszkaniu przy ulicy Działkowej trzech chłopców: 11-letniego Tomasza Łojka oraz 12-letnich Artura Kawczyńskiego i Krzysztofa Kaczmarka. Trynkiewicz miał wtedy 26 lat. W śledztwie ujawniono, że wcześniej dopuścił się jeszcze jednego podobnego morderstwa na 13-letnim Wojciechu Pryczku. Ponadto był już karany za wykorzystywanie seksualne dzieci, a ostatnich zbrodni dokonał podczas przerwy w odbywaniu kary udzielonej w związku z chorobą matki.

W dniu 29 września 1989 roku został czterokrotnie skazany na karę śmierci (za każde zabójstwo z osobna). W wyniku późniejszego moratorium odsiaduje karę 25 lat pozbawienia wolności. Kara kończy się 11 lutego 2014 roku.

Link: karasmierci.info.pl/Morderstwo_czterech_nastolatkow_Piotrkow_Trybunals...
Zgłoś
Avatar
Ingles 2013-06-02, 23:33
SZAJBAAA napisał/a:

Ponieważ?


Nie będę się odwoływał do historii, bo musielibyśmy mieć porównywalną wiedzę w tym obszarze, żebyśmy się zrozumieli.
Odwołam się do natury człowieka. Oczywiście w czasach wojny należy obrać dyktatora i jest to jedyne słuszne wyjście, ale zaraz po wojnie należy dyktatora obalić. Jeżeli radykał dojdzie do władzy to nigdy nie odda jej dobrowolnie (np. po przegranych wyborach), a każde rządy należy w końcu zmienić, dać bodziec do rozwoju innym obszarom państwa/gospodarki. Być może jeden mądry władca byłby dobry, ale pomyśl o tym jak o chodzeniu na siłownię.
Możesz 4 razy w tygodniu powiedzmy robić biceps. Urośnie, będzie wielki w chuj, silny, ale podejdzie do ciebie suchy chłopak i ci dopierdoli, bo nie masz szybkości, kondycji. Tak samo jest z Państwem. Musi się wszechstronnie rozwijać. Nie możesz wybrać na rządzącego człowieka, który pchnie Kraj w jednym kierunku, inne całkowicie pomijając. Radykałowie są po prostu niebezpieczni. Trzeba umieć dążyć do kompromisu. Trzeba rozwijać każdą część gospodarki/społeczeństwa, trzeba robić każdą partię mięśni.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-06-02, 23:40 4
Ingles napisał/a:


Nie będę się odwoływał do historii, bo musielibyśmy mieć porównywalną wiedzę w tym obszarze, żebyśmy się zrozumieli.
Odwołam się do natury człowieka. Oczywiście w czasach wojny należy obrać dyktatora i jest to jedyne słuszne wyjście, ale zaraz po wojnie należy dyktatora obalić. Jeżeli radykał dojdzie do władzy to nigdy nie odda jej dobrowolnie (np. po przegranych wyborach), a każde rządy należy w końcu zmienić, dać bodziec do rozwoju innym obszarom państwa/gospodarki. Być może jeden mądry władca byłby dobry, ale pomyśl o tym jak o chodzeniu na siłownię.
Możesz 4 razy w tygodniu powiedzmy robić biceps. Urośnie, będzie wielki w chuj, silny, ale podejdzie do ciebie suchy chłopak i ci dopierdoli, bo nie masz szybkości, kondycji. Tak samo jest z Państwem. Musi się wszechstronnie rozwijać. Nie możesz wybrać na rządzącego człowieka, który pchnie Kraj w jednym kierunku, inne całkowicie pomijając. Radykałowie są po prostu niebezpieczni. Trzeba umieć dążyć do kompromisu. Trzeba rozwijać każdą część gospodarki/społeczeństwa, trzeba robić każdą partię mięśni.



Ale kto w ogóle mówi, że on chce być dyktatorem jakimś, że prawica to od razu może faszysta? Jak już wcześniej pisałem, w Polsce było już wszystko, i wszystko zawiodło, trzeba czegoś co podciągnie ten kraj i nada mu dawną świetność, w moim mniemaniu ten człowiek może to osiągnąć, wystarczy, ze obejżymy ten filmik z tematu, był w sejmie raz i raz zrobił rozpierdol, obalił rząd, dlatego teraz nie może wejść do niego ponownie, mam wrażenie, ze się go tam po prostu boją.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-02, 23:44 3
a widziliscie na polsacie jak kurwa wycieli fragmenty gdy polica przejezdza tłum? ani jednego slowa ze katuja ludzi tylko mowili cos o pociskach... Ja glosuje na prawice i to bedzie PAN Mikke. A huj boje sie ze rozjebie gospodarke troche, bo jesli odrazu sciagnie z nas podatki bez zadnych innych zrodel dochodu dla panstwa moze sie wszystko zalamac no ale kurwa....trzeba probowac juz wszystkie huje tym krajem rzadzily oprocz porządnej prawicy a wiec trzeba ich skosztowac
Zgłoś
Avatar
Ingles 2013-06-02, 23:47
skandal89 napisał/a:

Ale kto w ogóle mówi, że on chce być dyktatorem jakimś, że prawica to od razu może faszysta? Jak już wcześniej pisałem, w Polsce było już wszystko, i wszystko zawiodło, trzeba czegoś co podciągnie ten kraj i nada mu dawną świetność, w moim mniemaniu ten człowiek może to osiągnąć, wystarczy, ze obejżymy ten filmik z tematu, był w sejmie raz i raz zrobił rozpierdol, obalił rząd, dlatego teraz nie może wejść do niego ponownie, mam wrażenie, ze się go tam po prostu boją.


No dobra jednak odwołam się do historii. Powiedz kto w kilkutysięcznej historii cywilizacji powiedział "mam radykalne poglądy, ale wybierzcie mnie to nie będę mordował, ani więził moich przeciwników. Naprawdę fajny koleś ze mnie będzie " a jak już został wybrany, dostał wielką władzę to nie okazywał swoich RADYKALNYCH poglądów, nie mordował i nie gnoił swoich politycznych oponentów. Mówię o radykałach, bo JKM jest radykałem.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-06-02, 23:50 2
Ingles napisał/a:


No dobra jednak odwołam się do historii. Powiedz kto w kilkutysięcznej historii cywilizacji powiedział "mam radykalne poglądy, ale wybierzcie mnie to nie będę mordował, ani więził moich przeciwników. Naprawdę fajny koleś ze mnie będzie " a jak już został wybrany, dostał wielką władzę to nie okazywał swoich RADYKALNYCH poglądów, nie mordował i nie gnoił swoich politycznych oponentów.



Tyle, że jego oponęci powinni być ścigani To jest jedyny człowiek który zrobił by porządną lustrację i czystki w tym chlewie. A co do Historii to Piłsłudski był całkiem spoko wodzem, ale z tym nie każdy zapewne się zgodzi, nie mniej jednak, za jego czasów Polska rosła w potęgę i nie bała się niczego.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-02, 23:54
skandal89 napisał/a:



Tyle, że jego oponęci powinni być ścigani To jest jedyny człowiek który zrobił by porządną lustrację i czystki w tym chlewie. A co do Historii to Piłsłudski był całkiem spoko wodzem, ale z tym nie każdy zapewne się zgodzi, nie mniej jednak, za jego czasów Polska rosła w potęgę i nie bała się niczego.


Rosla w potege? gdy tylko doszedl do wladzy podatki od razu niemilosiernie wzrosly.
Poza tym Pilsudski byl socjalista!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-02, 23:56 2
@up
no rosła. Słyszałeś o COP za czasów Piłsudskiego?? A z jego socjalu to taki socjal że kapitalizm był.
Zgłoś
Avatar
Ingles 2013-06-02, 23:59 1
skandal89 napisał/a:

Tyle, że jego oponęci powinni być ścigani To jest jedyny człowiek który zrobił by porządną lustrację i czystki w tym chlewie. A co do Historii to Piłsłudski był całkiem spoko wodzem, ale z tym nie każdy zapewne się zgodzi, nie mniej jednak, za jego czasów Polska rosła w potęgę i nie bała się niczego.


Ty tak uważasz. Zrozum, że nie wszyscy myślą jak ty. W tym kraju powinno być miejsce dla ludzi, którzy myślą inaczej niż ty. A najzabawniejsze jest to, że 90% ludzi, których uważasz za bohaterów tak uważało, że każdy ma prawo do własnego zdania (i co zabawniejsze nie jest istotne kogo uważasz za bohatera).
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-06-03, 0:00
grzechu5444 napisał/a:


Rosla w potege? gdy tylko doszedl do wladzy podatki od razu niemilosiernie wzrosly.
Poza tym Pilsudski byl socjalista!!!!!!!



Przecie piszę, ze nie każdy się ze mną zgodzi. Dla mnie był w tamtych czasach najlepszym co mogło spotkać Polskę.

@Ingles j.w. moje zdanie, mam do niego prawo, jak każdy
Zgłoś
Avatar
dooniu 2013-06-03, 0:01
Rybsonix napisał/a:

co was jara w tym korwinie>>? przeciez jestem gbur



Ohh... Nie ładnie mówisz o sobie :/ Do tego te błędy :/ 3 błędy w pierwszym zdaniu.

Jak ktoś wyżej- Za Pana Korwina zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-06-03, 0:29 1
Duży plus, a raczej browar dla Polsatu!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-03, 1:53 2
Ingles napisał/a:


No dobra jednak odwołam się do historii. Powiedz kto w kilkutysięcznej historii cywilizacji powiedział "mam radykalne poglądy, ale wybierzcie mnie to nie będę mordował, ani więził moich przeciwników. Naprawdę fajny koleś ze mnie będzie " a jak już został wybrany, dostał wielką władzę to nie okazywał swoich RADYKALNYCH poglądów, nie mordował i nie gnoił swoich politycznych oponentów. Mówię o radykałach, bo JKM jest radykałem.



A czy Ty uważasz że w obecnych czasach w naszym kraju byłby możliwy dyktator?
Z resztą nie ważne, ale moim zdaniem dyktator który chciałby Polskę
postawić na nogi ma mój głos!
Skończmy z tym pierdoleniem o parytetach, wolnych związkach partnerskich itd. które są tylko przykrywką do tego co robią te kurwy na Wiejskiej "co by się tylko naród nie dowiedział"

Do tego Korwin żadnym dyktatorem nie będzie (a jeżeli już to krótko) ale może naprowadzi następców na dobre tory.

Byli jużwszyscy i każdy dał dupy!
A wy jak osły dalej na nich chcecie głosować bo wam obiecają gruszki na wierzbie!
Korwin mói tak " Oni wam obiecują że wam dadzą a Ja wam obiecuje że nic wam nie dam ale też nie będę zabierał"!
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-06-03, 10:12
Znowu nalot jebanych katodebili, którzy popierają PiS
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-03, 19:40 1
oozyxak0o napisał/a:

Znowu nalot jebanych katodebili, którzy popierają PiS


jebany to ty jesteś przez tata_1 i tata_2 bęcwale. I gdzie tu masz pis lewaczku?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie