18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
AdiX 2009-05-24, 10:54
Dziękitam ludziom jak Wilczex mamy w rządzie takie pazery jak Tusk. Mianowicie mówię o tym, że gdy Kaczyński nie będzie prezydentem, to nikt nie będzie mógł sprzeciwić się ustawie. Będą mogli wyprowadzić wojsko na ulicę, ustalić dożywotnią kadencję PO, KURWA NO WSZYSTKO!!! Pamiętajcie o tym!!!
Zgłoś
Avatar
KraVusSs 2009-05-24, 12:35
Goly**gangster napisał/a:

Dziękitam ludziom jak Wilczex mamy w rządzie takie pazery jak Tusk. Mianowicie mówię o tym, że gdy Kaczyński nie będzie prezydentem, to nikt nie będzie mógł sprzeciwić się ustawie. Będą mogli wyprowadzić wojsko na ulicę, ustalić dożywotnią kadencję PO, KURWA NO WSZYSTKO!!! Pamiętajcie o tym!!!



Troszkę źle mówisz bo wszystkiego niewprowadzą bo jeszcze jest tzw. konstytucja i trybunał
Zgłoś
Avatar
Spanky 2009-05-24, 12:54
Chłop chciał zabłysnąć.. jak wam tak źle załóżcie nową pratie... może w końcu ktoś coś zrobi...
Zgłoś
Avatar
L................y 2009-05-24, 13:30
Ja tam nie mam nic przeciwko założeniu partii ,na czele której stał by ktoś z sadystów Wiecie jak dobrze by było? Co do tych wyborów ,właśnie nie chce nikogo wybierać ,bo po prostu nie ma kogo :/ nie jestem żadnym anarchistą ,żydem ,murzynem czy pedałem ,jestem Polakiem i wkurwia mnie to ,że każdy rząd nabija obywateli w butelkę ,to zdjęcie nie miało na celu wzniecania żadnych konfliktów ,więc wyluzujcie i nie spinajcie się ,bo nie o to chodzi ,ja dla rozluźnienia włączyłem sobie 1 man 1 screwdriver i skorzystałem z rady ~Nostrego skierowanej do centuriona ,od razu się wyluzowałem
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-06-12, 16:43
taka zbędna dygresja nie chciałam zakładac nowego tematu a, że ten jest o wyborach ..

Cytat:


Wielu Albańczyków urodzonych w XIX wieku zarejestrowanych jest do głosowania w wyborach 28 czerwca, ponieważ nie odnotowano oficjalnie ich śmierci - poinformowali w czwartek przedstawiciele komitetu wyborczego albańskiej Partii Socjalistycznej.
Powołując się na przykład 159-latka wezwanego do oddania głosu w wyborach, główna partia opozycyjna - Socjaliści podkreślają, że podobnych przypadków jest tysiące i podważa to zaufanie Albańczyków do uczciwości procesów wyborczych.
Szef komitetu wyborczego socjalistów, Kastriot Islami poinformował, że 5 tys. wyborców na listach ma ponad sto lat, a 3,3 tys. - ponad 110.
"Nie sądzę, by był w Europie kraj, w którym jest tyle błędów (w rejestracji wyborców - PAP) zarazem tragicznych i komicznych" - dodał Islami.
Ministerstwo spraw wewnętrznych poinformowało, że na listach wyborczych jest w istocie pewna liczba osób powyżej 100. roku życia, ale nie można ich z tych list usunąć, o ile ich śmierć nie została oficjalnie odnotowana.
Kraje zachodnie naciskają na Albanię, by przeprowadziła wolne, uczciwe wybory 28 czerwca, co przyspieszyłoby proces jej akcesji do Unii Europejskiej; ostatnie wybory albańskie z 1996 roku nie spełniły międzynarodowych standardów - dodaje agencja Reutera.

Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-07-14, 23:41
Jezeli jestes ignorantem ktory jedyne co potrafi to narzekac to nie powinienes sie w ogole udzielac (tyczy sie to Looney i mu podobnych)
Zrozum czlowieku ze majac 22 lata powinienes na tyle znac swiat zeby wiedziec ze zaden system polityczny nie jest idealny (choc demokracji jest ku temu najblizej) tak samo jak partie polityczne ale zawsze mozna wybrac mniejsze zlo i jesli nie masz zadnych preferencji politycznych to chodziaz najobiektywniej jak potrafisz pomysl (no bo chyba chodz przypadkiem docieraja do Ciebie jakies "wiadomosci" z telewizorni) co sie dzieje w Polsce teraz, co sie dzialo miedzy 2005-2007 no przed 2005 to juz za bardzo nie wymagam
jak pokazaly min ostatnie wybory to na PiC glosowali w wiekszosci ludzie slabiej wyksztalceni to w takim przypadku skoro ktos nie glosuje wogole to jest jeszcze nizej w drabince
jeszcze jedno skoro tak czesto ludzie mlodzi nie glosuja pozwalajac 'tym' opetanym przez torunskiego grzyba (ktorzy maja tak spaczony poglad na temat polskosci/patryjotyzmu/wiary) tak sie 'panoszyc' to te cale wysmiewanie kaczynskiego/RM itp nie powinno miec miejsca bo jeden glos moze byc wart wiecej niz setki postow
aby zaglosowac w ostatnich wyborach prezydenckich stalem w kolejce ponad 3 godziny o wyborach do PE lepiej nie bede wspominal i jak czytam kogos kto 'mysli' ze jest cool bo ma w dupie polityke rownoczesnie na nia marudzac to sorry ale
btw
Zgłoś
Avatar
L................y 2009-07-15, 13:01
ale żeś się rozpisał, powiedział bym Ci coś, ale mi się nie chce kłócić
Zgłoś
Avatar
D................r 2009-07-15, 13:11
grauper napisał/a:

Banda pierdolonych Anarchistów. Ps. Skoro tak źle wybieraja to czemu ty nie wybierzesz ??



jak ja Kocham takie kłótnie
bo jak ktoś powiedział...co kilka lat te same świnki do tego samego korytka
Zgłoś
Avatar
L................y 2009-07-15, 13:15
a ,BueR_MadaSs, btw. jestem ignorantem i będę narzekał na wybór innych BO MOGĘ!
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-10-11, 7:59 2
BueR_MadasS napisał/a:

kto 'mysli' ze jest cool bo ma w dupie polityke rownoczesnie na nia marudzac to sorry



Wcale nie myślę, że jestem cool, bo nie idę do wyborów. Ale nie udaję, że coś o polityce wiem, skoro nic nie wiem. A zacząć interesować się nią kilka dni przed wyborami tylko po to, żeby "myśleć", ze jestem cool, bo chodze na wybory też nie ma sensu. Niech wybierają ludzie, którzy się znają na polityce, moze wtedy będzie jakas poprawa. Ja bym strzelała w ciemno albo wybierała tego, który ma śmieszniejsze nazwisko. Więc bez sensu.
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-10-11, 18:57
Wilczex napisał/a:

wybierała tego, który ma śmieszniejsze nazwisko. Więc bez sensu.



Ja tak głosuje, coś w tym złego?
Zgłoś
Avatar
D................r 2009-10-11, 19:20
Baalp napisał/a:



Ja tak głosuje, coś w tym złego?



no cóż... Baalp z nazwiskami jest jak z dupą... każdy ma swoją... i każdy sra inaczej.
Czasami warto się przyjrzeć temu.
Bo po co masz poznać i poczuć gówno po pewnym czasie na swojej osobie?

Warto czasami się zastanowić i spojrzeć na wszystko z boku, z dystansem...
Baalp może masz rację, a może nie?
wiem że wybory to loteria... ale nie róbmy z tego dodatkowej komedii...
bo jak znam życie to i tak wychodzi komediodramat...
Zgłoś
Avatar
j................l 2009-10-11, 19:36
Wilczex, popieram na całej linii!
Ja się nie znam, nie głosuję, ale mam to do siebie, że nie mam nawet ochoty jęczeć jak jest źle na świecie czy w kraju.
grauper, tak! Jeżeli tak bardzo chcesz używać skrajnych określeń to jestem pierdolonym anarchistą! W końcu jest wolność słowa i demokracja, więc mogę być kim chcę
Zgłoś